prosim nutna pomoc pro projekt

Napište nám o svých webových stránkách, dejte vědět o jakémkoliv jiném zajímavém webu

Moderátoři: Myloš, Mods_senior

Uživatelský avatar
PavelKilleR
Level 3
Level 3
Příspěvky: 508
Registrován: září 08
Bydliště: Chomutov
Pohlaví: Muž
Stav:
Offline
Kontakt:

prosim nutna pomoc pro projekt

Příspěvekod PavelKilleR » 07 črc 2009 11:01

ahojte všem, vim že mátre asi dost svých problému, ale mám prozbu. vytvořil jsem projekt gameworld na http://www.gameworld-portal.cz, problem je v tom, že jsem prožil takový menší bankrot a muj projekt do kterého jsem vložil srdce se do 17.07.2009 bude rusit. jedná se o nedostatek financí pro zaplacení domény na jeden rok dopředu. Můj projekt by se musel přehodit na free domenu a to bych nerotdychal protoze by to bylo uz po třetí. Chci se zeptat, jestli by tu nebyl ochotný člověk, který by mi věnoval pro záchranu dobrou doménu. předem děkuji

Reklama
Uživatelský avatar
karlos
Master Level 8
Master Level 8
Příspěvky: 6447
Registrován: květen 05
Bydliště: Domažlice
Pohlaví: Muž
Stav:
Offline

Re: prosim nutna pomoc pro projekt

Příspěvekod karlos » 07 črc 2009 11:39

Můj názor. Někoho možná popudí, někdo možná bude souhlasit. Letití kolegové na fóru vědí, že já mám svou srdeční záležitost v muzice, konkrétně ve zvukařině. Přiznávám, že to nedělám zadarmo, ale s kapelou za peníze hrajeme tak desetkrát do roka a pár akcí do roka dělám pro děti zadarmo. Každý měsíc si kupuji nové věci, abych si udělal radost. Tu nové odposlechy, tu nový efekt, tu nový mikrofon, jindy nové světlo... Každý měsíc něco, každý měsíc tak za dva, tři tisíce. Když si dám proti sobě dal/dostal vyjde mi poměr 3:1, tedy třicet dal, deset dostal. Abych to tak mohl dělat, musím si peníze vydělat, kdyby to nešlo normální prací, pak si to odpustím, nebo vezmu vedlejšák, určitě však nepůjdu za sousedem, aby mi koupil, třeba jen jediný konektor.
Popuzeným se omlouvám, souhlasícím děkuji.
Co nejde silou, jde ještě větší silou... :-)

Uživatelský avatar
memphisto
Guru Level 13
Guru Level 13
Příspěvky: 21113
Registrován: září 06
Bydliště: Zlín - České Budějovice
Pohlaví: Muž
Stav:
Offline

Re: prosim nutna pomoc pro projekt

Příspěvekod memphisto » 07 črc 2009 11:45

Naprosto souhlasím s Karlosem. Vždycky to jde nějak udělat. Jen nesmí být člověk líný a pokud je to tvoje srdeční záležitost, tak tím tuplem bych se snažil o záchranu a něco tomu obětoval.
PRAVIDLA PC-HELP.CZ, PRAVIDLA sekce HijackThis, HijackThis návod, Memtest, CCleaner
Logy z programu HijackThis neposílejte prosím přes SZ, ale vkládejte je do patřičné sekce. Děkuji

Uživatelský avatar
PavelKilleR
Level 3
Level 3
Příspěvky: 508
Registrován: září 08
Bydliště: Chomutov
Pohlaví: Muž
Stav:
Offline
Kontakt:

Re: prosim nutna pomoc pro projekt

Příspěvekod PavelKilleR » 07 črc 2009 13:20

jasne kluci to co jste napsali, tak to je pravda za kterou se nemusis omlouvat. Jsem clovek, který si videlava penize rukama tak jako pomalu cela republika. práci mam normalni a penize taky ale to ze musim zaplatit dosti velkou castku do 17.07.2009 a ke vsemu zprava mi prisla vcera a ja bral penize uz 03.07.2009 a penize uz jsem pouzil a ty co mam tak na toto nestaci. presneji napisu ze se jedna o castku 2 600 KČ, nj ale kdo se na to ptal co ? :-) proste ja se jen touto formou snazim sehnat pomoc.


  • Mohlo by vás zajímat
    Odpovědi
    Zobrazení
    Poslední příspěvek
  • Pomoc s webem
    od Tay » 09 úno 2025 15:53 » v Web-tipy a vaše weby
    5
    19627
    od Tay Zobrazit poslední příspěvek
    10 úno 2025 12:09
  • Pomoc při taktu Příloha(y)
    od ondyN » 14 led 2025 15:53 » v Taktování a další úpravy PC
    2
    6766
    od Dyonysos Zobrazit poslední příspěvek
    14 led 2025 16:19
  • Pomoc s naceněním pc komponent.
    od Mikajl » 02 zář 2024 14:50 » v P: Hardware
    4
    4842
    od Mikajl Zobrazit poslední příspěvek
    12 zář 2024 18:02
  • Pomoc s výběrem komponent
    od kurkisak » 02 pro 2024 14:48 » v Rady s výběrem hw a sestavením PC
    2
    1765
    od kurkisak Zobrazit poslední příspěvek
    02 pro 2024 18:11
  • Pomoc s výběrem notebooku na hry
    od Ghoust23 » 23 zář 2024 08:25 » v Rady s výběrem hw a sestavením PC
    4
    2815
    od petr22 Zobrazit poslední příspěvek
    24 zář 2024 07:32

Zpět na “Web-tipy a vaše weby”

Kdo je online

Uživatelé prohlížející si toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé a 2 hosti