Vypalovani filmu vetsiho nez 700MB (jakym programem?) Vyřešeno

Sekce pro řešení potíží s přehráváním multimédií (kodeky, přehrávače..) nebo s vypalováním...

Moderátor: Mods_senior

Návštěvník
Pohlaví: Nespecifikováno

Vypalovani filmu vetsiho nez 700MB (jakym programem?)  Vyřešeno

Příspěvekod Návštěvník » 20 dub 2004 18:05

Ahoj!
Rad bych si nechal poradit. Nutne potrebuji vypalit jeden film, ale jeho velikost presahuje 715 MB. Proto jsem koupil CD o velikosti 790MB. Narazil jsem na to, ze vsechny programy, ktere mam, si "mysli" ze to CD ma standartni velikost, a ukazuji mi, ze medium je moc male. Muzete mi poradit nejaky program, nebo postup, jakym ten problem prekonat? Jestli ano, diky moc, mate to u me.

PS: Asi to sem nesedi, za to sry. Je to ale akutni, nekam jedu a slibil jsem to. Na oplatku treba vymenim nejake filmy na cd (pres net).. Pokud by nekdo chtel menit, piste na mail: smrda.rum@centrum.cz :)
Pouzim P2P DC++.

Reklama
Uživatelský avatar
Rimmer
Level 4
Level 4
Příspěvky: 1171
Registrován: březen 03
Bydliště: Červený trpaslík
Pohlaví: Muž
Stav:
Offline

***

Příspěvekod Rimmer » 21 dub 2004 00:28

Ahoj, otázka je, jestli máš CD mechaniku, která podporuje overburn...mrkni se na tento dokument:
http://www.mmore.com/download/Technical ... 90_min.pdf
(je to návod, jak vypalovat 90-ti minutová CDs v Neru)
Rimms

Návštěvník
Pohlaví: Nespecifikováno

RE:

Příspěvekod Návštěvník » 21 dub 2004 19:13

Diky za ten dokument, docela mi to pomohlo, ale stale se mi nepodarilo medium vypalit. Dosel jsem k zaveru, ze mam zastaraly firmware me vypalovacky, ale problem je, ze nemuzu najit stranky, kde by se dal stahnout. Na strankach vyrobce jsou firmwary nejak divne oznacene (nebo tomu nerozumim), a ja se bojim stahnout neco, co by nesedelo nebo by eventuelne mohlo i znemoznit vypalovani. Nevis, kde by se dal stahnout? Mam vypalovacku DVDRAM GMA-4020B. Diky:)

Návštěvník
Pohlaví: Nespecifikováno

Příspěvekod Návštěvník » 25 dub 2004 13:56

Ahoj! Tak jsem to vyresil... Ani se mi nechce verit, kolik otravovani jsem protrpel (a vas do toho vtahnul:)), kvuli takove kravine. Nekde jsem si precetl, ze overburn podporuje uz Nero Burning Rom 5.0, coz je mozna pravda, protoze v nastavenich to je. Prave proto by me jen tak nenapadlo, ze to vyresi uz vyssi verze Nera. Stahl jsem 6-ku, a vse je bez problemu. Asi to je v 5-ce nejak nedoresene, nebo nevim. Kazdopadne diky za pomoc a radu! (a sry:))


  • Mohlo by vás zajímat
    Odpovědi
    Zobrazení
    Poslední příspěvek

Zpět na “Multimédia (filmy, hudba, CDs/DVDs)”

Kdo je online

Uživatelé prohlížející si toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé a 3 hosti