Jak rozjet ftp?

Problémy s internetovými stránkami, internetovým prohlížečem atpod.

Moderátor: Mods_senior

Uživatelský avatar
kyklop
Level 2.5
Level 2.5
Příspěvky: 268
Registrován: srpen 04
Pohlaví: Muž
Stav:
Offline
Kontakt:

Jak rozjet ftp?

Příspěvekod kyklop » 12 srp 2004 20:22

Asi jsem upnej blazen, ale vzdy, kdyz jsem potreboval neco stahovat eftýpkem, bylo vse ok. Ted se to nejak pokazilo a ne a ne mi to pres ftp chodit, Vedel by nekdo poradit. Mam mikrovlnny pripojeni, pouzivam Operu (alternativne i IE :oops: )

Reklama
miras
Tvůrce článků
Level 5
Level 5
Příspěvky: 2159
Registrován: červenec 04
Pohlaví: Nespecifikováno
Stav:
Offline

Příspěvekod miras » 12 srp 2004 21:38

Asi si náhodou nepamatuješ, že by tyhle problémy nastaly po instalaci nějakýho softu, viď?
Asi nemá cenu ptát se, jestli si zkoušel přeinstalovat FTP klienta. Ale jestli ne, tak zkus to a pokud to nepomůže, tak i prohlížeč. Jestli teda jako FTP klienta nepoužíváš tu Operu.
Jestli máš WinXP, můžeš taky kouknout do obnovení systému a zkusit nějakej uloženej stav obnovit... Třeba si někde omylem hnul s nastavením a mohlo by se to vrátit zpátky...
Taky zkus systém zkontrolovat systém na výskyt spywaru a virů. Jestli máš třeba firewall, můžeš ještě zkontrolovat v něm, jestli sis nějak omylem nezablokoval FPT přenosy...

Návštěvník
Pohlaví: Nespecifikováno

Příspěvekod Návštěvník » 13 srp 2004 06:24

tak jsem si uvedomil, ze doma mi to nejelo nikdy. To v praci je to bez problemu. NJemuze treba vadit, ze provider pripojeni k netu ma svuj firewall, kterej by to mohl blokovat??

miras
Tvůrce článků
Level 5
Level 5
Příspěvky: 2159
Registrován: červenec 04
Pohlaví: Nespecifikováno
Stav:
Offline

Příspěvekod miras » 13 srp 2004 07:55

Provider by to blokovat určitě neměl... Tohle by asi chtělo vidět na vlastní bulvy 8) Co používáš za klienta?

Uživatelský avatar
kyklop
Level 2.5
Level 2.5
Příspěvky: 268
Registrován: srpen 04
Pohlaví: Muž
Stav:
Offline
Kontakt:

Příspěvekod kyklop » 13 srp 2004 08:08

Hmmm, tak nic no. Jsem lama lamovita nejvetsi! Ja tam zadnyho klienta nemam (proboha, co jsem to za cloveka???). Dobra, i to se stava. Muzes nejakyho doporucit?

miras
Tvůrce článků
Level 5
Level 5
Příspěvky: 2159
Registrován: červenec 04
Pohlaví: Nespecifikováno
Stav:
Offline

Příspěvekod miras » 13 srp 2004 08:47

No zas tak hrozný to nebude :D Vono by to mělo jet i bez klienta, ale když tam nějakej pošleš, třeba se to srovná. Osobně používám GetRight: http://www.getright.com/, někomu se víc líbí Download Accelerator: http://www.speedbit.com/DAP7/Default.asp?
Vyzkoušej jeden, když nepojede tak druhej a když to pořád nebude chodit, tak si můžeš hodit mašli :twisted: :wink:

Uživatelský avatar
kyklop
Level 2.5
Level 2.5
Příspěvky: 268
Registrován: srpen 04
Pohlaví: Muž
Stav:
Offline
Kontakt:

Příspěvekod kyklop » 13 srp 2004 16:55

Tak to jede, ac je mi s podivem, ze namisto obvyklych 16-18 Kb/s to stahuje stezi 5Kb/s. Za to uz by nejakej ten firewall mohl, no ni? Ale prisambohu zadnej firewall nemam, ale dle sdeleni providera oni ano. Mohli by mi to takhle hnusne brzdit??

miras
Tvůrce článků
Level 5
Level 5
Příspěvky: 2159
Registrován: červenec 04
Pohlaví: Nespecifikováno
Stav:
Offline

Příspěvekod miras » 13 srp 2004 20:10

Kdyby chtěli, tak by tě omezovat určitě mohli. Ale byly by to teda pěkný svině :D Každopádně by to bylo poprvý, co bych vo něčem takovým slyšel...
Co si nakonec zvolil za klienta? Zkus se probrat nastavením, podívej se po něčem jako segmentovaný stahování. To by mohlo trošičku pomoct. Vyzkoušej stahování z nějakýho rychlýho českýho serveru, ať máš jistotu, že není jenom pomalej server. Jo a co je docela nepravděpodobný, ale zkusit to můžeš, podívej se jestli nemáš přímo v tom klientu zapnutý omezení rychlosti...
Pokud si nezkoušel obě mnou nabídnuté alternativy, ještě zkus i to druhý

Uživatelský avatar
Rimmer
Level 4
Level 4
Příspěvky: 1171
Registrován: březen 03
Bydliště: Červený trpaslík
Pohlaví: Muž
Stav:
Offline

Příspěvekod Rimmer » 13 srp 2004 23:27

To já používám už celkem dlouho SmartFTP a jsem spokojený.
http://www.smartftp.com/

Jinak s rozdílnou rychlostí při stahování přes HTTP a stahování přes FTP jsem se nesetkal. Bude to spíše způsobeno rychlostí linky u různých zdrojů.
Rimms


  • Mohlo by vás zajímat
    Odpovědi
    Zobrazení
    Poslední příspěvek
  • Pomůže mi někdo rozjet server Fujitsu Primergy TX1320 M3 ?
    od roninn » 10 srp 2023 16:58 » v Vše ostatní (hw)
    2
    1509
    od roninn Zobrazit poslední příspěvek
    10 srp 2023 21:18

Zpět na “Internet a internetové prohlížeče”

Kdo je online

Uživatelé prohlížející si toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé a 9 hostů