ICQ - přihlašovací proces se sekne při loading contact list

Problémy s internetovými stránkami, internetovým prohlížečem atpod.

Moderátor: Mods_senior

MASH.
nováček
Příspěvky: 12
Registrován: říjen 06
Pohlaví: Nespecifikováno
Stav:
Offline

ICQ - přihlašovací proces se sekne při loading contact list

Příspěvekod MASH. » 05 říj 2006 22:40

Potřeboval bych poradit - až do dneška vše pracovalo normálně. Dnes spustím icq - přihlásí se, ozve se i přihlašovací zvuk a pak se objeví "Nahrávám seznam kontaktů" (Loading contact list) - kytička se pořád točí, v liště je už dokonce zelená (a pod ní moje číslo a připojen), ale nejde otevřít icq jako takové - seznam kontaktů atd. V liště je stále okno "přihlašování" - to jediné reaguje, ale tak, že když ho dám zavřít, tak se ukáže win hláška, že program neodpovídá...
A největší sranda je, že jsem to zkusil (ze stejného počítače, samozřejmě) ještě z bratrova icq účtu - a ono se normálně, bez problémů přihlásí! Reinstalaci jsem zkoušel.
Nevíte někdo, jaktože se nepřihlásí jenom můj účet??? A co s tím?
Díky předem mnohokrát za odpověď.

Reklama
Uživatelský avatar
mikel
Level 5
Level 5
Příspěvky: 2298
Registrován: květen 05
Bydliště: Karviná
Pohlaví: Muž
Stav:
Offline

Příspěvekod mikel » 07 říj 2006 00:35

Tvůj problém může být stejného původu jako se řešil tady - avatar.

P.S. Přečti si pravidla (odkaz mám v podpisu) a už nedoubluj příspěvky. Ten druhý mažu.
Znáte pravidla?
Tipy a triky ve Windows XP
Návody: HijackThis, MWAV, CCleaner (THX to mijaja)
Problémy, které chcete vyřešit pište sem do fóra. Neposílejte je emailem ani po ICQ!

Uživatelský avatar
jiribori
Level 3
Level 3
Příspěvky: 437
Registrován: leden 06
Bydliště: Svídnice
Pohlaví: Muž
Stav:
Offline
Kontakt:

Příspěvekod jiribori » 07 říj 2006 10:06

Spolehlivé řešení je pouze čekat, protože se mi to stalo taky. Problém je prý v tom, že ICQ dělá něco se serverama, kde máš ty tvůj kontakt list. Bratr ho může mít úplně jinde a proto mu to jde. Já jsem počkal tak cca 1 - 2 hodiny, někdy i méně, ale někdy i více a pak jsem se připojil bez problémů.

MASH.
nováček
Příspěvky: 12
Registrován: říjen 06
Pohlaví: Nespecifikováno
Stav:
Offline

Příspěvekod MASH. » 10 říj 2006 23:33

Ok, za doubleování se omlouvám.
Nejsem si jistý co přesně avatar znamená - je to ten "obrázek mého profilu" ? Asi ano. Ne v tom to nebylo a když jsem se nemohl vůbec připojit, nemohl jsem ho ani smazat (nebo ano? to je teď už jedno).
Jinak je to pravda - čekat a čekat...reinstalace nepomohly, tak jsem to odložil a hle, ráno to zase jelo, jakoby nic...ráno je moudřejší večera.
Jinak díky za všechny odpovědi.


  • Mohlo by vás zajímat
    Odpovědi
    Zobrazení
    Poslední příspěvek

Zpět na “Internet a internetové prohlížeče”

Kdo je online

Uživatelé prohlížející si toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé a 4 hosti