BSOD Team

…aneb vzkazy pro Admina

Moderátoři: Ltb, Mods_senior

Uživatelský avatar
ITCrowd
Tvůrce článků
Guru Level 13.5
Guru Level 13.5
Příspěvky: 23591
Registrován: březen 10
Pohlaví: Muž
Stav:
Offline

Re: BSOD Team

Příspěvekod ITCrowd » 08 črc 2019 06:44

xbs píše:jen bych chtěl upozornit, že v BSOD sekci nejni nikde napsáno (jako u HJT), že tam nemaj přispívat ostatní, takže těžko někomu zato dávat banána...

To máš pravdu, ale je to tak zažité. Ty, když vstoupíš do místnosti, tak pozdravíš. (Nebo bys aspoň měl). Ale oporu v zákoně to nemá.
BSOD dle mě není sekce, kde je nutná okamžitá reakce. Rozbor dumpu taky něco trvá, a třeba pro mě je důležitější přesnost, tedy jasné určení toho, co se děje. Rozhodně mi nepomůže nějaká teorie někoho, kdo tvrdí, že ssd disk má ložiska.
Turion píše:Pan ITCrowd by byl spokojen, kdyby nekvalifikovaní rádci dostali ban, ale nemyslí na tazatele, který by rád dostal nějakou radu, ale nic nedostane, jelikož všichni dodržují pravidla a bojí se napsat, aby nedostali ban.
Opět- zde to není placený helpline. A lepší žádná rada, než špatná rada - a za tím si stojím.
Turion píše: Byl bych moc rád, kdyby ITCrowd se toho ujmul a začal do sekce přispívat. Ručím za to, že pak tam nepolezu, protože budu vědět, že je to v dobrých rukou:).
Bohužel, nejsem tak odborně na výši. (A proto tam nelezu). Sice bych si to dokázal nastudovat, ale nevím, jestli bych to kromě fóra využil.
Jestli sekci ponechat, nebo zrušit je otázka. Já jsem za ponechání. Pro mě je důlešitější odborná rada, i když přijde za měsíc.
Zkusili jste to vypnout a zapnout? Problémy řeším pouze v tématech. Do SZ mi proto píšete zbytečně.
Základní diagnostika WiFi Jak na diagnostiku sítě Router jako switch Proč je nesmysl chtít router s velkým dosahem Vybíráme router

Reklama
petr22
Guru Level 15
Guru Level 15
Příspěvky: 53504
Registrován: únor 12
Pohlaví: Muž
Stav:
Online

Re: BSOD Team

Příspěvekod petr22 » 08 črc 2019 07:03

Obavam se ze 99,99% tazatelu nechce cekat mesic na odbornou radu, kdyz jim nejde
zapnout treba jediny pocitac, ktery maji. Odborna rada za mesic nebo nikdy z pohledu
tazatele uz nehraje roli. V tuhle chvili je to posledni odborna rada v lednu a je cervenec.

Odborna rada za mesic je pochopitelne lepsi nez spatna rada ihned, i kdyz uz je obvykle
zcela zbytecna, protoze po mesici ji tazatel obvykle nepotrebuje. Ale nez zadna rada
je podle me lepsi zadna sekce nebo alespon upozorneni, ze je treba nekoho kontaktovat
pres SZ.

I kdyz zdarma, porad se jedna o zakaznikum poskytovanou sluzbu a zakaznik by mel
byt upozornen na to, ze sluzba nefunguje jak by mela, aby se na ni nespolehal.
Naposledy upravil(a) petr22 dne 08 črc 2019 07:06, celkem upraveno 1 x.

Uživatelský avatar
ITCrowd
Tvůrce článků
Guru Level 13.5
Guru Level 13.5
Příspěvky: 23591
Registrován: březen 10
Pohlaví: Muž
Stav:
Offline

Re: BSOD Team

Příspěvekod ITCrowd » 08 črc 2019 07:06

petr22 píše:Obavam se ze 99,99% tazatelu nechce cekat mesic na odbornou radu, kdyz jim nejde
zapnout treba jediny pocitac, ktery maji.
Už jen tohle je nesmysl. Těžko tazatel dostane z takového počítače dump. Takže vůbec nebude dotaz v sekci BSOD.
Zkusili jste to vypnout a zapnout? Problémy řeším pouze v tématech. Do SZ mi proto píšete zbytečně.
Základní diagnostika WiFi Jak na diagnostiku sítě Router jako switch Proč je nesmysl chtít router s velkým dosahem Vybíráme router

petr22
Guru Level 15
Guru Level 15
Příspěvky: 53504
Registrován: únor 12
Pohlaví: Muž
Stav:
Online

Re: BSOD Team

Příspěvekod petr22 » 08 črc 2019 07:11

viewforum.php?f=118

Problemu, kdy bych ja osobne vydrzel cekat mesice na radu je minimum.

Jde o to, ze to neni ani ten mesic, ale neni to vubec, tedy tazatel se rady nedocka nikdy.

Otazka znela je to takto v poradku / neni to takto v poradku, jakou jsme dostali odpoved
vidime, tedy z toho ja usuzuji ze to takto v poradku je a nema smysl to resit.

Uživatelský avatar
ITCrowd
Tvůrce článků
Guru Level 13.5
Guru Level 13.5
Příspěvky: 23591
Registrován: březen 10
Pohlaví: Muž
Stav:
Offline

Re: BSOD Team

Příspěvekod ITCrowd » 08 črc 2019 07:23

Odpověď jsem již dal. Za mě je to v pořádku a neřešil bych to.
A pokud bych už něco řešil, tak žlutou těm, co tam přispívají a nejsou v BSOD týmu.
Zkusili jste to vypnout a zapnout? Problémy řeším pouze v tématech. Do SZ mi proto píšete zbytečně.
Základní diagnostika WiFi Jak na diagnostiku sítě Router jako switch Proč je nesmysl chtít router s velkým dosahem Vybíráme router

Uživatelský avatar
xbs
Elite Level 12.5
Elite Level 12.5
Příspěvky: 19490
Registrován: prosinec 17
Bydliště: mezi venuší a marzem
Pohlaví: Muž
Stav:
Offline

Re: BSOD Team

Příspěvekod xbs » 08 črc 2019 08:11

přece nemůžeš dát banána za něco "zažitýho", nato se tu nehraje - buď je to zakázaný nebo ne, případně se to musí pořešit v pravidlech... novější uživatelé těžko budou vědět, co všechno je na fóru zažitý...

Uživatelský avatar
ITCrowd
Tvůrce článků
Guru Level 13.5
Guru Level 13.5
Příspěvky: 23591
Registrován: březen 10
Pohlaví: Muž
Stav:
Offline

Re: BSOD Team

Příspěvekod ITCrowd » 08 črc 2019 08:15

Když nebudeš zdravit, budeš se chovat neslušně. Když vlezeš někam, kde nemáš co dělat, máš smůlu. Když radí někdo tam, kde nemá co dělat, tak je to špatně.
A zbytek zde: https://jakubkouril.blog.idnes.cz/blog.aspx?c=421636
Když máte něco udělat, tak máte plnou hubu řečí, kde že to bylo napsaný. A když se vám to napíše, zas máte plnou hubu řečí a zbytečné byrokracii.
Zkusili jste to vypnout a zapnout? Problémy řeším pouze v tématech. Do SZ mi proto píšete zbytečně.
Základní diagnostika WiFi Jak na diagnostiku sítě Router jako switch Proč je nesmysl chtít router s velkým dosahem Vybíráme router

petr22
Guru Level 15
Guru Level 15
Příspěvky: 53504
Registrován: únor 12
Pohlaví: Muž
Stav:
Online

Re: BSOD Team

Příspěvekod petr22 » 08 črc 2019 08:38

Resi se x pridruzenych problemu a neresi se podstata - ze v BSOD sekci neradi
nikdo z tech, kdo jsou cleny BSOD tymu a deje se tak od zacatku roku 2019.

Opakuji - nema smysl to resit, z reakce ostatnich je jasne, ze to aby radil nekdo
nekdo kdo neni clenem BSOD tymu je nezadouci a nikdo jiny radit nebude, bude
to vsak dle pravidel i zvykoveho prava.

Tedy tazatele budou vkladat dotazy a nikdo na ne nebude odpovidat, pouze nekdo
kdo zvykove pravo znat nemuze a v pravidlech to nevidi.

Turion
Level 5.5
Level 5.5
Příspěvky: 2879
Registrován: březen 16
Pohlaví: Muž
Stav:
Offline

Re: BSOD Team

Příspěvekod Turion » 08 črc 2019 10:24

Vlastně si už ITCrowda jako BSOD odborníka nepřeju, jelikož měl žaludek použít opět ložiska u SSD a tím šikanuje/dehonestuje člověka, který to použil v nadsázce. Jdi se vycpat. Lidsky jsi na dně a nenahradí to tvé selektivní odborné znalosti ITCrowde.
Naposledy upravil(a) Turion dne 08 črc 2019 11:38, celkem upraveno 1 x.

Uživatelský avatar
ITCrowd
Tvůrce článků
Guru Level 13.5
Guru Level 13.5
Příspěvky: 23591
Registrován: březen 10
Pohlaví: Muž
Stav:
Offline

Re: BSOD Team

Příspěvekod ITCrowd » 08 črc 2019 10:36

Dehonestuješ se sám. Já s tím nemusím dělat vůbec nic. Stačí přečíst si jakýkoli tvůj příspěvek.
Zkusili jste to vypnout a zapnout? Problémy řeším pouze v tématech. Do SZ mi proto píšete zbytečně.
Základní diagnostika WiFi Jak na diagnostiku sítě Router jako switch Proč je nesmysl chtít router s velkým dosahem Vybíráme router

Turion
Level 5.5
Level 5.5
Příspěvky: 2879
Registrován: březen 16
Pohlaví: Muž
Stav:
Offline

Re: BSOD Team

Příspěvekod Turion » 08 črc 2019 10:45

Já ti říkám, že když použiješ takovou blbost jako realitu, tak jsi slušně řečeno upadlá osobnost. Prostě od doby, kdy jsi ukázal, že nevíš kam fouká větrák, tak tě beru s velkou rezervou se selektivníma znalostma a nelogickým myšlením.

Uživatelský avatar
ITCrowd
Tvůrce článků
Guru Level 13.5
Guru Level 13.5
Příspěvky: 23591
Registrován: březen 10
Pohlaví: Muž
Stav:
Offline

Re: BSOD Team

Příspěvekod ITCrowd » 08 črc 2019 11:26

ITCrowd píše:Dehonestuješ se sám. Já s tím nemusím dělat vůbec nic. Stačí přečíst si jakýkoli tvůj příspěvek.
Zkusili jste to vypnout a zapnout? Problémy řeším pouze v tématech. Do SZ mi proto píšete zbytečně.
Základní diagnostika WiFi Jak na diagnostiku sítě Router jako switch Proč je nesmysl chtít router s velkým dosahem Vybíráme router


  • Mohlo by vás zajímat
    Odpovědi
    Zobrazení
    Poslední příspěvek
  • bsod při hře Příloha(y)
    od matesfox » 06 led 2024 12:46 » v BSOD (Blue Screen Of Death)
    4
    1509
    od matesfox Zobrazit poslední příspěvek
    13 led 2024 19:41
  • Náhodné BSOD Příloha(y)
    od TheSalon112 » 21 úno 2024 18:32 » v BSOD (Blue Screen Of Death)
    0
    328
    od TheSalon112 Zobrazit poslední příspěvek
    21 úno 2024 18:32
  • BSOD na notebooku Příloha(y)
    od popcorn » 21 bře 2023 09:37 » v BSOD (Blue Screen Of Death)
    4
    2417
    od petr22 Zobrazit poslední příspěvek
    26 bře 2023 23:34
  • Pád PC po spuštění hry be BSOD
    od Radoozek » 07 pro 2023 15:00 » v Problémy s hardwarem
    4
    1328
    od Radoozek Zobrazit poslední příspěvek
    08 pro 2023 16:45
  • Zamrznutí obrazu a BSOD Příloha(y)
    od zele44 » 02 úno 2024 15:10 » v BSOD (Blue Screen Of Death)
    5
    945
    od zele44 Zobrazit poslední příspěvek
    03 úno 2024 10:14

Zpět na “PC-HELP - připomínky k fóru”

Kdo je online

Uživatelé prohlížející si toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé a 1 host