BSOD Process1 Initialization Failed

Sekce pro řešení potíží s BSOD (tedy pády Windows do tzv. modré smrti)

Moderátoři: Mods_senior, BSOD team

Steinbeck
nováček
Příspěvky: 2
Registrován: leden 17
Pohlaví: Muž
Stav:
Offline

BSOD Process1 Initialization Failed

Příspěvekod Steinbeck » 28 srp 2017 13:18

Dobrý den,
aktualizoval jsem v pořádku na Windows 10 Creators Update (možná shoda náhod), počítač den, dva fungoval a následně mi při tvrdém vypnutí PC (pád do BSOD Memory managment) windows nenabootovaly s "BSOD Process1 Initialization Failed".

Vyzkoušeny všechny "samoopravovací funkce" Windows, stažena poslední instalační verze Win10 a pokus o opravu z iso (opravit místo nainstalovat), nepovedla se ani možnost vrácení do továrního nastavení (updateováno z původních Windows 7 Home). Vyzkoušen příkaz bootrec /fixmbr, atd., smazal jsem soubor boot..chache, zkusil sfc, fdisk, chdisk, vsechna podobna doporucovana reseni a nic. Zalohu ani bitovou kopii systemu nemam- pendluji mezi 3pocitaci, nebylo by to v mych silach.

Disk C: se jevi jako v poradku, z Live CD Linuxu se na nej dostanu a uzivatelska data z Windows vidim. Kvuli nastavenim a obsahle databazi (nejen) Windows Live mailu se chci vyhnout cistemu instalu WIN10. Nejake napady jak z toho vyjit s co nejmensimi skodami?? Děkuji za nápady.

Reklama
Uživatelský avatar
adavyp
člen BSOD týmu
Master Level 7
Master Level 7
Příspěvky: 4631
Registrován: srpen 12
Bydliště: Brno-venkov
Pohlaví: Muž
Stav:
Offline

Re: BSOD Process1 Initialization Failed

Příspěvekod adavyp » 29 srp 2017 23:30

To je chyba způsobená tím, že nemohlo dojít k inicializaci procesu systému, důležitého pro jeho chod. Jako já bych se zaměřil buď na disk (zkontrolovat jeho stav, datový kabel) nebo je prostě poškozen spouštěcí oddíl (což se dost stává v souvislosti právě s vadným diskem).
Potřebujete poradit? Napište mi SZ.

"Non scholae, sed vitae discimus." - Seneca


  • Mohlo by vás zajímat
    Odpovědi
    Zobrazení
    Poslední příspěvek
  • BSOD když hraju hry
    od Benzou » dnes, 01:13 » v BSOD (Blue Screen Of Death)
    4
    282
    od Benzou Zobrazit poslední příspěvek
    dnes, 13:33
  • Notebook BSOD 1-2x denně Příloha(y)
    od Gerete » 29 bře 2025 20:26 » v BSOD (Blue Screen Of Death)
    11
    7604
    od atari Zobrazit poslední příspěvek
    01 dub 2025 12:37
  • BSOD po instalaci 24H2 Windows 11
    od AngelikaB » 24 bře 2025 18:53 » v BSOD (Blue Screen Of Death)
    8
    7765
    od kellne Zobrazit poslední příspěvek
    02 kvě 2025 20:59

Zpět na “BSOD (Blue Screen Of Death)”

Kdo je online

Uživatelé prohlížející si toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé a 3 hosti