Nárazové skoky v odezvě při hraní

Problémy s internetovými stránkami, internetovým prohlížečem atpod.

Moderátor: Mods_senior

Santhorin
nováček
Příspěvky: 1
Registrován: červen 20
Pohlaví: Muž
Stav:
Offline

Nárazové skoky v odezvě při hraní

Příspěvekod Santhorin » 17 čer 2020 15:25

Dobrý den,

při hraní her mi často skáče odezva z 20-30 na 200-300 na pár vteřin, pak to zase klesne a například za 20 sekund to znova vyskočí. Chtěl bych se zeptat, čím by to mohlo být. Internetový kabel vede z antény do routeru a z routeru do notebooku, ovšem zkoušel jsem se připojit i přímo na kabel z antény a dělalo to stále. Myslel jsem si, že by to klidně mohlo být tím, že je např. připojeno více zařízení (máme i internetovou televizi, která by to mohla brzdit), ovšem to jsem vyloučil po tom, co jsem se připojil na ten kabel z antény. Připojení máme zařízené od Metropolitní s rychlostí 50 mb/s. Pingplotter mi při hraní nic neobvyklého neukazoval (pingoval jsem na ip riot serveru), ale ve hře ta odezva skákala. Když jsem například na kolejích, kde je jiný internet, tak tam tyto skoky nenastávají. Internetový kabel je víceméně nový. Takže se obracím na vás, zda-li mi budete schopni jakkoli pomoci?

Předem děkuji za odpověď :-)
Přílohy
104.160.142.3.png
pingplotter

Reklama
Uživatelský avatar
ITCrowd
Tvůrce článků
Guru Level 13.5
Guru Level 13.5
Příspěvky: 23603
Registrován: březen 10
Pohlaví: Muž
Stav:
Offline

Re: Nárazové skoky v odezvě při hraní

Příspěvekod ITCrowd » 17 čer 2020 16:56

Vítej na PC-HELP!
Tedy se jedná o wifi připojení. Tam je toto chování naprosto normální.
Pokud tě zajímá více, stačí pohledat podobná témata - což jsi ostatně měl udělat předtím, než jsi založil téma.
Zkusili jste to vypnout a zapnout? Problémy řeším pouze v tématech. Do SZ mi proto píšete zbytečně.
Základní diagnostika WiFi Jak na diagnostiku sítě Router jako switch Proč je nesmysl chtít router s velkým dosahem Vybíráme router


  • Mohlo by vás zajímat
    Odpovědi
    Zobrazení
    Poslední příspěvek

Zpět na “Internet a internetové prohlížeče”

Kdo je online

Uživatelé prohlížející si toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé a 6 hostů