Ukládání dočasných souborů Vyřešeno

Problémy s internetovými stránkami, internetovým prohlížečem atpod.

Moderátor: Mods_senior

Jirka
Pohlaví: Nespecifikováno

Ukládání dočasných souborů  Vyřešeno

Příspěvekod Jirka » 02 čer 2004 01:36

Zdravím všechny dobré lidi.
Mám tento problém : zkouším si dělat svoje stránky; při načítání stránek se mi obrázky pravděpodobně neukládají do paměti a při opakovaném zobrazování se pořád znovu načítají (je to protivně pomalé). Mám Internet Explorer 6. Díval jsem se do složky Temporary Internet Files a žádné obrázky z mých stránek tam nejsou uložené. Kromě toho při pokusu o uložení obrázku JPG ze stránky ho lze uložit pouze jako BMP.
Zkoušel jsem to na dalších 3 PC - na 2 to funguje správně! (po 1.načtení se zobrazují okamžitě a jdou uložit jako JPG) a na 1 stejně špatně jako u mě. - Všude je IE 5 či 6.
Čím to může být ?? Děkuji za případný názor.

Reklama
Uživatelský avatar
Ltb
Administrátor
Master Level 8.5
Master Level 8.5
Příspěvky: 6755
Registrován: únor 03
Bydliště: Praha západ
Pohlaví: Muž
Stav:
Offline
Kontakt:

Příspěvekod Ltb » 02 čer 2004 13:22

Zvláštní..

K tomu ukládání obrázků: je daný obrázek na internetu opravdu ve formátu JPG? Nějak se mi to totiž nezamlouvá...nikdy se mi nic podobného nestalo - nebyl by odkaz?

K zobrazování obrázků: Zkus zkontrolovat/porovnat nastavení v internet exploreru: Nástroje - Možnosti internetu - Obecné a zde zkontrolovat nastavení Dočasných souborů Internetu.
A ještě doporučení - nevidím příliš význam v tom, proč mít na PC verzi IE nižší než 5. Doporučoval bych instalovat alespoň tu 6-ku [a nebo zkusit Operu :-) ]

Dizzy
Pohlaví: Nespecifikováno

Příspěvekod Dizzy » 04 říj 2004 19:30

Presne tenhle problem se mi ted objevil. Driv se mi to nikdy nestalo, ale ted mi IE odmita ukladat stranky a obrazky do Temporary Internet Files, kazdy obrazek se nacita znova a jde ulozit jen ve formatu BMP, ackoli ve skutecnosti je to JPG.

Jen dodavam, ze nastaveni velikosti prostoru je mnohem vetsi, nez kolik je vyuzito :-(

Uživatelský avatar
Rimmer
Level 4
Level 4
Příspěvky: 1171
Registrován: březen 03
Bydliště: Červený trpaslík
Pohlaví: Muž
Stav:
Offline

Příspěvekod Rimmer » 05 říj 2004 13:46

A co takhle? -->Obrázek

Pokud nejsi zastáncem Opery, pak by tu měl pro tebe tuhle info:

Z toho co jsem vyčetl z internetu se jedná o problém MSIE a jeho cache. Domnívá se totiž, že je cache plná, i přesto že plná není. Proto do Teporary Int. Files neukládá žádné soubory. Obrázky, které se ti zobrazují jsou nahrávány přímo z paměti => jsou pouze BMP a také jen v tomto formátu jdou uložit.

Řešení? Zkus vymazat cookies + Temporary Internet Files pomocí tlačítek v menu nastavení MSIE.

POKUD to nepomůže, pak by jsi mohl zkusit malý test. Jedná se o knihovnu mshtml.dll. Dej START, spustit a do okna pro spuštění napiš regsvr32.exe mshtml.dll.

Pokud se ti zobrazí chybová hláška, je mshtml.dll poškozená. Můžu ti ji pak třebas zkusit zaslat emailem.
Rimms

Dizzy
Pohlaví: Nespecifikováno

Příspěvekod Dizzy » 14 říj 2004 22:37

ja uz na to prisel, je to fakt chyba IE, mysli si, ze je cache plna, tak neuklada

Jednoduche reseni je, snizit velikost, ja ji dal na nejakych 350 MB, on mi automaticky umazal prebyvajici soubory a uz je opet vse v pohode. Ja vedel, ze kompletni smazani pomuze, ale jen docasne, dokud se to znova nenaplni.


  • Mohlo by vás zajímat
    Odpovědi
    Zobrazení
    Poslední příspěvek
  • Koupě venkovní kamery, připojení přes wifi a ukládání záznamu
    od Clorky » 09 črc 2023 09:57 » v Administrace sítě
    5
    2635
    od X Zobrazit poslední příspěvek
    16 črc 2023 09:31
  • Tisk ELD souboru
    od Jandak » 30 dub 2023 09:53 » v Problémy s hardwarem
    4
    1103
    od Grander Zobrazit poslední příspěvek
    09 čer 2023 21:31
  • Přenos souborů SD - USB flash bez PC
    od Asanoth » 29 črc 2023 17:35 » v Sítě - hardware
    11
    2032
    od Grander Zobrazit poslední příspěvek
    30 črc 2023 15:20
  • Windows nezobrazuje podrobnosti souborů Příloha(y)
    od pepanecek5 » 04 úno 2024 14:01 » v Windows 11, 10, 8...
    4
    586
    od kecalek Zobrazit poslední příspěvek
    05 úno 2024 19:57
  • Volné řazení souborů ve složce
    od FIDLIK » 04 dub 2023 20:47 » v Windows 11, 10, 8...
    1
    1369
    od Karrex Zobrazit poslední příspěvek
    27 dub 2023 09:46

Zpět na “Internet a internetové prohlížeče”

Kdo je online

Uživatelé prohlížející si toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé a 7 hostů