DirectX

Programy pro práci v kanceláři (Word, Excel, Access…=>Office)

Moderátor: Mods_senior

Nanyka
nováček
Příspěvky: 1
Registrován: říjen 07
Pohlaví: Nespecifikováno
Stav:
Offline

DirectX

Příspěvekod Nanyka » 07 říj 2007 16:39

Mám problém s DirectX 9. Při pokusu o nainstalování mi hlásí,že veškeré nástroje jsou připraveny.Ale v počítači ho nemám.Zkoušela jsem to i přes dxdiag,ale zase nic.Četla jsem ve fóru,že nejsem jediná kdo stím měl problémy. Mám XP Home.Prosím poraďte mi.Potřebuji převést hudbu z formátu WMA na MP3 a chce to directX.Díky všem dopředu :onfire:

Reklama
Uživatelský avatar
Pic
Moderátor
Guru Level 13
Guru Level 13
Příspěvky: 23292
Registrován: září 06
Bydliště: Východní Čechy
Pohlaví: Muž
Stav:
Offline

Příspěvekod Pic » 07 říj 2007 18:44

Mrkni - Všechny programy - Příslušenství - Systémové nástroje - Systémové informace - Nástroje - Nástroj pro diagnostiku rozhraní DirectX.
Přečti si pravidla tohoto fóra! Přečetl jsi si nejprve manuál? Piš tak, abychom Ti rozuměli! Na SZ neodpovídám na požadavky řešení Vašich problémů s PC!
Nic není dokonalé, ani člověk!

Uživatelský avatar
X
Elite Level 12.5
Elite Level 12.5
Příspěvky: 19360
Registrován: květen 07
Pohlaví: Muž
Stav:
Offline
Kontakt:

Příspěvekod X » 07 říj 2007 21:35

Gold Wave

WMA Encoder-Decoder v1.3.0 SW 2,7MB encoder-decoder MP3 a WAV do WMA a naopak.zip

Audio Converter 3.0-Konverze audio CD do různých zvukových formátů. Program zároveň dokáže konvertovat mezi sebou tyto formáty- MP1, MP2, MP3, WMA a WAV.exe

ImTOO MP3 WAV Converter 2.0.52.426 TW 2,7MB audio encoder, převod WMA, AU, AIFF, M4A, M4A, APE, OGG, AAC, MP2, VQF, FLAC do MP3 a WAV.exe

Super Audio Converter v5.2 SW 4,6MB konverze formátů- MP3-WAV-WMA-OGG-VQF.zip


Zpět na “Kancelářské balíky”

Kdo je online

Uživatelé prohlížející si toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé a 5 hostů