Simulace "rozbitého" konektoru sluchátek

Všeobecná sekce pro témata a příspěvky z oblasti IT či témata z blízkých oborů. Sekce pro uživatele, kteří nenalezli pro svůj IT dotaz tu správnou sekci.

Moderátoři: Mods_junior, Mods_senior

kajicek94
Level 1.5
Level 1.5
Příspěvky: 133
Registrován: červenec 14
Pohlaví: Muž
Stav:
Offline

Simulace "rozbitého" konektoru sluchátek

Příspěvekod kajicek94 » 02 led 2018 19:25

Dobrý den,

mám Huawei P9 Lite 2016. Potřebuji simulovat rozbitý výstup na sluchátka. Chtěl bych, když zapojím sluchátka a mám hudbu zesílenou na 100%, tak aby ze sluchátek nešel zvuk a když je odpojím, tak aby šel zvuk normálně z reproduktoru.

Je na to nějaká aplikace, která zakáže výstup ze sluchátek, ale aby bylo vidět, že jsou média na 100% a po odpojení sluchátek zvuk půjde normálně z reproduktorů?

Je to zvláštní dotaz, ale je to úkol :-)

Díky,
kajicek94

Reklama
Argon
Level 3
Level 3
Příspěvky: 467
Registrován: červenec 13
Pohlaví: Muž
Stav:
Offline

Re: Simulace "rozbitého" konektoru sluchátek

Příspěvekod Argon » 02 led 2018 19:31

To se snažíš reklamovat něco na ebay? :D

kajicek94
Level 1.5
Level 1.5
Příspěvky: 133
Registrován: červenec 14
Pohlaví: Muž
Stav:
Offline

Re: Simulace "rozbitého" konektoru sluchátek

Příspěvekod kajicek94 » 02 led 2018 19:40

Argon píše:To se snažíš reklamovat něco na ebay? :D

Jo, ale ty sluchátka chvíli jdou a chvíli ne, tak se snažím je odříznout úplně, je to pro mě takový "úkol" :D

flowem
Level 5.5
Level 5.5
Příspěvky: 2830
Registrován: březen 13
Pohlaví: Muž
Stav:
Offline

Re: Simulace "rozbitého" konektoru sluchátek

Příspěvekod flowem » 02 led 2018 19:49

Lol :-D Tak si vem nějaký starý sluchátka stejné barvy, ufikni jack s kouskem kabelu (nebo jen schovej ten zbytek), ten zapoj do telefonu (ten ukáže zapojený sluchátka), kabely schovej pod foto/video a dělej, jakože jsou zapojený ty polofunkční sluchátka. Samozřejmě že hrát nebudou. :-D
AMD Ryzen 5 5600X | MSI MAG B550 TOMAHAWK | G.Skill Aegis 32GB 3200MHz | Kingston A2000 1TB | PowerColor Red Devil RX 6700 XT 12GB | XPG Core Reactor 750W | Be quiet! PURE BASE 500 | Asus VG27AQ1A

kajicek94
Level 1.5
Level 1.5
Příspěvky: 133
Registrován: červenec 14
Pohlaví: Muž
Stav:
Offline

Re: Simulace "rozbitého" konektoru sluchátek

Příspěvekod kajicek94 » 02 led 2018 20:07

flowem píše:Lol :-D Tak si vem nějaký starý sluchátka stejné barvy, ufikni jack s kouskem kabelu (nebo jen schovej ten zbytek), ten zapoj do telefonu (ten ukáže zapojený sluchátka), kabely schovej pod foto/video a dělej, jakože jsou zapojený ty polofunkční sluchátka. Samozřejmě že hrát nebudou. :-D

Dobrý nápad :D potřebuji aby byl vidět celý kabel, protože mi to prodejce psal do chatu. Ještě mě napadá, že bych se mohl otevřít spor na AliExpressu (tam jsem to koupil) a napsat, že prodejce požaduje "nesmyslnou věc". Nebo se obrátit na Českou Spořitelnu, která mě chrání při platbě kartou a požádat o jejich proplacení (https://www.csas.cz/static_internet/cs/ ... .html#help)? Co bys vybral :D ?

flowem
Level 5.5
Level 5.5
Příspěvky: 2830
Registrován: březen 13
Pohlaví: Muž
Stav:
Offline

Re: Simulace "rozbitého" konektoru sluchátek

Příspěvekod flowem » 02 led 2018 20:18

Tak pokud ty sluchátka fungují "tak napůl", tak najdi ten bod kdy nejdou a máš to.
Na Ali nenakupuju, takže nevím co tam jde a nejde. Na Ebay mi vždycky prodejce zaslal nový zboží a nechtěl ani žádný důkaz nebo třeba vrácení jen poloviny z celkové ceny, záleží na domluvě.
Ale pokud stály pár korun, tak bych se na to vyprdl. :-D
AMD Ryzen 5 5600X | MSI MAG B550 TOMAHAWK | G.Skill Aegis 32GB 3200MHz | Kingston A2000 1TB | PowerColor Red Devil RX 6700 XT 12GB | XPG Core Reactor 750W | Be quiet! PURE BASE 500 | Asus VG27AQ1A


  • Mohlo by vás zajímat
    Odpovědi
    Zobrazení
    Poslední příspěvek
  • Proč už se do sluchátek nedává NFC?
    od Grander » 21 čer 2023 14:57 » v Mobily, tablety a jiná přenosná zařízení
    4
    1927
    od Grander Zobrazit poslední příspěvek
    23 čer 2023 12:43

Zpět na “Vše ostatní (z oblasti IT)”

Kdo je online

Uživatelé prohlížející si toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé a 1 host