ICQ

Problémy s internetovými stránkami, internetovým prohlížečem atpod.

Moderátor: Mods_senior

Phoenix
Level 2
Level 2
Příspěvky: 174
Registrován: duben 04
Pohlaví: Nespecifikováno
Stav:
Offline

ICQ

Příspěvekod Phoenix » 05 kvě 2004 21:41

Tak mám mikrovlné pripojenie a občas jeden deň je že sa nemôˇ)zem tam pripojiť proste prihlasuje sa mi to stále a nič.Dnes to napr. nejde.
Je nejakej upgrade kde to podporuje pripojenie?
link posľite ak to vôbec je.
Come on

I’m with you,You, now I see,Keeping everything inside,With You,You, now I see,Even when I close my eyes,With you,You, now I see,Keeping everything inside,With You,You, now I see,Even when I close my eyes

Reklama
Uživatelský avatar
Rimmer
Level 4
Level 4
Příspěvky: 1171
Registrován: březen 03
Bydliště: Červený trpaslík
Pohlaví: Muž
Stav:
Offline

Příspěvekod Rimmer » 13 kvě 2004 14:28

Odhadoval bych to na problémy s tvým připojením k internetu. Je možné, že se občas jeho kvalita zhorší natolik, že služba ICQ selže (nemá požadovanou kvalitu..) - na to update neseženeš.
Rimms

Phoenix
Level 2
Level 2
Příspěvky: 174
Registrován: duben 04
Pohlaví: Nespecifikováno
Stav:
Offline

Příspěvekod Phoenix » 14 kvě 2004 16:48

Rimmer píše:Odhadoval bych to na problémy s tvým připojením k internetu. Je možné, že se občas jeho kvalita zhorší natolik, že služba ICQ selže (nemá požadovanou kvalitu..) - na to update neseženeš.
Sakra.Nedá sa aj nejak to zohnať update na inertnet :?: :?: :?: Napr. teraz mi to nejde :!: :!: :!:
Come on



I’m with you,You, now I see,Keeping everything inside,With You,You, now I see,Even when I close my eyes,With you,You, now I see,Keeping everything inside,With You,You, now I see,Even when I close my eyes

Uživatelský avatar
Johnyz
Level 1
Level 1
Příspěvky: 55
Registrován: březen 04
Pohlaví: Nespecifikováno
Stav:
Offline
Kontakt:

.....

Příspěvekod Johnyz » 14 kvě 2004 22:17

sice mozna ne update, ale da se to vyresit pres http://www.icq2go.com nebo tak nejak. Je to vlastne webovske icq bez potreby instalace programu na hdd ... Ma pouze jednu nevyhodu - neuklada historii. Casto pouzivany treba v praci nebo v kavarnach ... tohle by ti na stopro melo jet, pac se to chova tak trochu jako www stranka

Phoenix
Level 2
Level 2
Příspěvky: 174
Registrován: duben 04
Pohlaví: Nespecifikováno
Stav:
Offline

Příspěvekod Phoenix » 15 kvě 2004 15:09

Hmm...tak to asi s tým nič neurobím :!: :!: :!: Len musím asi dať lepšie antény :!: :!: :!:
Come on



I’m with you,You, now I see,Keeping everything inside,With You,You, now I see,Even when I close my eyes,With you,You, now I see,Keeping everything inside,With You,You, now I see,Even when I close my eyes

Lasthunter(no login)
Pohlaví: Nespecifikováno

Příspěvekod Lasthunter(no login) » 06 srp 2004 20:02

prosím kde to je ako kliknem na tie odkazy ale nikde nie je že prihlásiť sa a tak kde to je presne daj link

miras
Tvůrce článků
Level 5
Level 5
Příspěvky: 2159
Registrován: červenec 04
Pohlaví: Nespecifikováno
Stav:
Offline

Příspěvekod miras » 06 srp 2004 20:26

Čau Lovče, nevím jestli je to náhoda nebo ty programy opravdu pracují trošku jinak, ale v práci se mi stává, že moje ICQ 4 Lite se spojí bez problémů a vo pět minut dýl na tom samým compu se 2003b připojuje deset minut. Co používaš ty?
To ICQ2Go sice funguje, ale má spousty nevýhod... Pro trvalé domácí použití bych ho jako moc vhodnej nástroj nedoporučoval. Zkusit to ale každopádně můžeš a uvidíš. Správnej link je tenhe: http://go.icq.com/

Možná zkus vyzkoušet ještě pár alternativních klientů, jestli to s něčím nepojede líp. Třeba:
http://www.trilian.de/ nebo
http://www.miranda-im.org/

Phoenix
Level 2
Level 2
Příspěvky: 174
Registrován: duben 04
Pohlaví: Nespecifikováno
Stav:
Offline

Příspěvekod Phoenix » 07 srp 2004 15:30

no mám pro 2003b ale roz**al sa mi úplne aj Yahoo,MSN,AOL messenger a ICQ tak asi použiju tú Mirandu
Come on



I’m with you,You, now I see,Keeping everything inside,With You,You, now I see,Even when I close my eyes,With you,You, now I see,Keeping everything inside,With You,You, now I see,Even when I close my eyes


Zpět na “Internet a internetové prohlížeče”

Kdo je online

Uživatelé prohlížející si toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé a 7 hostů