Skin tohto fóra

…aneb vzkazy pro Admina

Moderátoři: Ltb, Mods_senior

Phoenix
Level 2
Level 2
Příspěvky: 174
Registrován: duben 04
Pohlaví: Nespecifikováno
Stav:
Offline

Skin tohto fóra

Příspěvekod Phoenix » 12 úno 2006 00:15

Nebolo by lepšie sem nahrať nejaký iný skin tohto fóra ? Ten subsilver skin mi dosť už lezie na nervy a chcelo by to aj niečo iné.
Come on

I’m with you,You, now I see,Keeping everything inside,With You,You, now I see,Even when I close my eyes,With you,You, now I see,Keeping everything inside,With You,You, now I see,Even when I close my eyes

Reklama
Luboš
Tvůrce článků
Level 5
Level 5
Příspěvky: 2038
Registrován: květen 05
Pohlaví: Muž
Stav:
Offline

Příspěvekod Luboš » 12 úno 2006 08:05

Mne ani tak nevadí barevná úprava jak to, že u posledních dvaceti příspěvků není zobrazeno datum a čas vložení příspěvku. Stane se někdy, že mě zajímají odpovědi na dotazy, které nejsou moje, ale přesto se chci podívat, zda nebyla přidána další odpověď. V současném designu to nelze.

Uživatelský avatar
Ltb
Administrátor
Master Level 8.5
Master Level 8.5
Příspěvky: 6764
Registrován: únor 03
Bydliště: Praha západ
Pohlaví: Muž
Stav:
Offline
Kontakt:

Příspěvekod Ltb » 21 úno 2006 22:54

Ahoj,

k tomu skinu: jsem si plně vědom toho, že SubSilver není tím NEJ., čeho lze dosáhnout. Na druhou stranu si myslím, že je to design povedený a svůj účel plní 100%. Každopádně o přidání dalšího skinu vážně uvažuji, celé to stojí a padá na pracnosti, která by s tím souvisela. Každopádně díky za nápad, nový skin bude...kdy? netroufám si odhanout.

K NEJ 20ti...zobrazení datumu a času? No, nevím nevím kam bych tyto údaje "vecpal"....místa mnoho není.
Tuhle info je možné sledovat pomocí fce: Zobrazit nové příspěvky od poslední návštěvy (0), která je dostupná vpravo po přihlášení do fóra, zkus na to mrknout.


  • Mohlo by vás zajímat
    Odpovědi
    Zobrazení
    Poslední příspěvek

Zpět na “PC-HELP - připomínky k fóru”

Kdo je online

Uživatelé prohlížející si toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé a 4 hosti