Zahájení příprav na aktualizaci fóra

Co se změnilo, kdy…případně proč:)

Moderátor: Mods_senior

Uživatelský avatar
Michael850
Elite Level 11.5
Elite Level 11.5
Příspěvky: 14681
Registrován: srpen 14
Pohlaví: Muž
Stav:
Offline

Re: Zahájení příprav na aktualizaci fóra

Příspěvekod Michael850 » 21 dub 2021 20:19

Ltb píše:
Honzis píše:Kdyz tady budou nejaky vylepseni, tak bych uvital, kdyby slo odpovidat na konkretni prispevky, aby se tady nemusela pouzivat citace a bylo jasny, k cemu to patri.


Myslis tim, aby se z 1 vlakna stalo multi-vlakno? Neco ve stylu napr. diskuze na novinky.cz (viz. nize)?
novinky.jpg

Tady toto mi připadá pro fórum zcela nevhodné, podle mě by z toho byl ještě větší maglajz než normální citace, takhle v diskuzi hned vidíš aspoň všechny nové příspěvky pěkně úplně na konci a nemusíš je tak vždycky lovit po celém vlákně, jen protože kvůli nějaké opožděné reakci pak něco zapadne pod nějaký příspěvek někam doprostřed tématu.
Tento styl se spíš hodí možná do nějakých těch větších diskuzí, kde tě každý příspěvek moc nemusí zajímat a nepotřebuješ si je asi všechny číst a navíc se většinou ještě každý baví trochu o něčem jiném, takže pak je to aspoň tak víc uklizeno a všechno pohromadě, jinak by v nich byl asi pěkný zmatek, když by to fungovalo jako zde, vše by se řadilo jednoduše za sebou na konec a v každém příspěvku by se točilo úplně o něčem jiném, ale tady se spíš (aspoň většinou) každý baví k věci o tom, o čem je dané téma, takže něco takového tady není potřeba, aby se to tak uspořádavalo a bylo by to zbytečné, spíš by to bylo akorát víc na škodu.

Dodatečně přidáno po 8 minutách 35 vteřinách:
A pokud někdo nechce citacemi celých příspěvků znepřehledňovat čtení, tak je tady nespočet možností, jak to vyřešit - např dám na ten příspěvek jenom odkaz a skryju ho pod nějakou krátkou značku a pokud si tu zprávu někdo chce přečíst, stačí si ho rozkliknout - příklad:
@Ltb:
... a odpověď.

Maximálně toto by mohlo jít nějak ulehčit, protože ne každý s fórem umí takhle pracovat a využívat tyto nástroje, takže je fakt, že v některých tématech je s tou citací někdy potom pěkný bordel, když to někdo s nimi začne hodně přehánět.
Třeba dát tuto možnost do nastavení profilu, že když kliknu na ikonu citace, tak se mi stane třeba něco co jsem naznačil, jestli je něco takového teda možné nějak udělat, protože jinak se ti to normálně pořád celé přepisuje a pokud pak někdo udělá takových sáhodlouhých citací několik, tak to pak akorát scrolluješ a scrolluješ a máš pak jen samé deja vu, protože jedno a to samé tam potom čteš několikrát za sebou.
Ryzen 7 2700 + Freezer 34/X370 C6H/RM650x/RX 5700 Gaming X 8GB GDDR6/Vengeance LPX 2x8GB 3000MHz/Gammix XPG S11 Pro 512GB/Define S + 4x F14 Silent

Reklama
Uživatelský avatar
atari
Level 6
Level 6
Příspěvky: 3202
Registrován: říjen 08
Pohlaví: Muž
Stav:
Offline

Re: Zahájení příprav na aktualizaci fóra

Příspěvekod atari » 22 dub 2021 14:19

Ta za mě je světlý prosilver také dobrý. Avšak kdybych já byl správce, tak bych modré písmo trochu ztmavil, a kde inverzní písmo (bílé písmo na modrém podkladě), tak bych ztmavil ten modrý podklad.


  • Mohlo by vás zajímat
    Odpovědi
    Zobrazení
    Poslední příspěvek
  • Výpadek fóra
    od ITCrowd » 03 říj 2023 09:19 » v PC-HELP - připomínky k fóru
    17
    5347
    od Ltb Zobrazit poslední příspěvek
    04 říj 2023 23:19
  • Velké změny před námi! Update fóra a přechod na nový server
    od Ltb » 15 dub 2024 12:23 » v PC-HELP -> NOVINKY
    0
    822
    od Ltb Zobrazit poslední příspěvek
    15 dub 2024 12:23
  • Po aktualizaci Windows 10 zmizí z Google Chrome záložky Příloha(y)
    od ila123 » 18 lis 2023 18:24 » v Windows 11, 10, 8...
    9
    1405
    od mmmartin Zobrazit poslední příspěvek
    20 lis 2023 17:28
  • Po aktualizaci Win11 nejde instalovat (nic: vlc, commander, televize, nic...) Příloha(y)
    od actas » 19 čer 2023 13:56 » v Windows 11, 10, 8...
    7
    1292
    od actas Zobrazit poslední příspěvek
    19 čer 2023 16:40
  • Prosím jak se zbavit te otravné nabídky na aktualizaci win 1 na win11
    od Ketty02 » 07 lis 2023 19:17 » v Windows 11, 10, 8...
    9
    1662
    od flowem Zobrazit poslední příspěvek
    29 lis 2023 10:09

Zpět na “PC-HELP -> NOVINKY”

Kdo je online

Uživatelé prohlížející si toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé a 9 hostů