ADSL telecom x tiscali

Problémy s internetovými stránkami, internetovým prohlížečem atpod.

Moderátor: Mods_senior

seitec
Level 3
Level 3
Příspěvky: 512
Registrován: březen 06
Pohlaví: Nespecifikováno
Stav:
Offline

ADSL telecom x tiscali

Příspěvekod seitec » 12 čer 2006 12:35

Ahoj lidi potreboval bych poradit. Je lepsi si objednat ADSL primo od telecomu nebo treba od tiscali ktera nabizi 2x vetsi objem dat. Je tam rozdil v rychlosti?
:)

Reklama
raj
nováček
Příspěvky: 12
Registrován: červen 06
Pohlaví: Nespecifikováno
Stav:
Offline

Re: ADSL telecom x tiscali

Příspěvekod raj » 12 čer 2006 12:54

seitec píše:Ahoj lidi potreboval bych poradit. Je lepsi si objednat ADSL primo od telecomu nebo treba od tiscali ktera nabizi 2x vetsi objem dat. Je tam rozdil v rychlosti?


Ahoj,

pokus myslis standartni ADSL, tak jednoznacne k Telecomu. Uz jen proto, ze kdyz bude nejakej masivni problem, tak vzdy to budou prvni resit u svych zakazniku a pak az u tiscali zakazniku. Je to proste skoro prima podpora. U tiscali to je trosku pres ruku. Ja sam mam ADSL od telecomu a az na par vypadku si nemuzu vynachvalit. Musis to s nema umet .), stacilo je bombardovat dokola telefonama a pak mi opravili vse a od te doby to bezi porad, az na modem kterej se mi seka (pokud budes, tak si ber nejakej poradnej modem a hlavne ne USB, radeji ethernet).
Tiscali je dobra firma, ale myslim, ze jako resseler neni schopna nabidnout to co CT. Tod muj nazor.

Joooo a jeste co se tyka dat - myslim ze tiscali ti zpoplatni data nad limit ne? Ale u CT je FUP + kolikrat jsem se do FUPu dostal a vono nekolik GB jeste na vic projedu. Oni to totiz nekdy proste resetuji, kdyz nechteji se drbat s nejakym problemem, tak se FUP vynuluje a jede se dal. Komu to vadi? Nikomu:) maj to na haku.

seitec
Level 3
Level 3
Příspěvky: 512
Registrován: březen 06
Pohlaví: Nespecifikováno
Stav:
Offline

Příspěvekod seitec » 12 čer 2006 13:10

supr dik moc
:)


Zpět na “Internet a internetové prohlížeče”

Kdo je online

Uživatelé prohlížející si toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé a 7 hostů