Sraz příznivců PC-HELP 2020

…aneb vzkazy pro Admina

Moderátoři: Ltb, Mods_senior

Uživatelský avatar
atari
Level 6
Level 6
Příspěvky: 3195
Registrován: říjen 08
Pohlaví: Muž
Stav:
Offline

Re: Sraz příznivců PC-HELP 2020

Příspěvekod atari » 02 led 2020 17:22

Ten táborák se mi líbí.

Když pominu sezení v hospodě jako minule, tak na ten táborák to chce květen červen. A na mě to je ted moc brzo. Já se můžu rozhodovat nejdříve až tak koncem února nebo v březnu.

Reklama
behavioralista
Level 4
Level 4
Příspěvky: 1359
Registrován: únor 14
Bydliště: Jižní Morava
Pohlaví: Muž
Stav:
Offline

Re: Sraz příznivců PC-HELP 2020

Příspěvekod behavioralista » 02 led 2020 17:28

Beztak nejlepší by byl spontánní, jen tak lehce plánovaný scuk.Prostě vezneš peněženku, mobil, sedneš do auta nebo vlak či bus a jedeš někde daleko, kde se potkáš s lidmi, kterés nikdy neviděl, pokecáš, popiješ případně se jiným neortodoxním způsobem vykalíš a druhý den po kocovince valíš s bezva zážitky se dospat dom.

Uživatelský avatar
karlos
Master Level 8
Master Level 8
Příspěvky: 6445
Registrován: květen 05
Bydliště: Domažlice
Pohlaví: Muž
Stav:
Offline

Re: Sraz příznivců PC-HELP 2020

Příspěvekod karlos » 03 led 2020 07:34

Přesně takhle vypadá i moje představa... :-) Vím totiž již velmi přesně, že dokáži žít a hlavně přežít, klidně i týden bez internetu, počítače, signálu,... jen s báglem na zádech a v noci spát v hamace :-D
Co nejde silou, jde ještě větší silou... :-)

lennonreloaded
Level 3
Level 3
Příspěvky: 477
Registrován: únor 16
Pohlaví: Muž
Stav:
Offline

Re: Sraz příznivců PC-HELP 2020

Příspěvekod lennonreloaded » 03 led 2020 10:09

Na "soumarák" jsem jezdil v 60. letech s rodiči, ještě v době divokého táboření. Nádherná lokalita. Ovšem dnes bohužel výchozí místo pro sjíždění Vltavy, tomu odpovídající davy lidí a také [b][i]tábořiště, ne kemp[/i][/b]! Nevím, zda by bylo schůdné tam sraz uskutečnit. Nechci vás od něj odradit, jen jsem si dovolil nastínit aktuální stav.

Uživatelský avatar
karlos
Master Level 8
Master Level 8
Příspěvky: 6445
Registrován: květen 05
Bydliště: Domažlice
Pohlaví: Muž
Stav:
Offline

Re: Sraz příznivců PC-HELP 2020

Příspěvekod karlos » 03 led 2020 14:59

Ano, jde o tábořiště :-) K davům lidí jen toliko. Bejvávalo... :-) Poté, co zezelenalí ochránci prosadili regulaci splouvání Vltavy Mrtvým luhem, již tam tolik vodáků nejezdí. Dnes vládnou kola :-) V hlavní sezoně červenec-srpen je kolikrát problém tam najít vhodné stromy na zavěšení hamaky, ale pořád je tam dost místa. V květnu, nebo červnu je tam pohoda a jelikož za ta léta, co tam jezdím, jsem tak trochu VIP, není pro mě problém v tyto měsíce tábořit v částech A+C, které jsou jinak otevřeny až o prázdninách. Rozhodně si nemyslím, že by Soumarák nějak vynikal obsazeností, oproti ostatním tábořištím a kempům. Nicméně, nikomu ho necpu. Byl to jen návrh na místo, kde je svět ještě normální a kde se dá odpočinout od civilizace :-)
Já tam budu každý volný víkend, který budu mít, již od dubna a od května s manželkou a vnoučaty... ;-)
Co nejde silou, jde ještě větší silou... :-)

Uživatelský avatar
xbs
Elite Level 12.5
Elite Level 12.5
Příspěvky: 19490
Registrován: prosinec 17
Bydliště: mezi venuší a marzem
Pohlaví: Muž
Stav:
Offline

Re: Sraz příznivců PC-HELP 2020

Příspěvekod xbs » 10 čer 2020 12:05

tak jak to vidíte, spáchá se něco? ;)

Uživatelský avatar
atari
Level 6
Level 6
Příspěvky: 3195
Registrován: říjen 08
Pohlaví: Muž
Stav:
Offline

Re: Sraz příznivců PC-HELP 2020

Příspěvekod atari » 10 čer 2020 14:40

Už jsem to psal. Tady demokracie nefunguje. Někdo musí naplánovat místo a čas, zveřejnit to tady, a pak čekat kdo se přihlásí. Jinak se tady bude diskutovat pořád dokola.

Dodatečně přidáno po 46 vteřinách:
A nebo viz anketa výše, a podle toho to naplánovat.

Uživatelský avatar
xbs
Elite Level 12.5
Elite Level 12.5
Příspěvky: 19490
Registrován: prosinec 17
Bydliště: mezi venuší a marzem
Pohlaví: Muž
Stav:
Offline

Re: Sraz příznivců PC-HELP 2020

Příspěvekod xbs » 10 čer 2020 15:01

já to chápu, proto ta vybídka gdo se toho ujme ;)

Uživatelský avatar
faraon
Master Level 8.5
Master Level 8.5
Příspěvky: 7356
Registrován: prosinec 10
Pohlaví: Muž
Stav:
Offline

Re: Sraz příznivců PC-HELP 2020

Příspěvekod faraon » 10 čer 2020 15:37

Tak už se někdo poohlížel po vhodném kempu, mýtině, nebo hezkém místě u řeky? Nejlépe i bez mobilního signálu :lol:

Léto se blíží a vypadá to že do zahraničí se letos moc cestovat nebude, tak ať se nemusíme někde mačkat.
"Král Lávra má dlouhé oslí uši, král je ušatec!

(pravil K. H. Borovský o cenzuře internetu)

Uživatelský avatar
karlos
Master Level 8
Master Level 8
Příspěvky: 6445
Registrován: květen 05
Bydliště: Domažlice
Pohlaví: Muž
Stav:
Offline

Re: Sraz příznivců PC-HELP 2020

Příspěvekod karlos » 12 čer 2020 07:14

Faraone, já mám místo vybrané... :-) Letos jsem tam byl zatím "jen" čtyřikrát, abych si srovnal záda v hamace. A jelikož nám letos ten malý zkur..nec trochu zamíchal kartami, odpadla nám spousta her, tak tam jistě letošní léto pojedu ještě mnohokrát. Nejbližší volný víkend na 50% mám 26.-28.6. a první na 100% 10.-12.7.
A jak jsem již psal, byť mám Soumarák, jako základní tábor, není problém, abych dojel někam jinam. Mám jediné podmínky, aby v kempu (tábořišti) byly vhodné stromy na zavěšení (hamaky) a netočili tam Starobrno (to není nic proti kraji jeho původu, jen mi prostě nechutná) :-)
Co nejde silou, jde ještě větší silou... :-)

Uživatelský avatar
faraon
Master Level 8.5
Master Level 8.5
Příspěvky: 7356
Registrován: prosinec 10
Pohlaví: Muž
Stav:
Offline

Re: Sraz příznivců PC-HELP 2020

Příspěvekod faraon » 12 čer 2020 08:16

Takže sem? http://www.sumava.cz/objekt_az/4020-vlakova-zastavka-soumarsky-most/
Kdybych vyrazil v sobotu v sedm ráno, tak tam budu po patnácté hodině. To by ušlo.

Neměl bys tam něco s pozdějším termínem? Minimálně první půlku července budu rád když se dostanu aspoň na nějakou výstavu v okolí, víkend nedám. A když nám letos to jaro začalo předevčírem v podvečer, tak by v srpnu na Šumavě nemuselo v noci ještě mrznout, jako když jsem tam byl tenkrát na čundru :lol:

A kdo další by si dal pokec s přespáním v přírodě? Na počítače možná také dojde, i loni jsme jim pár posledních minut věnovali.
"Král Lávra má dlouhé oslí uši, král je ušatec!

(pravil K. H. Borovský o cenzuře internetu)

Uživatelský avatar
karlos
Master Level 8
Master Level 8
Příspěvky: 6445
Registrován: květen 05
Bydliště: Domažlice
Pohlaví: Muž
Stav:
Offline

Re: Sraz příznivců PC-HELP 2020

Příspěvekod karlos » 12 čer 2020 09:37

Zatím mám v diáři na čas prázdnin poměrně pusto, ale jak se objeví nějaký "kšeft" jdeme po něm, takže si raději moc dopředu neplánuji.
Co se počasí týče, vidím to letos na naprostý normál. Květen navnadil, první půlka června proch.ala a pak se uvidí... :-) Jinak co se teplot týče, zažil jsem tam na přelomu června a července, kolem čtvrté hodiny ranní, teploty lehce pod nulou (jednou dokonce i sněžilo) a po svaté Anně, je to tam již celkem běžné :-)
Ale jak s oblibou říkám: "Není špatné počasí, je jen špatné vybavení..."

doplněno: Ano, tam. Ale já tam již jezdím autem slabé tři hodiny.
https://ladislavvins.blog.idnes.cz/blog.aspx?c=519354
To malé pískle ve žlutých teplákách, je má vnučka, když jsme tam byli před čtyřmi lety zjara a nějak se nachomýtla do záběrů autorovi... :-)
Co nejde silou, jde ještě větší silou... :-)


  • Mohlo by vás zajímat
    Odpovědi
    Zobrazení
    Poslední příspěvek
  • iphone se 2020 cracked hry
    od Mladkov204 » 11 dub 2023 14:29 » v Mobily, tablety a jiná přenosná zařízení
    2
    1407
    od zeus Zobrazit poslední příspěvek
    11 dub 2023 15:36
  • Ilustrator 2020 - problém textu v křivce Příloha(y)
    od showpayne » 13 srp 2023 17:50 » v Design a grafické editory
    4
    1920
    od Grander Zobrazit poslední příspěvek
    14 srp 2023 14:44

Zpět na “PC-HELP - připomínky k fóru”

Kdo je online

Uživatelé prohlížející si toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé a 3 hosti