IE versus MozilaFirefox-zástupce,záložka

Problémy s internetovými stránkami, internetovým prohlížečem atpod.

Moderátor: Mods_senior

Uživatelský avatar
Jan Pašek
Tvůrce článků
Level 6.5
Level 6.5
Příspěvky: 3701
Registrován: leden 06
Bydliště: Plzeň
Pohlaví: Muž
Stav:
Offline

IE versus MozilaFirefox-zástupce,záložka

Příspěvekod Jan Pašek » 29 dub 2006 16:07

Přiznám se rovnou bez mučení návod sem ještě nečet protože potřebuju odejít sázím na to že rada otsud bude rychlejší.
Nainstaloval sem si konečně Mozillu Firefox a ouha vadí mi dvě věci IE dělal po kliku pravým myšítkem a výběru v nabídce zástupce na plochu tady sem tu možnost zatím nenašel. Mozilla svoje záložky skládá někam jinam než do původní složky oblíbené IE Ptám se tedy kam a dá se ten odkaz o tamtud přetáhnout jinam?
Jendův rozcestník (Odkazy, které jsem měl dříve v podpisu najdete v mém rozcestníku.) Jendovy novinky - Co je pro Vás odemne nového Pokud potřebujete mermomocí vědět na čem páchám PC kriminalitu sestavy jsou v profilu.

Reklama
Uživatelský avatar
mijaja
Tvůrce článků
Level 6.5
Level 6.5
Příspěvky: 4136
Registrován: září 05
Bydliště: Zlín
Pohlaví: Muž
Stav:
Offline
Kontakt:

Příspěvekod mijaja » 29 dub 2006 16:55

Jeníčku, ve Firefoxu se ti odkazy ukládají jako tzv záložky(tedy nikoliv Oblíbené) a jejich zbrazování bývá na boční liště - stejně jako u historie v IE. Jiný je systém jejich ukládání. Nejsou to samostané odkazy nebo ikonky na disku, ale najdeš všechny v jednom html souboru s názvem bookmarks.html ve složce Documnets and Settings\Jan Pašek\Data aplikací\Mozilla\Firefox\Profiles\c01p5pox.default\bookmarks.html

Jinak mezi náma ikony na ploše jsou v případě IE, Firefoxu a pod dost nešťastným řešením, jestliže k tomu, abys na ně dostal, musíš všechny okna házet na lištu (nemám na liště tlačítko Zobrazit plochu - vůbec mám zakázané to rychlé spuštění, protože rychlejší to stejně není)

Ze stromové struktury odkazů v záložkách na boku se dostanu na svých 15000 :shock: oblíbených rychleji než z plochy.

Uživatelský avatar
Jan Pašek
Tvůrce článků
Level 6.5
Level 6.5
Příspěvky: 3701
Registrován: leden 06
Bydliště: Plzeň
Pohlaví: Muž
Stav:
Offline

Příspěvekod Jan Pašek » 29 dub 2006 20:03

Dík trochu si mě postrčil stejně jako vždy si mi přesvětčil že to bude chtít hlubší studium a hlavně udělat si čas a vše si osahat.

OT: Neumíš klonovat mě by se to děď hodilo.
Jendův rozcestník (Odkazy, které jsem měl dříve v podpisu najdete v mém rozcestníku.) Jendovy novinky - Co je pro Vás odemne nového Pokud potřebujete mermomocí vědět na čem páchám PC kriminalitu sestavy jsou v profilu.

Uživatelský avatar
mijaja
Tvůrce článků
Level 6.5
Level 6.5
Příspěvky: 4136
Registrován: září 05
Bydliště: Zlín
Pohlaví: Muž
Stav:
Offline
Kontakt:

Příspěvekod mijaja » 29 dub 2006 20:33

Jeníčku na ty základní funkce nemusíš mít červený diplom. Stačí Vysoká Bačovská (nahánění, vyhánění a ruština). Je to jednodušší než IE a na všechno časem přijdeš.


No a s tím klonováním jsem skončil u svých dvou potomků. :evil: :evil:
(Že by moja drahá polovička pomáhala klonovat souseda? :idea: )


  • Mohlo by vás zajímat
    Odpovědi
    Zobrazení
    Poslední příspěvek
  • Skript na vytvoreni zastupce slozky
    od ajr » 01 úno 2024 21:21 » v Windows 11, 10, 8...
    1
    592
    od ITCrowd Zobrazit poslední příspěvek
    02 úno 2024 08:36

Zpět na “Internet a internetové prohlížeče”

Kdo je online

Uživatelé prohlížející si toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé a 6 hostů