PC se svévolně odpojuje od WIFI - při opravě zamrzne

Problémy s internetovými stránkami, internetovým prohlížečem atpod.

Moderátor: Mods_senior

Paichichi
nováček
Příspěvky: 21
Registrován: červen 19
Pohlaví: Žena
Stav:
Offline

Re: PC se svévolně odpojuje od WIFI - při opravě zamrzne

Příspěvekod Paichichi » 23 čer 2019 13:54

3.jpg


Takto to vypadá, když vyhledám ten firewall, snad to k něčemu bude.

Jinak jsem zkusila to s tím vypnutím štítů. Včera tak běžel notebook 4 hodiny bez problému a bez chyby (ale na noc jsme ho musela vypnout, tak envím, o kolik déle by běžel), dneska jsem to zkusila zase, ale tentokrát se ta chyba objevila po cca 2 hodinách. Když nad tím takhle přemýšlím, tak si vlastně nemůžu být ani jistá, jestli to opravdu funguje i přes ten kabel, prtoože přes ten jsem to měla taky připojené jen cca ty 4 hodiny...

Reklama
Uživatelský avatar
ITCrowd
Tvůrce článků
Guru Level 13.5
Guru Level 13.5
Příspěvky: 23602
Registrován: březen 10
Pohlaví: Muž
Stav:
Offline

Re: PC se svévolně odpojuje od WIFI - při opravě zamrzne

Příspěvekod ITCrowd » 23 čer 2019 13:58

Tak ještě jedna věc: Po výpadku ping 192.168.0.1 - na tom posledním výpisu jsi ho dala až po ipconfig /release a renew, což nemá vypovídací hodnotu.
Zkusili jste to vypnout a zapnout? Problémy řeším pouze v tématech. Do SZ mi proto píšete zbytečně.
Základní diagnostika WiFi Jak na diagnostiku sítě Router jako switch Proč je nesmysl chtít router s velkým dosahem Vybíráme router

Paichichi
nováček
Příspěvky: 21
Registrován: červen 19
Pohlaví: Žena
Stav:
Offline

Re: PC se svévolně odpojuje od WIFI - při opravě zamrzne

Příspěvekod Paichichi » 23 čer 2019 15:43

C:\Users\Paichichi>ping 192.168.0.1

Příkaz PING na 192.168.0.1 - 32 bajtů dat:
Vypršel časový limit žádosti.
Odpověď od 192.168.0.9: Cílový hostitel není dostupný.
Vypršel časový limit žádosti.
Vypršel časový limit žádosti.

Statistika ping pro 192.168.0.1:
Pakety: Odeslané = 4, Přijaté = 1, Ztracené = 3 (ztráta 75%),

Uživatelský avatar
ITCrowd
Tvůrce článků
Guru Level 13.5
Guru Level 13.5
Příspěvky: 23602
Registrován: březen 10
Pohlaví: Muž
Stav:
Offline

Re: PC se svévolně odpojuje od WIFI - při opravě zamrzne

Příspěvekod ITCrowd » 23 čer 2019 15:51

Tak teď už moc možností nezbývá...
Než se pustíme do pokusů, poprosím ještě o screen ze správce zařízení rozkliknutý na síťových adaptérech.
Zkusili jste to vypnout a zapnout? Problémy řeším pouze v tématech. Do SZ mi proto píšete zbytečně.
Základní diagnostika WiFi Jak na diagnostiku sítě Router jako switch Proč je nesmysl chtít router s velkým dosahem Vybíráme router

Paichichi
nováček
Příspěvky: 21
Registrován: červen 19
Pohlaví: Žena
Stav:
Offline

Re: PC se svévolně odpojuje od WIFI - při opravě zamrzne

Příspěvekod Paichichi » 23 čer 2019 23:08

1.jpg


Tady to je. :) Jinak už jsou to ty aktualizované ovladače před Driver Booster, protože po přepnutí na ty staré mi ten internet nejel už ani pět minut. Případně můžu ještě ty změny vrátit.

Uživatelský avatar
ITCrowd
Tvůrce článků
Guru Level 13.5
Guru Level 13.5
Příspěvky: 23602
Registrován: březen 10
Pohlaví: Muž
Stav:
Offline

Re: PC se svévolně odpojuje od WIFI - při opravě zamrzne

Příspěvekod ITCrowd » 24 čer 2019 08:15

Visí tam trojúhelník u VGA. Zkus na to pravokliknout a dát aktualizovat ovladač. Je možné, že je třeba s něčím v kolizi (i když by být neměl, windows by si to měly ohlídat).
A zřejmě s nějakou aktualizací došlo ke změně, takže poprosím o tento výpis ještě jednou. Ale v menu nahoře vyber "Zobrazit" a v nabídce zaškrtni "Zobrazit skrytá zařízení". Síťových zařízení tam pak bude daleko víc.
Zkusili jste to vypnout a zapnout? Problémy řeším pouze v tématech. Do SZ mi proto píšete zbytečně.
Základní diagnostika WiFi Jak na diagnostiku sítě Router jako switch Proč je nesmysl chtít router s velkým dosahem Vybíráme router

Paichichi
nováček
Příspěvky: 21
Registrován: červen 19
Pohlaví: Žena
Stav:
Offline

Re: PC se svévolně odpojuje od WIFI - při opravě zamrzne

Příspěvekod Paichichi » 24 čer 2019 22:35

2222.jpg
Tady je ten screen.

Zkusila jsem ručně aktualizovat, ale řeklo mi to, že je to aktuální.

Uživatelský avatar
ITCrowd
Tvůrce článků
Guru Level 13.5
Guru Level 13.5
Příspěvky: 23602
Registrován: březen 10
Pohlaví: Muž
Stav:
Offline

Re: PC se svévolně odpojuje od WIFI - při opravě zamrzne

Příspěvekod ITCrowd » 25 čer 2019 08:53

Takže zkusme:
Pravoklik na zařízení "Síťový adaptér Broadcom 802.11n", zvolit Odinstalovat. Zatrhnout zatržítko "Odstranit soubory ovladače". Potvrdit.
Restartovat počítač.
Windows by se neměly připojit k wifi síti (neměly by si samy nainstalovat ovladač). Pokud ano, postup opakuj.
Až se k wifi síti nepřipojí, připoj počítač kabelem. Přejdi do správce zařízení. Někde tam bude neznámé zařízení. Pravoklikni na něj a dej aktualizovat ovladač. A budeme doufat, že si windows najdou správný ovladač, který bude funkční.
Pokud nenajdou, budeš muset ručně nainstalovat ovladač, který ti funguje nejlépe. A uvidíme co se dá ještě zkusit.
Zkusili jste to vypnout a zapnout? Problémy řeším pouze v tématech. Do SZ mi proto píšete zbytečně.
Základní diagnostika WiFi Jak na diagnostiku sítě Router jako switch Proč je nesmysl chtít router s velkým dosahem Vybíráme router

Paichichi
nováček
Příspěvky: 21
Registrován: červen 19
Pohlaví: Žena
Stav:
Offline

Re: PC se svévolně odpojuje od WIFI - při opravě zamrzne

Příspěvekod Paichichi » 26 čer 2019 00:25

Udělala jsem přesně podle návodu, Windows si zase zpátky nainstaloval Broadcom, chvíli to vypadalo nadějně, ale zase po cca 4 hodinách se chyba objevila. Takže můžeme experimentovat dál. :D

Uživatelský avatar
ITCrowd
Tvůrce článků
Guru Level 13.5
Guru Level 13.5
Příspěvky: 23602
Registrován: březen 10
Pohlaví: Muž
Stav:
Offline

Re: PC se svévolně odpojuje od WIFI - při opravě zamrzne

Příspěvekod ITCrowd » 26 čer 2019 10:39

Zkusíme ještě narovnat ten chybějící ovladač.
Ovladače pro grafiku jsou na stránkách čtyři. Ten poslední je od integrované grafiky, ten je v pořádku.
Nevím jakou máš v notebooku grafiku, standardní byla 5650. Takže pokud máš jak zjistit, jakou grafiku máš, použij pro 5850 ten nejnovější driver, pro 5650 ten pod ním.
Pokud nevíš, začni tím pro 5650. Po instalaci a restartu by měl ten trojúhelník zmizet.
A ještě dotaz - jaký byl důvod té kompletní reinstalace systému?
Zkusili jste to vypnout a zapnout? Problémy řeším pouze v tématech. Do SZ mi proto píšete zbytečně.
Základní diagnostika WiFi Jak na diagnostiku sítě Router jako switch Proč je nesmysl chtít router s velkým dosahem Vybíráme router

zeus
Elite Level 10.5
Elite Level 10.5
Příspěvky: 10910
Registrován: únor 12
Bydliště: Pankrac
Pohlaví: Muž
Stav:
Offline

Re: PC se svévolně odpojuje od WIFI - při opravě zamrzne

Příspěvekod zeus » 26 čer 2019 10:57

A ja uz se ptal, proc ne z recovery oddilu? Jestli tam stale je, sla by i jednodussi varianta.
Prazaci jo ty se maj, az kdyz si me zavolaj..

Paichichi
nováček
Příspěvky: 21
Registrován: červen 19
Pohlaví: Žena
Stav:
Offline

Re: PC se svévolně odpojuje od WIFI - při opravě zamrzne

Příspěvekod Paichichi » 26 čer 2019 23:06

Asi nejde nějak zjistit, ajkou mám grafiku, pokud ten notebook nerozeberu, že? Ono totiž před mnoha lety mi "ruply" barvy v monitoru a celý počítač šel do reklamace, kde ho dali dohromady, každopádně od té doby tam vždycky nějaký problém s grafikou trochu byl a netuším, jestli tam třeba nemohli dát jinou, než původní grafiku. Nicméně PC byl na reinstalaci několikrát za tu dobu, co ho mám, takže předpokládám, že by se na to asi už přišlo.

Reinstalace, to je příběh jak z PC telenovely pomalu. Můj notebook-dědeček funguje v podstatě jako stolní počítač, protože mu nefunguje baterka už nějaký ten rok. Povedlo se mi ho ale jednou zaklapnout, zapomněla jsem, že je jen ve spánkovém režimu a odpojila jsem ho z elektřiny. Vždycky, když s emi tohle povedlo, tak mi při startu naběhla ta obrazovka, že se Windows nepodařilo spustit běžným způsobem, ale vždycky to pak běželo. Jenomže po tomhle, i když jsem dala Windows spustit běžným způsobem, tak sice naběhl, ale byl extrémně pomalý, webová stránka se načítala třeba pět minut, program třeba deset minut. V servisu mi udělali reinstalaci a zase to běželo, takže HW problém to nebyl. Ale protože jsem trubka, tak jsem si asi týden an to vykopla šňůru a tenhle proces se opakoval, počítač se vypnul a když se zapnul, tak byl zase takhle extrémně pomalý. Jenomže jsem tak nějak neměla v tu chvíli peníze na to dát během jednoho týdne počítač dvakrát do opravy, takže jsem ho dala kamarádům, kteří ten reinstall Windows dělají celkem běžně. Všechno se zase rozeběhlo, funguje rychle, jen teda je tady tahle chyba...


  • Mohlo by vás zajímat
    Odpovědi
    Zobrazení
    Poslední příspěvek
  • Ovladač Xbox se odpojuje od boxu
    od paolov » 24 říj 2023 10:34 » v Problémy s hardwarem
    0
    1288
    od paolov Zobrazit poslední příspěvek
    24 říj 2023 10:34
  • PC zamrzne při bootovani win
    od Robie. » 14 úno 2024 17:23 » v Problémy s hardwarem
    2
    648
    od ITCrowd Zobrazit poslední příspěvek
    14 úno 2024 19:46
  • O2 wifi Příloha(y)
    od bilbo02 » 26 kvě 2023 22:47 » v Administrace sítě
    9
    2403
    od ITCrowd Zobrazit poslední příspěvek
    30 kvě 2023 22:11
  • MSI pc a wifi driver
    od shockwave » 08 led 2024 19:15 » v Sítě - hardware
    3
    900
    od ITCrowd Zobrazit poslední příspěvek
    09 led 2024 07:43
  • USB Adapter WIFI
    od krakenus600 » 06 zář 2023 10:22 » v Sítě - hardware
    6
    2106
    od krakenus600 Zobrazit poslední příspěvek
    06 zář 2023 23:32

Zpět na “Internet a internetové prohlížeče”

Kdo je online

Uživatelé prohlížející si toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé a 2 hosti