MIRAS

…aneb vzkazy pro Admina

Moderátoři: Ltb, Mods_senior

Uživatelský avatar
CrazyManer
Level 3.5
Level 3.5
Příspěvky: 901
Registrován: únor 05
Bydliště: LBC
Pohlaví: Muž
Stav:
Offline
Kontakt:

MIRAS

Příspěvekod CrazyManer » 02 lis 2005 03:23

Hele, nic proti ... ale proč si mi napsal do mýho příspěvku s názvem : "WMV se otvírá, místo aby se ptal na uložení" .. napsal si že používáme málo výstižný názvy , že maj bejt tak aby popsali problém, a že píšeme moc vykřičníků .. proč si to napsal zrovna ke mě????? huh ???

Reklama
miras
Tvůrce článků
Level 5
Level 5
Příspěvky: 2159
Registrován: červenec 04
Pohlaví: Nespecifikováno
Stav:
Offline

Příspěvekod miras » 02 lis 2005 07:46

No, jak už sem říkal, v poslední době se tu příspěvky s málo výstižnejma nadpisama množí. Většinou je mají na svědomí nováčci, co sem píšou první příspěvek. Vždycky jim Předmět opravím tak, jak by měl dle mého subjektivního názoru vypadat a připíšu něco ve smyslu že by nebylo od věci psát do předmětu něco výstižnějšího. Takže to není že bych se navážel jen do tebe.
A proč sem se takhle rozepsal zrovna u tebe?
    •Někam sem to už napsat musel.
    •Narozdíl od většiny ostatních tu nejsi poprvý (a doufám že ani naposledy), je jistá šance že by to u tebe mohlo mít efekt i do budoucna.

Někdo si může myslet že jen buzeruju, já si myslím že tomu tak není. Snažím se v maximální možný míře zachovávat alespoň jakousi přehlednost. Blbě se mě pamatuje, jestli ten problém se základní deskou se řešil v "Help please", nebo "prosím pomoc". Když někdo přijde zjistit jestli se mu dostalo odpovědi na jeho problém, těžko si sám bude pamatovat jestli ten jeho je pod prosbou se sedmi vykřičníkama, nebo s pěti. Je to taky jistá slušnost k lidem, co sem chodí ne pro pomoc, ale pomáhat. Ne každej zná všechno, uvedu příklad mmmartina, kterej je machr přes všelicos kolem videa, ale jak taktovat procák ti nejspíš moc neporadí. Když do sekce filmy umístíš něco s předmětem "pomooooc", kde se ptáš na stabilitu počítače, on tam půjde, bude to číst, ale stejně ti nepomůže. Bejt to v problémech s hardwarem pod příslušným předmětem, třeba se tím vůbez nezabývá. A tak dále ...
Myslím si že svý důvody mám. Vůbec to nebylo myšlený jako útok na tvojí osobu. Hned jak sem to uviděl v novinkách sem byl rozhodnutej že tentokrát se rozepíšu trochu víc.

Díky že si tuhle otázku položil, konečně sem se mohl vypovídat :wink:

BTW: Což mi připomíná, že tohle spíš patří do Připomínek k fóru...

Uživatelský avatar
mmmartin
Moderátor
Master Level 9.5
Master Level 9.5
Příspěvky: 9497
Registrován: srpen 04
Bydliště: Praha
Pohlaví: Muž
Stav:
Offline

Příspěvekod mmmartin » 02 lis 2005 09:09

ale jak taktovat procák ti nejspíš moc neporadí.


Svatá pravda, šéfe. :D

Surehand
Level 2
Level 2
Příspěvky: 158
Registrován: září 05
Bydliště: Hlohovec
Pohlaví: Nespecifikováno
Stav:
Offline
Kontakt:

Příspěvekod Surehand » 02 lis 2005 22:41

2CrazyManer... Ako sa u nás hovorí, niekto si to raz odsr... musí. :lol:

Uživatelský avatar
CrazyManer
Level 3.5
Level 3.5
Příspěvky: 901
Registrován: únor 05
Bydliště: LBC
Pohlaví: Muž
Stav:
Offline
Kontakt:

Příspěvekod CrazyManer » 02 lis 2005 23:55

to sa hovori a hovorilo uz davno aj v cechach tak to neposlovenstuj

Uživatelský avatar
Ltb
Administrátor
Master Level 8.5
Master Level 8.5
Příspěvky: 6755
Registrován: únor 03
Bydliště: Praha západ
Pohlaví: Muž
Stav:
Offline
Kontakt:

Příspěvekod Ltb » 03 lis 2005 18:25

Ahoj,
díky Mirasovi, souhlasím s výše napsaným a jsem rád, že moderátoři opravdu moderují. :bigups:

to CrazyManer: jak už psal Miras, úprava titulku příspěvku je čistě subjektivní záležitost a je čistě na moderátorovi, jak k novým příspěvkům přistoupí. Většinou není třeba žádná úprava a pokud je nějaká provedena, je to pouze k dobru ostatních (vč. tebe) - pro lepší přehlednost, výstižnost atd. Takže opravdu nic osobního, díky.


Zpět na “PC-HELP - připomínky k fóru”

Kdo je online

Uživatelé prohlížející si toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé a 2 hosti