Zamrznutí PC a následně modrá smrt

Sekce pro řešení potíží s BSOD (tedy pády Windows do tzv. modré smrti)

Moderátoři: Mods_senior, BSOD team

Uživatelský avatar
šulda
Level 4
Level 4
Příspěvky: 1375
Registrován: srpen 08
Bydliště: Tam kde se vrány otáčejí
Pohlaví: Muž
Stav:
Offline

Re: Zamrznutí PC a následně modrá smrt

Příspěvekod šulda » 27 čer 2022 18:27

Vojtěch Bednařík píše:Bohužel mám jediný přístup do internetu přes wifi, proto mám wifi síťovku.

Tohle mi známý kterému sem stavěl PC taky tvrdil. Postaveno bez WiFi síťovky a funguje přes kabel. Mě to stálo jeho brblání a jeho cca 60 minut práce.
Člověk se pořád učí.

Reklama
Uživatelský avatar
ITCrowd
Tvůrce článků
Guru Level 13.5
Guru Level 13.5
Příspěvky: 23605
Registrován: březen 10
Pohlaví: Muž
Stav:
Offline

Re: Zamrznutí PC a následně modrá smrt

Příspěvekod ITCrowd » 27 čer 2022 18:31

Vojtěch Bednařík píše:Bohužel mám jediný přístup do internetu přes wifi, proto mám wifi síťovku.
Tak si ji tam klidně nech a až si koupíš novou desku a bude to zase padat, tak sem nechoď brečet.
Někde máš router, natáhni si z něj kábl, deska LAN síťovku má.
Dokud nevyhodíš síťovku, nedodáš aspoň 5 dumpů (což by neměl být problém, když ti to padá), tak se tím dále nebudu zabývat. Pokud sám nehodláš věnovat čas na vyřešení problému, tak nevím proč bychom to měli dělat my.
Zkusili jste to vypnout a zapnout? Problémy řeším pouze v tématech. Do SZ mi proto píšete zbytečně.
Základní diagnostika WiFi Jak na diagnostiku sítě Router jako switch Proč je nesmysl chtít router s velkým dosahem Vybíráme router

Vojtěch Bednařík
nováček
Příspěvky: 28
Registrován: červen 18
Pohlaví: Muž
Stav:
Offline

Re: Zamrznutí PC a následně modrá smrt

Příspěvekod Vojtěch Bednařík » 27 čer 2022 20:26

Chyba na mojí straně, nenapsal jsem jak to u mě funguje. Jsem v baráku, který má dvě patra a v každém žije jedna rodina. Máme router, který je VDSL a je dole (já jsem nahoře). Jelikož to není můj dům tak nemohu tahat kabel ze zdola až nahoru a nemohu vrtat do zdi. Chtěl jsem to řešit přes powerline, ale bylo mi řečeno, že to není možné. Protože Každé patro má vlastní připojení elektřiny. Tak jsem koupil wifi adaptér.

Dodatečně přidáno po 5 minutách 13 vteřinách:
Nicméně moje otázka byla zodpovězená, takže děkuji za pomoc. A jinak po tom co jsem se tady dozvěděl, nebudu kupovat novou desku.

Uživatelský avatar
ITCrowd
Tvůrce článků
Guru Level 13.5
Guru Level 13.5
Příspěvky: 23605
Registrován: březen 10
Pohlaví: Muž
Stav:
Offline

Re: Zamrznutí PC a následně modrá smrt

Příspěvekod ITCrowd » 28 čer 2022 08:23

V rámci objektivity ti musím sdělit, že jedna vlaštovka jaro nedělá. na základě jednoho dumpu nelze stoprocentně říci, že je závada opravdu v tomto ovladači. Chybu ovladače může způsobit více věcí. Proto jsi měl dodat aspoň pět dumpů, pokud by ve všech byla stejná chyba, pak by to bylo jasné. Stejně tak je třeba dodat správný eventlog. Je to stejné jako šetření dopravní nehody - že se stala je fakt, ale je třeba zjistit, co se dělo předtím.
Zkusili jste to vypnout a zapnout? Problémy řeším pouze v tématech. Do SZ mi proto píšete zbytečně.
Základní diagnostika WiFi Jak na diagnostiku sítě Router jako switch Proč je nesmysl chtít router s velkým dosahem Vybíráme router

Vojtěch Bednařík
nováček
Příspěvky: 28
Registrován: červen 18
Pohlaví: Muž
Stav:
Offline

Re: Zamrznutí PC a následně modrá smrt

Příspěvekod Vojtěch Bednařík » 29 čer 2022 16:04

Rád bych dodal více dumpu, ale ve složce C:\Windows\Minidump je pouze jeden soubor, první event log byl špatný, což se omlouvám. Ale druhý co jsem Vám poslal byl aktuální (aktuální pro 29.6 https://www.uschovna.cz/zasilka/ZP8RLARU63RR738L-ML8/).


  • Mohlo by vás zajímat
    Odpovědi
    Zobrazení
    Poslední příspěvek
  • Modrá smrt při YT a hraní her Příloha(y)
    od Kakashi98 » 12 led 2024 10:43 » v BSOD (Blue Screen Of Death)
    0
    604
    od Kakashi98 Zobrazit poslední příspěvek
    12 led 2024 10:43
  • Zamrznutí počítače
    od Balkany123 » 17 črc 2023 13:48 » v BSOD (Blue Screen Of Death)
    4
    2195
    od mmmartin Zobrazit poslední příspěvek
    17 črc 2023 19:35
  • Zamrznutí obrazu a BSOD Příloha(y)
    od zele44 » 02 úno 2024 15:10 » v BSOD (Blue Screen Of Death)
    5
    1141
    od zele44 Zobrazit poslední příspěvek
    03 úno 2024 10:14

Zpět na “BSOD (Blue Screen Of Death)”

Kdo je online

Uživatelé prohlížející si toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé a 4 hosti