FTP-boj!! (vyřešeno)

Problémy s internetovými stránkami, internetovým prohlížečem atpod.

Moderátor: Mods_senior

brdkac
nováček
Příspěvky: 4
Registrován: srpen 05
Pohlaví: Nespecifikováno
Stav:
Offline

FTP-boj!! (vyřešeno)

Příspěvekod brdkac » 27 srp 2005 15:34

Ahoj mám problém s ftp, potřeboval by helpnout, nainstaloval jsem si windows xp sp2 a nemůže se připojit na ftp, skoušeli sme to normálně přes total comandera. Skoušel jsem vypnout zabezpečení a firewall a nešlo, pak sem stahl firewall kerio restartl a šloto, jenže pak sme hodili spybota a windows si stahl nějaké záplaty a už to zas nejde a nic nepomáhá, nemáte nějakou radu?

Reklama
Uživatelský avatar
Regulus
Level 1
Level 1
Příspěvky: 98
Registrován: březen 05
Bydliště: Praha2
Pohlaví: Nespecifikováno
Stav:
Offline

Příspěvekod Regulus » 28 srp 2005 08:49

a máš xp home nebo profesional?
Pokud home- podívej se na ZABEZPEČENÏ a nastav zařízení zvané Firewall tak aby ti povolovalo FTP přenosy
nebo prostě někoho přitáhni za pazouru aby byl tak hodný a udělal ti to! :smile:
( raději ho ale nevypínej- je to totiž hráz proti INternetovým červům a virům!)
No a pokud máš profesionaly - tak to bude složitější - budeš muset být konkrétnější co kde máš nastaveno :|
Určitě se najde někdo kdo ti pomůže :idea:

brdkac
nováček
Příspěvky: 4
Registrován: srpen 05
Pohlaví: Nespecifikováno
Stav:
Offline

Příspěvekod brdkac » 28 srp 2005 11:53

Mám profesionaly servis pack 2,už jsem skoušel tolik věcí, s ftepkem jsem už bezradný tak minimálně měsíc,taky vím že je to někde v nastavení v kompu ale kde?

miras
Tvůrce článků
Level 5
Level 5
Příspěvky: 2159
Registrován: červenec 04
Pohlaví: Nespecifikováno
Stav:
Offline

Příspěvekod miras » 28 srp 2005 12:23

Prubnul bych jednoduchej pokus. Otevři příkazovej řádek a napiš "ping ftp.opera.com". Vrací se ti odezva? Teď zkus tu samou adresu otevřít v prohlížeči. Co se ti zobrazí? Pokud nic, zkus povypínat VŠECHNY běžící rezidentní štíty (kerio, spy bot, antivir, ...) a zkus to znovu. Ještě jednou zkontroluj, jestli je windowsáckej firewall opravdu vypnutej. Pořád nic?

brdkac
nováček
Příspěvky: 4
Registrován: srpen 05
Pohlaví: Nespecifikováno
Stav:
Offline

Příspěvekod brdkac » 28 srp 2005 15:02

Skusil jsem vypnout kerio,antivirak,spyboot a firewall-furt to stejné.

při zadání "ping ftp.opera.com" píše se tam nějaká odpověd ale hned zmizí,nevim jak to stopnout a napsat ti co tam je.

Když to zadám v prohližeči tak
Chyba složky FTP
Systém Windouws nemůže získat přistup k této složce.Přesvědčte se , zda je název souboru platný a zda máte oprávnění složku otvírat.
Podrobnosti:
Spojení se serverem nabylo navázáno.

miras
Tvůrce článků
Level 5
Level 5
Příspěvky: 2159
Registrován: červenec 04
Pohlaví: Nespecifikováno
Stav:
Offline

Příspěvekod miras » 30 srp 2005 15:37

Tenhle problém je hooodně divnej. S přístupem na FTP sem ještě v životě neměl problém podobnýho rázu. Co vím, nic z těch utilit a softwarů, který si tu vyjmenoval přístup na FTP v defaultním nastavení neblokujou. Tam bude někde nějakej těžce zakopanej pes, kterýho najít nebude sranda. Co bys ještě mohl zkusit je HiJackThis a hodit nám sem log.

brdkac
nováček
Příspěvky: 4
Registrován: srpen 05
Pohlaví: Nespecifikováno
Stav:
Offline

Příspěvekod brdkac » 01 zář 2005 20:06

Až ted jsem se dostal na muj komp.Sestřence jsem zpravoval komp a dost jsem nad tím uvažoval, ftp mě blokoval PrustPort, jsem vůl že jsem si toho nevšim dřív,velice děkuju za snahu mi pomoct,díky a třeba někdy Brdkac


Zpět na “Internet a internetové prohlížeče”

Kdo je online

Uživatelé prohlížející si toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé a 6 hostů