BSOD Team

…aneb vzkazy pro Admina

Moderátoři: Ltb, Mods_senior

petr22
Guru Level 15
Guru Level 15
Příspěvky: 53504
Registrován: únor 12
Pohlaví: Muž
Stav:
Offline

Re: BSOD Team

Příspěvekod petr22 » 08 črc 2019 11:29

Ja bych toto vlakno zamknul.

Odpovedi na otazku se nedockame, odpovedi na otazky na ktere se nikdo neptal
mame a sledovat uzivatele jak se perou nema velky smysl.

Reklama
RIKI22
Master Level 8
Master Level 8
Příspěvky: 6464
Registrován: únor 16
Pohlaví: Muž
Stav:
Offline

Re: BSOD Team

Příspěvekod RIKI22 » 08 črc 2019 11:37

Presne tak.Stačí ,ak sa trebárs dočastne povolí vstupovať do danej sekcie členom,napr.od určitého počtu príspevkov alebo iné kritérium a nie opäť typické osočovanie pre nejaké slovíčko alebo chýbajúci smajlík.

Turion
Level 5.5
Level 5.5
Příspěvky: 2879
Registrován: březen 16
Pohlaví: Muž
Stav:
Offline

Re: BSOD Team

Příspěvekod Turion » 08 črc 2019 11:45

Tak zamykání, je taky projev nadřazenosti a neúcty k lidem co chtějí něco říct, ikdyž to není k tématu, ale v tématu se to vyvine.
Mám snad zakládat téma "ITCrowd je na úrovni provokatérů z neziskovek na aktuálně.cz", kteří vyprovokují opoziční diskutéry k nadávce, aby následně adminovi viníka označili a tem jim dal ban, aby se udržela názorová jednota v politickém boji na mediální sféře? Nepohodlní se zabanují, ach to je krása ta svoboda projevu pro jednu stranu.

petr22
Guru Level 15
Guru Level 15
Příspěvky: 53504
Registrován: únor 12
Pohlaví: Muž
Stav:
Offline

Re: BSOD Team

Příspěvekod petr22 » 08 črc 2019 11:54

Vzdyt jsi videl odpoved sam - delaji to zadarmo ve svem volnem case, tedy zrejmne nevadi, kdyz se tu
uz pul roku nikdo neukazal. Kdyby tazatel cekal 3 dny nebo tyden, nevadi, ale tazatel se odpovedi
nedocka vubec.

Nikdo jiny nema opravneni do sekce BSOD prispivat, dotazy tazatelu tedy zustanou bez odpovedi,
pokud se nepodari sehnat nekoho do BSOD tymu nebo nebude sekce uzavrena.

Co jineho nez zamknuti chces delat s vlaknem, kde se nic vyresit neda, krome toho, ze kazdy rekne
svuj nazor ?

Uživatelský avatar
Karrex
Elite Level 10
Elite Level 10
Příspěvky: 9595
Registrován: listopad 08
Bydliště: Brno
Pohlaví: Muž
Stav:
Offline

Re: BSOD Team

Příspěvekod Karrex » 08 črc 2019 11:56

Osobně bych to viděl na hlavní anketu od vedení?
Funguji už jen přes SZ. Sestava v profilu.
Watercooling Club EXOverclocker@HWBot league rank#1 Aprilia Shiver Club BMW ///M Club

Uživatelský avatar
ITCrowd
Tvůrce článků
Guru Level 13.5
Guru Level 13.5
Příspěvky: 23591
Registrován: březen 10
Pohlaví: Muž
Stav:
Offline

Re: BSOD Team

Příspěvekod ITCrowd » 08 črc 2019 11:57

Tohle není diskuzní fórum očemkoli. A už vůbec ne plakát turiona a ostatních.
Toto je fórum, kde se snažíme pomáhat a řešíme problémy s počítači. Proto pc-help. A proto musí mít přispěvatelé jisté odborné znalosti. Ti, co je nemají, pak svádí diskuzi někam jinam, jejich příspěvky jsou zbytečné, zavádějící a často škodlivé. Pak se diví, že jsou kritizováni.
Nejde tu o nějaký světový názor, ale o odborníky, tedy věta: "aby se udržela názorová jednota v politickém boji na mediální sféře" nejenže ztrácí smysl, ale ani sem nepatří. Chce-li někdo politicky bojovat, nechť se angažuje jinde.
A proto ani uzamknutí tématu, které je mimo mísu, není projev nadřazenosti, nýbrž včasný a potřebný zásah. Jinak bychom tu měli spoustu turionů, jegen, riků a jiných. A fórum by jen tratilo.
Naposledy upravil(a) ITCrowd dne 08 črc 2019 12:00, celkem upraveno 1 x.
Zkusili jste to vypnout a zapnout? Problémy řeším pouze v tématech. Do SZ mi proto píšete zbytečně.
Základní diagnostika WiFi Jak na diagnostiku sítě Router jako switch Proč je nesmysl chtít router s velkým dosahem Vybíráme router

petr22
Guru Level 15
Guru Level 15
Příspěvky: 53504
Registrován: únor 12
Pohlaví: Muž
Stav:
Offline

Re: BSOD Team

Příspěvekod petr22 » 08 črc 2019 11:59

"Toto je fórum, kde se snažíme pomáhat a řešíme problémy s počítači. "

A presne tento ucel sekce BSOD neplni od ledna 2019.

Turion
Level 5.5
Level 5.5
Příspěvky: 2879
Registrován: březen 16
Pohlaví: Muž
Stav:
Offline

Re: BSOD Team

Příspěvekod Turion » 08 črc 2019 12:06

Forum vždy tratí, když admin/moderátor začne šikanovat názory lidí. Svethardware.cz by mohl vyprávět. Aktivní moderátoři = konec fóra. Jedno vlákno o něčem jiném než PC nikomu normálnímu nemůže vadit.
Ltb se k tomuto vyjádří, až si toho všimne. Určitě nezačne flame na neodborníky, ale vyjádří se k otázce.

Uživatelský avatar
ITCrowd
Tvůrce článků
Guru Level 13.5
Guru Level 13.5
Příspěvky: 23591
Registrován: březen 10
Pohlaví: Muž
Stav:
Offline

Re: BSOD Team

Příspěvekod ITCrowd » 08 črc 2019 12:11

K otázce jsem se konkrétně já vyjádřil jasně a několikrát.
1. Ponechat jak je. Tazatel může oslovit člena BSOD týmu přes SZ. To, že někdo nečte pravidla je jen jeho problém. A pokud by na to skutečně spěchal, tak se ozve.
2. Je to speciální sekce, a proto by přispívající mimo tým BSOD měli být trestáni.

A pořád tu budeš psát bláboly. Tak kde asi bude chyba?
A kromě toho, dle tvého projevu, mám pocit, že patříš k těm, co už tu trvalý ban dostali.
Zkusili jste to vypnout a zapnout? Problémy řeším pouze v tématech. Do SZ mi proto píšete zbytečně.
Základní diagnostika WiFi Jak na diagnostiku sítě Router jako switch Proč je nesmysl chtít router s velkým dosahem Vybíráme router

Uživatelský avatar
atari
Level 6
Level 6
Příspěvky: 3195
Registrován: říjen 08
Pohlaví: Muž
Stav:
Offline

Re: BSOD Team

Příspěvekod atari » 08 črc 2019 12:19

Já bych to shrnul takto:
Dávat zákaz těm, kteří nejsou v BSOD týmu, aby do téma nechodili má smysl. A to ten, že tím bude zaručena profesionální úroveň odpovědí. Tím se vyeliminuje to, že tam někdo bude plkat nesmysly, jako se to běžně děje v jiných tématech. Z toho pak plyne vyšší návštěvnost a další výhody. A pak má i smysl dávat ban, když to někdo poruší. Ale pak je zapotřebí, aby na toto byl uživatel upozorněn !

Jenže pokud to téma nefunguje, a ono již delší dobu nefunguje, tak výše uvedené nejenže postrádá smysl, ale je dokonce nežádoucí. Pokud tam alespoň poradí někdo jiný, tak je to lepší než nic. Ale to je téma pro admina, který by měl určit, jakým způsobem to chce dále pojmout, a nějak začít jednat. To my tady ale nevyřešíme.

Turion: Zamykání témat rozhodně není projev nadřazenosti a neúcty. Je to naopak žádoucí, a mělo by to vést k tomu, že ve vlákně bude jen to, co tam má být. Jinak řečeno, když se to zvrhne mimo téma, tak zamknutí je nejlepší řešení. A kromě jiného, to ušetří ostatním čtenářům zbytečně strávený čas čtením příspěvků mimo téma. Ty možná máš čas vysedávat u PC a pročítat příspěvky o ničem. Ale spousta jiných to tak nemá.
Pak je ještě jiná varianta. Dávat ban, těm, kteří píší mimo téma. To by se ti líbilo? (řečnická otázka)

Turion
Level 5.5
Level 5.5
Příspěvky: 2879
Registrován: březen 16
Pohlaví: Muž
Stav:
Offline

Re: BSOD Team

Příspěvekod Turion » 08 črc 2019 13:00

ITCrowd: Tvůj názor je nesmysl. Kdo asi z nových tazatelů ví kdo je člen BSOD týmu a že má psát dokonce SZ. Já jsem napsal SZ Petrovi22 a nedostal jsem odpověď, ikdyž je tu denně. Jak brzo dostanu odpověď od někoho, kdo tu je jednou za půl roku.
Ty tvoje názory platí ve funčním stavu a ne v nefunkčním. Bláboly píšeš ty, jelikož pravidla provozu se přizpůsobují situaci a ne že budeme střílet, ikdyž už není na koho obrazně řečeno, jen proto, že to někdo nařídil.
Samozřejmě jsem pár trvalých banů dostal za prkotiny proto píšu ze zkušenosti jak to dopadne, když se to praktikuje. Zůstane jen názor toho kdo má moc banovat a nerozlišuje se, zda je ten názor správný.

atari: Ostatní čtenáři nemají co číst provozní problémy fóra, když je to určené pro někoho, kdo s tím může něco dělat.
Může s tím něco dělat Ltb. ITCrowd by dělat nic neměl, jelikož neumí myslet lidsky a logicky.
Poslední větu nechápu, když se děje běžně a vyjádřil jsem se proti tomu dříve.

Uživatelský avatar
JegenaJk
Level 4
Level 4
Příspěvky: 1083
Registrován: prosinec 17
Pohlaví: Muž
Stav:
Offline

Re: BSOD Team

Příspěvekod JegenaJk » 08 črc 2019 13:03

Takto...
Není potreba tu robiť hádky. Hádka nič nevyrieší a ak uvidím , že neprestanete , tak téma zamknem. Nemám nervy tu čítať urážky a hádky.


K téme: Ja tam tiež nebudem vstupovať , pokiaľ tam uvidím nové pravidlo a zákaz , inak mi to nevadí a budem tam furt chodievať. Ako som už písal , niesom odborník ale za to som vyriešil 95% tých problémov ale vy to stále nebudete chápať , takže si tie reči nechajte pre seba...
Kebyže dostanem žltú za nič , tak za 1. Je to neslušné. 2. Je to drzé a za 3. By som tu už nikdy nevliezol.

Nikto tu nerieší ten hlavný problém a to načo som toto téma vytvoril. Pane bože však nieste deti. Nieste retardovaný.

Už som povedal , že SZ nedáva zmysel keď to bude mať plné a hlavne ho to možno ani neupozorní , že mu vôbec nejaká SZ prišla.
Ak potrebuješ pomoc , tak kľudne napíš do PM :) Rád pomôžem :thumbup:


  • Mohlo by vás zajímat
    Odpovědi
    Zobrazení
    Poslední příspěvek
  • bsod při hře Příloha(y)
    od matesfox » 06 led 2024 12:46 » v BSOD (Blue Screen Of Death)
    4
    1509
    od matesfox Zobrazit poslední příspěvek
    13 led 2024 19:41
  • Náhodné BSOD Příloha(y)
    od TheSalon112 » 21 úno 2024 18:32 » v BSOD (Blue Screen Of Death)
    0
    328
    od TheSalon112 Zobrazit poslední příspěvek
    21 úno 2024 18:32
  • BSOD na notebooku Příloha(y)
    od popcorn » 21 bře 2023 09:37 » v BSOD (Blue Screen Of Death)
    4
    2417
    od petr22 Zobrazit poslední příspěvek
    26 bře 2023 23:34
  • Pád PC po spuštění hry be BSOD
    od Radoozek » 07 pro 2023 15:00 » v Problémy s hardwarem
    4
    1328
    od Radoozek Zobrazit poslední příspěvek
    08 pro 2023 16:45
  • Zamrznutí obrazu a BSOD Příloha(y)
    od zele44 » 02 úno 2024 15:10 » v BSOD (Blue Screen Of Death)
    5
    945
    od zele44 Zobrazit poslední příspěvek
    03 úno 2024 10:14

Zpět na “PC-HELP - připomínky k fóru”

Kdo je online

Uživatelé prohlížející si toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé a 1 host