Nastavení domovské stránky Vyřešeno

Problémy s internetovými stránkami, internetovým prohlížečem atpod.

Moderátor: Mods_senior

Alby
Pohlaví: Nespecifikováno

Nastavení domovské stránky  Vyřešeno

Příspěvekod Alby » 11 říj 2004 18:21

Prosím o pomoc pro úplného začátečníka. Pořád mi naskakuje jiná domovská stránka, než bych si přál. Zkoušel jsem postupovat podle rad, které už tu byly řečeny, ale nerozumím tomu. Nainstaloval jsem si i Spybot, na chvilku to pomůže, ale pak se mi tam zase objeví stránka Thenewsearch... Také se nemůžu zbavit toho, že mi naskakuje panel nástrojů Advanced Search. Díky moc za pomoc!

Reklama
miras
Tvůrce článků
Level 5
Level 5
Příspěvky: 2159
Registrován: červenec 04
Pohlaví: Nespecifikováno
Stav:
Offline

Příspěvekod miras » 12 říj 2004 09:51

Nic lepšího, než že comp proskenuješ vším dostupným asi udělat nemůžeš... Jestli nepomáhá SpyBOT ani Ad-Aware ještě můžeš zkusit CWShredder... Dá se stáhnout odsuď :http://www.spywareinfo.com/~merijn/downloads.html
Je tam i pár jinejch užitečnejch pomůcek, jestli trochu umíš anglicky, přečti si k čemu co slouží a pokud se ti bude zdát, že by to mohlo pomoct, stáhni to a vyzkoušej taky...

Uživatelský avatar
Peter
Level 2
Level 2
Příspěvky: 165
Registrován: prosinec 03
Bydliště: Žilina
Pohlaví: Nespecifikováno
Stav:
Offline
Kontakt:

Příspěvekod Peter » 12 říj 2004 10:26

Mne pomohlo v registroch vyhladať približný názov tej stránky čo sa mi stále načítavala.
štart>>spustit>>>regedit>>>úpravy>>>najít>>> a sem napíš názov tej stránky. teda thenewsearch, alebo to Advancet search.
Všetky vetvy kde sa najdu tieto slova zmaž. Určite to nebude v jednej , ale vo viacerých.... :( Musíš najsť všetky .! caff


  • Mohlo by vás zajímat
    Odpovědi
    Zobrazení
    Poslední příspěvek

Zpět na “Internet a internetové prohlížeče”

Kdo je online

Uživatelé prohlížející si toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé a 6 hostů