Přerušení síťového spojení Vyřešeno

Problémy s internetovými stránkami, internetovým prohlížečem atpod.

Moderátor: Mods_senior

ilja
Pohlaví: Nespecifikováno

Přerušení síťového spojení  Vyřešeno

Příspěvekod ilja » 20 říj 2004 15:25

ahoj, jsem připojený na internet pomocí LAN T1. to je ta dobrá zpráva, ale ta špatná je, že se mi samovolně přerušuje spojení (cca po 30 minutách, někdy dříve, někdy později) se servrem a pomůže jen restart počítače. to samé nastane, pokud začnu něco stahovat z netu. za normálního stavu pokud nic nepíšu, tak mi běží icq a po nějaké té době to padne. kdesi jsem už četl něčí prosbu, že má stejný problém. zkoušel jsem síťovku i v PCI slotu i integrovanou na desce, dělá to u obou. mám teď nový hdd, takže WIN byly čisté (dělalo to i na starém hdd). jde to nějak vyřešit?

OS: Win XP SP1, MB: MSI KT6 delta, CPU: AMD athlon 2600+, RAM: 512 DDR 400 MHz

Reklama
miras
Tvůrce článků
Level 5
Level 5
Příspěvky: 2159
Registrován: červenec 04
Pohlaví: Nespecifikováno
Stav:
Offline

Příspěvekod miras » 21 říj 2004 13:23

Jako hledat jehlu v kupce sena... Mám wifi a ze začátku se mi stávalo, že po vypnutí PC a jeho opětovném zapnutí to připojení prostě nebylo živý. Součástí instalace byl jakejsi prográmek, kde se nastavovali různý ty kraviny jako essid a podobně. Ten sem jenom pustil, postupně prohlíd všechny záložky, NIC sem neměnil. Jenom sem to takhle pustil a zase zavřel a jelo to... Docela záhada. Prvně sem to sváděl na wokna, pak sem čistě náhoodu z nějakýho důvodů měnil nastavení acpi v biosu a od tý doby to funguje... Čuměl sem jak puk...
A pointa? zkus projít nějaký ty nastavení s úsporou energie, jestti se to samo po 30 minůtách nevypíná z nějakýho podobnýho důvodu...


  • Mohlo by vás zajímat
    Odpovědi
    Zobrazení
    Poslední příspěvek

Zpět na “Internet a internetové prohlížeče”

Kdo je online

Uživatelé prohlížející si toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé a 6 hostů