Blbne IE

Problémy s internetovými stránkami, internetovým prohlížečem atpod.

Moderátor: Mods_senior

Wheelman
nováček
Příspěvky: 1
Registrován: červen 06
Pohlaví: Nespecifikováno
Stav:
Offline

Blbne IE

Příspěvekod Wheelman » 01 čer 2006 00:34

Zdravim!
Mám takový podivný problém, používám IE, zkoušel jsem i třeba Operu, ale problém stejný. Problém bude asi v nastavení sítě nebo tak něco!?!
Tady je problém: když pustím prohlížeč tak jde pouze část stránek, třeba seznam.cz nabíhá v pohodě, ale některé stránky píší že stránku nelze zobrazit, konkrétně třeba stránky s koncovkou jinou než .cz nejdou skoro vůbec.
Zkoušel jsem i třeba ping na seznam.cz a něco tam běželo, poté jsem zkoušel na stránky na kterých to hlásí chybu a nic neběželo.
Ty stránky které mi nejdou zobrazit jsou OK, běží vedle na NTB v pořádku i na jiných počítačích, takže tam problém nebude :-)

Díky za odpovědi

Reklama
Uživatelský avatar
marcucci
Level 3
Level 3
Příspěvky: 404
Registrován: duben 05
Bydliště: Ireland
Pohlaví: Nespecifikováno
Stav:
Offline
Kontakt:

Příspěvekod marcucci » 01 čer 2006 01:19

Je divny ze jenom s nejakyma koncovkama.Ale mrknul bych se do Start->Ovladaci panely->Centrum zabezpeceni->Moznosti internetu->
Zabezpeceni a Osobni udaje (mam to v AJ,takze tak nejak).Tam si s tim pohraj,nebo koukni jaky to zabezpeceni mas na NTB a zkus si ho nastavit i v PC.A ping si zkousel jak?Ja ho dnes delal pres nejaky stranky a slo mi to jen na seznam.cz a nikam jinam.
AsusP5B,C2D E6400 2,13@3,0GHz,OCZ OpsEd 667@800Mhz 3×1GB, 250GB Maxtor+4×500GB WD,nVidia8800GTX,SB X-Fi ProGamerFatality,Samsung 22"LCD,Logitech 5.1 Z5500,2×DVD+RW,NZXT Apollo,Corsair 520W,LogitechG5+G7,Vista64bitUltimate+XP32bitHome+LinuxSuse64bit

Uživatelský avatar
Aime
Level 1.5
Level 1.5
Příspěvky: 115
Registrován: květen 06
Pohlaví: Nespecifikováno
Stav:
Offline
Kontakt:

Příspěvekod Aime » 01 čer 2006 20:46

Já mám podobný problém.....v IE mi hlásí " hotovo", ale stránka zůstane bílá. V Mozille je to bez problémů....
Život je boj a tak se klidně pozabíjejte. Já s dovolením projdu. ;-))

Luboš
Tvůrce článků
Level 5
Level 5
Příspěvky: 2038
Registrován: květen 05
Pohlaví: Muž
Stav:
Offline

Příspěvekod Luboš » 01 čer 2006 21:00

Máš v IE nainstalovanej poslední service pack? Pokud se stejné stránky zobrazují v Opeře nebo Mozile Firefox korektně, tak bude chyba asi v IE. A pokud máš v IE nainstalovanej poslední service pack, tak prostě IE zruš a používej třeba Firefox. Je někde striktně nařízeno, že se musí používat jenom IE?
Potřebujete jinou pomoc při řešení problému ve Windows 10? Stáhněte si soubor Win10-finty.


  • Mohlo by vás zajímat
    Odpovědi
    Zobrazení
    Poslední příspěvek
  • Mobil blbne
    od darkmarek » 12 čer 2023 13:20 » v Mobily, tablety a jiná přenosná zařízení
    4
    1498
    od šulda Zobrazit poslední příspěvek
    13 čer 2023 09:02

Zpět na “Internet a internetové prohlížeče”

Kdo je online

Uživatelé prohlížející si toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé a 2 hosti