křeček-fórum

Napište nám o svých webových stránkách, dejte vědět o jakémkoliv jiném zajímavém webu

Moderátoři: Myloš, Mods_senior

Uživatelský avatar
Fox8
Level 4.5
Level 4.5
Příspěvky: 1703
Registrován: listopad 07
Bydliště: Uherský Brod
Pohlaví: Muž
Stav:
Offline

křeček-fórum

Příspěvekod Fox8 » 18 kvě 2008 12:55

Ehmm.... je mi to trapné, ale ta ja se čumím na svého křečka, přemýšlím, jak mu ten pobyt vedle monitoru zlepšit:D. Tak a teď k věci. Potřeboval bych, pokud někdo znáte nějaké fórum pro křečky džungarské. Umím si je najít, ale chci vaše zkušenosti s fórem

děkuji ;-)
Intel Xeon E5-1650v3, 64GB RAM, GTX970, 1TB SSD, 2TB plotna

Reklama
Uživatelský avatar
ReCall
Level 4
Level 4
Příspěvky: 1004
Registrován: duben 07
Pohlaví: Muž
Stav:
Offline
Kontakt:

Re: křeček-fórum

Příspěvekod ReCall » 18 kvě 2008 14:09

Chudák, má aspoň to běhací kolo? :lol: Zatím sem se s podobným fórem nesetkal tak neporadím. Až jednou budu chovat blechu tak si ji dám k pc a bude mi radit s viry:D Udělám mu i portfolio. :lol:

Uživatelský avatar
Fox8
Level 4.5
Level 4.5
Příspěvky: 1703
Registrován: listopad 07
Bydliště: Uherský Brod
Pohlaví: Muž
Stav:
Offline

Re: křeček-fórum

Příspěvekod Fox8 » 18 kvě 2008 14:13

Ne tak kolečko má, i domeček a dokonce i vodu s jídlem, ani nevím, kdo mu to dává :D :D, ne ja myslím, někoho prostě kdo mi sním poradí, z čeho mu mohu udělat domeček nový alespoň 2 patra, aby to nezežral, a neotrávil se z něčeho. Potom,co mu dát nahoru akvária, něco, mřížkovaného, ale aby tím neutek i když je tlustý. :D
Intel Xeon E5-1650v3, 64GB RAM, GTX970, 1TB SSD, 2TB plotna

Uživatelský avatar
Pic
Moderátor
Guru Level 13
Guru Level 13
Příspěvky: 23292
Registrován: září 06
Bydliště: Východní Čechy
Pohlaví: Muž
Stav:
Offline

Re: křeček-fórum

Příspěvekod Pic » 18 kvě 2008 14:23

Rubriku "Křečci" tady nemáme a doufám, že ani mít nebudeme a tak asi marně zde hledáš potřebnou radu. Takže hodně zdaru v hledání na webu. Jo, až budeš dělat party ke křečkovým narozeninám, tak nás můžeš pozvat, pokud bude dost jídla a pití pro nás - hosty.
Přečti si pravidla tohoto fóra! Přečetl jsi si nejprve manuál? Piš tak, abychom Ti rozuměli! Na SZ neodpovídám na požadavky řešení Vašich problémů s PC!
Nic není dokonalé, ani člověk!

Uživatelský avatar
ReCall
Level 4
Level 4
Příspěvky: 1004
Registrován: duben 07
Pohlaví: Muž
Stav:
Offline
Kontakt:

Re: křeček-fórum

Příspěvekod ReCall » 18 kvě 2008 14:28

Snad bude stačit příručka, stejně myslím že takové forum nebude mit velkou navštěvnost. :smile:

http://www.google.cz/search?hl=cs&q=p%C ... ooglem&lr=

Uživatelský avatar
tanatos
Level 3
Level 3
Příspěvky: 519
Registrován: listopad 07
Bydliště: Hodonín
Pohlaví: Nespecifikováno
Stav:
Offline
Kontakt:

Re: křeček-fórum

Příspěvekod tanatos » 18 kvě 2008 14:39

Fox8 píše: z čeho mu mohu udělat domeček nový alespoň 2 patra


mám takové tušení že ti můžu helpnout. Bude ti stačit zednická lžíce a malta :D

Uživatelský avatar
Fox8
Level 4.5
Level 4.5
Příspěvky: 1703
Registrován: listopad 07
Bydliště: Uherský Brod
Pohlaví: Muž
Stav:
Offline

Re: křeček-fórum

Příspěvekod Fox8 » 18 kvě 2008 14:40

No, já ani nevím, kdy má narozky, to jsem teda páneček co a ani jmeniny on se totiž jmenuje Lord mno a dál to je Lord- Mouse :D :D původně měl být Gigabyte nebo Windows, ale widle nesnáším :D a Gigabyte není moje priorita

Ale jinak dík všem :D :D :D

mám takové tušení že ti můžu helpnout. Bude ti stačit zednická lžíce a malta


No to bych mu teda pomohl :D
Intel Xeon E5-1650v3, 64GB RAM, GTX970, 1TB SSD, 2TB plotna

Uživatelský avatar
ReCall
Level 4
Level 4
Příspěvky: 1004
Registrován: duben 07
Pohlaví: Muž
Stav:
Offline
Kontakt:

Re: křeček-fórum

Příspěvekod ReCall » 18 kvě 2008 14:40

tanatos píše:
Fox8 píše: z čeho mu mohu udělat domeček nový alespoň 2 patra


mám takové tušení že ti můžu helpnout. Bude ti stačit zednická lžíce a malta :D

hlavne se stim nesrat :lol: nebo ocelove panely at si křeček užije

Uživatelský avatar
tanatos
Level 3
Level 3
Příspěvky: 519
Registrován: listopad 07
Bydliště: Hodonín
Pohlaví: Nespecifikováno
Stav:
Offline
Kontakt:

Re: křeček-fórum

Příspěvekod tanatos » 18 kvě 2008 14:48

mám pro tebe radu
udělej mu potrubí na vodu z olova bude šťastný :lol:

guest
Pohlaví: Nespecifikováno

Re: křeček-fórum

Příspěvekod guest » 18 kvě 2008 14:49

Sice jsem křečka nikdy neměl akorát 2 bílý myši ale s tím barákem bych se držel osvědčenýho skla. A kdyby se to vlepilo do nějaký konstrukce z vinglů, tak by to mohlo vypadat dost dobře. Žádnou síť bych tam nedával, ale to horní patro by tam bylo posazený jako kus stavebnice. Samozřejmě s větráním.
P.S. Nemyslím s chlazením i když malej větrák od grafárny jako odsáváním by taky vypadal dobře. Křeček je tlustej, tak by ho to ani nevysálo.

Uživatelský avatar
karlos
Master Level 8
Master Level 8
Příspěvky: 6447
Registrován: květen 05
Bydliště: Domažlice
Pohlaví: Muž
Stav:
Offline

Re: křeček-fórum

Příspěvekod karlos » 19 kvě 2008 07:08

Přihodím postřeh ze života. Běhací kolo je potřeba pořádně ukotvit a promazat. Ti magoři (křečci) totiž mají největší chuť běhat v noci a není nic horšího, než když kolo vrže, nebo naráží na stěnu terária. Možná by nebylo od věci doplnit kolo dynamem a tímto pohánět ventilátor. Když už jen tak zbůhdarma běhá, tak že by si rovnou vyvětral... :wink: Ten náš magor měl ještě v oblibě žebřík, položený vodorovně. Ručkoval po něm klidně několik hodin, začal všemi čtyřmi packami, pak mu polevily zadní, protože měl tlustou zadek, po chvilce levačka, pravačka a bác, po dopadu chvilku čučel jak půldement a pak vyrazil zase na start. Na konec žebříku nikdy nedorazil, ale jeho vytrvalost jsem vždy obdivoval.
Co nejde silou, jde ještě větší silou... :-)

Uživatelský avatar
Tomina
Level 5.5
Level 5.5
Příspěvky: 2690
Registrován: březen 08
Bydliště: Praha
Pohlaví: Muž
Stav:
Offline
Kontakt:

Re: křeček-fórum

Příspěvekod Tomina » 19 kvě 2008 09:41

Jééé tak to taky přispěji.Jsem vášnivý chovatel křečků a tyhle zvířátka prostě miluju,ted jak jsem si pořídil kočku,tak jsem z bezpečnostních důvody křečky nepořizoval,ale z dřívějška mám také pár historek.Měl jsem křečka v klasické kovové kleci s mřížkami,kolečko mě také a je fakt,že v něm běhal moc rád.Tuhle jsem si všiml,že mu chudákovi propadají nohy těma šprušlama v kolečku.Zakoupil jsem tedy kolečko vyplněné plastem,no to jsem neměl dělat,protože moji všichni křečci neznali rychlost a tak běhali tak rychle,že buch vyletěl z kolečka a napálil to do stěny klece,nebo prostě nestačil a pak lítal v kolečku...jenže sotva co se zmátořil,šel na znovu,prostě je to strašně bavilo.Další věc co dělali bylo šplhání po kleci.Jelikož ta klec mela jednotlivé šprušle cca cenťák od sebe,nebyl to problém..křeček vylezl nahoru a pak ručkoval jen po dvou a takhle šplhal po celé kleci,to ho snad bavilo nejvíc ze všeho..pamatuju si,že poslední křeček měl nádor a byl hodně nemocný,ale veděl,že jakmile bude ležet,umře..do poslední chvíle tedy běhal a šplhal co to dalo..nakonec umřel v klidu ve spánku..smrt byla vždy to nejhorší na chovu a já i když mi to věk nemusí povolovat,jsem brečící povaha :-(
Jinak mám na křečky velmi dobré vzpomínky a moc tyhle zvířátka miluju,škoda,že se k nim jiní chovají zle..


  • Mohlo by vás zajímat
    Odpovědi
    Zobrazení
    Poslední příspěvek
  • PC-HELP forum
    od ShadowWord:Pain » 24 črc 2023 15:33 » v Vše ostatní (Off topic)
    5
    2766
    od petr22 Zobrazit poslední příspěvek
    25 črc 2023 07:57
  • FYI - Útoky na fórum v posledních dnech
    od Ltb » 23 dub 2024 17:38 » v PC-HELP - připomínky k fóru
    0
    2963
    od Ltb Zobrazit poslední příspěvek
    23 dub 2024 17:38

Zpět na “Web-tipy a vaše weby”

Kdo je online

Uživatelé prohlížející si toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé a 6 hostů