Defaultni nastaveni ve word v Office 2003

Programy pro práci v kanceláři (Word, Excel, Access…=>Office)

Moderátor: Mods_senior

Maar
nováček
Příspěvky: 9
Registrován: listopad 05
Pohlaví: Nespecifikováno
Stav:
Offline

Defaultni nastaveni ve word v Office 2003

Příspěvekod Maar » 28 kvě 2006 16:24

Prosim kohokoliv,
nez roztriskam pc na trisky...:
JAK mam nastavit Word v Office 2003 tak, aby se mi spoustelo defaultne takove nastaveni jake chci, tzn urcite pismo, nastaveni auto oprav etc. Pokud totiz tohle vsechno nastavim, chce to ulozit nastaveni jen k prave editovanemu dokumentu a pokud nemam zadny otevren, pak zalozka "moznosti" je neaktivni.
Zkousel jsem si vytvorit nejake sablony, ale jak mam Wordu prikazat, aby spoustel defaultne prave tuto sablonu? Dokonce jsem sablonu "normal.dot" smazal a ulozil si dokument s priponou .dot, tedy svoji sablonu, ale neustale se mi to otevira defaultne, jak po instalaci.
S registry neumim a uz zurim!!! Pls, help...
Diky!!!

Reklama
Uživatelský avatar
mikel
Level 5
Level 5
Příspěvky: 2298
Registrován: květen 05
Bydliště: Karviná
Pohlaví: Muž
Stav:
Offline

Příspěvekod mikel » 28 kvě 2006 17:56

Nejdříve si zkontroluj v menu Nástroje/Možnosti/Umístění souborů, že máš pro šablony nastavený adresář Documents and Settings\tvůj username\Data aplikací\Microsoft\Šablony
V tomto adresáři musíš mít uloženou šablonu, která se ti otevře při spuštění Wordu.
Znáte pravidla?
Tipy a triky ve Windows XP
Návody: HijackThis, MWAV, CCleaner (THX to mijaja)
Problémy, které chcete vyřešit pište sem do fóra. Neposílejte je emailem ani po ICQ!

Maar
nováček
Příspěvky: 9
Registrován: listopad 05
Pohlaví: Nespecifikováno
Stav:
Offline

Příspěvekod Maar » 29 kvě 2006 07:54

Diky,
to nastavene mam, dokonce jsem si vytvoril a do teto slozky ulozil svoji vlastni sablonu a defaultni "Normal.dot" jsem smazal, presto se mi vzdy otevre znovu a moje vlastni sablona je ignorovana.

Luboš
Tvůrce článků
Level 5
Level 5
Příspěvky: 2038
Registrován: květen 05
Pohlaví: Muž
Stav:
Offline

Příspěvekod Luboš » 29 kvě 2006 14:56

Jdi na Nástroje / Možnosti ... / Umístění souborů a zde nastav stejnou cestu v řádcích Uživatelské šablony i Šablony skupiny.
Potřebujete jinou pomoc při řešení problému ve Windows 10? Stáhněte si soubor Win10-finty.

Maar
nováček
Příspěvky: 9
Registrován: listopad 05
Pohlaví: Nespecifikováno
Stav:
Offline

ee

Příspěvekod Maar » 29 kvě 2006 22:41

...:( nefunguje..., stale se mi jako defaultni spousti sablona Normal...
***k word..., asi nakonec skoncim u tech OO...

Projel jsem uz kdejakou diskuzi a manualy k Offisum a nic, proste tenhle program je peklo. A to co slo u Word 98, to tady asi nejde. Back to past, that is the way...

Luboš
Tvůrce článků
Level 5
Level 5
Příspěvky: 2038
Registrován: květen 05
Pohlaví: Muž
Stav:
Offline

Příspěvekod Luboš » 30 kvě 2006 11:17

V Nástroje / Šablony a doplňky máš uvedené všechny aktivní šablony včetně jejich umístění. Překontroluj si to. Můžeš ještě provést to, že tvůj návrh na šablonu si uložíš přímo pod názvem Normal.dot a mělo by být po ptákách.
Potřebujete jinou pomoc při řešení problému ve Windows 10? Stáhněte si soubor Win10-finty.

Maar
nováček
Příspěvky: 9
Registrován: listopad 05
Pohlaví: Nespecifikováno
Stav:
Offline

hm...

Příspěvekod Maar » 31 kvě 2006 14:52

Takze:
- Mam otevrenou svou sablonu, kterou jsem otevrel primo ze slozky sablon. Pokud dam "Ulozit jako" a vyberu jako format *dot, a pojmenuju Normal.dot, aby se prepsala ta te defaultni, hodi to hlasku:
"Dokumentu nelze dat stejny nazev , jako je nazev jiz otevreneho dokumentu. Pro ulozeni dokumentu pouzijte jiny nazev."

Stejne po spusteni me sablony mizi nastaveni vseho, co bych chtel jako defaultni.

Jednoduse!!!

Jde mi o to, abych nemusel nastavovat vsechny polozky napriklad "Automatickych oprav" znovu a znovu ke konkretnimu dokumentu! (viz prvni prispevek tohoto tematu)...

Jde s tim neco udelat nebo je skutecne Office 03 nejvetsi s**t co Microsoft splodil? Kde uz bezny uzivatel nemuzte nastavit VUBEC nic a ztraci se ve spleti nefungujicich nastaveni...

Dekuji za vase odpovedi a omlouvam se za ostry ton.

Uživatelský avatar
mikel
Level 5
Level 5
Příspěvky: 2298
Registrován: květen 05
Bydliště: Karviná
Pohlaví: Muž
Stav:
Offline

Příspěvekod mikel » 31 kvě 2006 15:45

Svoji šablonu nemůžeš uložit jako Normal.dot přímo ve Wordu, protože je pro něho výchozí a nedovolí ti to. Musíš to udělat v Průzkumníkovi nebo Total Commanderovi, apod.
To bude nějaký divný problém u tebe, protože u mě to funguje bez problémů. Udělám nějaké změny v Možnostech, uložím je jako šablonu doc1.dot, zavřu Word a když ho znova otevřu, tak se mi otevře upravená šablona.
Znáte pravidla?
Tipy a triky ve Windows XP
Návody: HijackThis, MWAV, CCleaner (THX to mijaja)
Problémy, které chcete vyřešit pište sem do fóra. Neposílejte je emailem ani po ICQ!

Luboš
Tvůrce článků
Level 5
Level 5
Příspěvky: 2038
Registrován: květen 05
Pohlaví: Muž
Stav:
Offline

Příspěvekod Luboš » 02 čer 2006 13:29

Ano, souhlasím s mikelem, mne to funguje stejně, tzn. správně. Asi pomůže nová instalace office. Doporučuji ale provést nejprve korektní odinstalaci, pouhá přeinstalace nebo oprava poškozených souborů ti nemusí pomoct!
Potřebujete jinou pomoc při řešení problému ve Windows 10? Stáhněte si soubor Win10-finty.

Maar
nováček
Příspěvky: 9
Registrován: listopad 05
Pohlaví: Nespecifikováno
Stav:
Offline

Příspěvekod Maar » 04 čer 2006 15:27

Ano, pravdepodobne je tu nejaky takovy problem. Odinstalovat a naistalovat znovu vyzkousim, ale kdyz jsem zacal s timhle prispevkem, tak jsem prave Office 2003 nainstaloval jako cerstve a zkousel je nastavit. Kazdopadne dekuji za odpovedi.


  • Mohlo by vás zajímat
    Odpovědi
    Zobrazení
    Poslední příspěvek
  • Překladač MS Office
    od Lazar » 18 říj 2023 14:12 » v Kancelářské balíky
    0
    1390
    od Lazar Zobrazit poslední příspěvek
    18 říj 2023 14:12
  • Office app nejde vykopnout
    od jaojao » 24 bře 2024 09:38 » v Mobily, tablety a jiná přenosná zařízení
    0
    255
    od jaojao Zobrazit poslední příspěvek
    24 bře 2024 09:38
  • jak odinstalovat licenci MS Office na nefunkčním PC
    od symetrala » 19 říj 2023 13:56 » v Vše ostatní (sw)
    5
    1415
    od symetrala Zobrazit poslední příspěvek
    19 říj 2023 15:23
  • Notebook do 15.000 Kč (office, edit videa)
    od barinator » 19 črc 2023 16:18 » v Rady s výběrem hw a sestavením PC
    1
    552
    od petr22 Zobrazit poslední příspěvek
    19 črc 2023 20:58
  • Word 2007: Jak zrušit prázdné řádky na každé stránce mezi čarou a poznámkami?
    od Jirka0508 » 29 pro 2023 00:30 » v Windows 11, 10, 8...
    1
    650
    od mmmartin Zobrazit poslední příspěvek
    29 pro 2023 13:00

Zpět na “Kancelářské balíky”

Kdo je online

Uživatelé prohlížející si toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé a 7 hostů