Nepřidáme pár oznámení? (vyřešeno)

…aneb vzkazy pro Admina

Moderátoři: Ltb, Mods_senior

miras
Tvůrce článků
Level 5
Level 5
Příspěvky: 2159
Registrován: červenec 04
Pohlaví: Nespecifikováno
Stav:
Offline

Nepřidáme pár oznámení? (vyřešeno)

Příspěvekod miras » 29 kvě 2005 18:12

Čus Admine,
všichni ti tenhle tejden píšou, tak abych náhodou nezůstal pozadu :wink:.
První návrh: V nově vzniklý kategorii o P2P založil Carlos thread o užitečnejch stránkách. Už tam sem poznamenal že by nebylo marný dát to jako Oznámení.
Druhej návrh: V části o sítích se tak dvakrát do měsíce někdo ptá jak propojit 2 PCs kříženým kabelem. Taky bych nějakej návod bouchnul jako oznámení. Když už nic jinýho tak link na to se bude hledat mnohem snáž :wink:
A třetí spíš poznámka: Pokuď se nepletu tak DC a Direct Connect je to samý :wink:. Popisek bych změnit třeba na "DC++, Emule a další"

Reklama
Uživatelský avatar
Jake
Level 4
Level 4
Příspěvky: 1112
Registrován: listopad 04
Bydliště: Fox River
Pohlaví: Nespecifikováno
Stav:
Offline
Kontakt:

Příspěvekod Jake » 29 kvě 2005 18:33

Jezis Mirasi ty ses fakt rejpal ;) ale pravda je ze dat si takhle dohromady DC a Direct Connect je trochu ... ehm :D
Takze to bys LTB mel fakt opravit... to ti jako admin jednoho DC Hubu nedovolim takovouhle hrubku :)
Obrázek

Uživatelský avatar
Charlie.v
Tvůrce článků
Level 3
Level 3
Příspěvky: 400
Registrován: únor 05
Bydliště: Praha - Kunratice
Pohlaví: Nespecifikováno
Stav:
Offline

Příspěvekod Charlie.v » 29 kvě 2005 18:51

chudák admin :D
to miras: no, ono to stejně to propojení 2 pc nepomůže jako oznámení, protože tři příspěvky pod tím dnešním je to samé a má to dokonce i téměř stejný název (mám pocit)... :lol:
nic normálního mě nenapadlo

Uživatelský avatar
Jake
Level 4
Level 4
Příspěvky: 1112
Registrován: listopad 04
Bydliště: Fox River
Pohlaví: Nespecifikováno
Stav:
Offline
Kontakt:

Příspěvekod Jake » 29 kvě 2005 18:54

nj v tomhle si nepomuzes... u nas na poradne je dulezite oznameni ohledne NFSU2 aby se lidi na ty samy veci neptaly furt dokola... a stejne se ptaj... asi sou slepi...
Obrázek

miras
Tvůrce článků
Level 5
Level 5
Příspěvky: 2159
Registrován: červenec 04
Pohlaví: Nespecifikováno
Stav:
Offline

Příspěvekod miras » 29 kvě 2005 18:59

Tak se zeptá, já otevřu oznámení a hodím tam link na něj. Teď když se někdo zeptá musím ten postup hledat mezi ostatníma příspěvkama, nebo psát znovu, oboje značně zdlouhavější :wink:

Uživatelský avatar
Charlie.v
Tvůrce článků
Level 3
Level 3
Příspěvky: 400
Registrován: únor 05
Bydliště: Praha - Kunratice
Pohlaví: Nespecifikováno
Stav:
Offline

Příspěvekod Charlie.v » 29 kvě 2005 19:52

mirasi, ty jsi takový náš hodný taťka, ještě že tě máme :lol: :lol: :lol:
nic normálního mě nenapadlo

Uživatelský avatar
Ltb
Administrátor
Master Level 8.5
Master Level 8.5
Příspěvky: 6764
Registrován: únor 03
Bydliště: Praha západ
Pohlaví: Muž
Stav:
Offline
Kontakt:

Příspěvekod Ltb » 30 kvě 2005 00:03

Ahoj všem, zdravím kritiky i ty co se mě zastávají :wink:
Ne, dělám si srandu - vaše nápady/připomínky jsou OK a sem s nimi! Ostatně od toho tu tahle rubrika je..

Abych to shrnul:
1) oznámení - v brzké době jich určitě pár vznikne, dobrý nápad - díky!
2) věc s Výměnnými sítěmi: tím DC++ a Direct Connect jsem měl namysli klienty, nikoliv druh výměnné sítě. A ti (alespoň v to věřím ;-) ) rozdílní jsou. Popis jsem psal na rychlo a je pravdou, že ne zcela přesně vystihuje pojem "Výměnné sítě" - čili opravuji na:
Výměnné sítě - Direct Connect, KaZaA, Gnutella...

7288
nováček
Příspěvky: 1
Registrován: srpen 06
Pohlaví: Nespecifikováno
Stav:
Offline

VIR na foru !!!

Příspěvekod 7288 » 01 srp 2006 22:10

Hooj Admine pouzivam awast a ten mi detekuje na foru ,a to zde

"http://www.pc-help.cz/viewtopic.php?t=1666" ,

trojana :o .... jen jsem to chtel oznamit a nechtel jsem kvuli tomu zakladat nový téma ...
Nasel jsem totiz asi reseni :idea: na resenej problem na ty strance ,ale nic tam nebudu vkladat ..
nechci se zas nakazit.. ted jsem z jednoho fakt desnyho srabu("Iworm_attck_v122.02a+nejkej ten spy a adware+asi 20-30infikovanejch souboru necim") vytahl comp a o dalsi nestojim :evil: ....

Uživatelský avatar
Ltb
Administrátor
Master Level 8.5
Master Level 8.5
Příspěvky: 6764
Registrován: únor 03
Bydliště: Praha západ
Pohlaví: Muž
Stav:
Offline
Kontakt:

Příspěvekod Ltb » 02 srp 2006 23:45

Ahoj,

díky za upozornění. Mohu tě ubezpečit (a případně ostatní čtenáře), že na této stránce žádný trojan není. Já pro změnu používám NOD32, stránku jsem si prošel Operou i MSIE - žádné hlášení na mě nevyskočilo.

Navíc si nemyslím, že by něco podobného bylo možné - fórum neumožňuje vkládat do příspěvků soubory, pouze odkazy a ty se samy neotvírají. Jediná varianta, která mě momentálně napadá je, že máš možná nastavený AVAST na max. citlivost a ten upozorňuje již jen na zmínku o nebezpečném kódu (jeho název). Ale nevím, těžko říci, avast osobně nepoužívám...nikomu jinému se podobný problém neobjevil, nebo mi alespoň nikdo jiný nic pdoobného nenapsal a tak bych hledal příčinu spíše někde u tebe.


Zpět na “PC-HELP - připomínky k fóru”

Kdo je online

Uživatelé prohlížející si toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé a 2 hosti