Minecraft: Nabídka pro nadšené mladé IT s dostatkem času

A vše kolem nich…
(tipy na hry zdarma, dojmy, novinky..prostě vše co vás napadne)

Moderátoři: beather, Mods_senior

Uživatelský avatar
Owner
Master Level 8.5
Master Level 8.5
Příspěvky: 7260
Registrován: červenec 07
Bydliště: Třinec
Pohlaví: Muž
Stav:
Offline
Kontakt:

Minecraft: Nabídka pro nadšené mladé IT s dostatkem času

Příspěvekod Owner » 24 črc 2014 10:07

Zdravím,
bez dalších okolků rovnou k tématu:
Hledám na pozici Overseera mladého ajťáka, se zálibou v Minecraftu a serverech. Brzy nastupuji na VŠ, takže budu mít času pomálu a budu se tomu věnovat jen v oblasti HW údržby + PR - články, reklamy na FB apod.

Co můžu nabídnout:
    detailní zaučení v dané oblasti - Linux,SSH, provoz MC serveru, RouterOS a další
    začlenění do skupiny lidí, kteří jsou spolehliví a bez problému spolupracují
    máme vlastní hosting na vlastních mašinách = přímý přístup ke všemu
Co by si dělal:
    rozdělování úkolů členům AT (36 lidí)
    správa adminteamu
    dohled nad servery
    realizace staveb, eventů
    aktualizace pluginů, přidávání nových
    rozvoj serveru
Co požaduji:
    věk min. 15 let tzn. občanka
    zkušenosti s IT - vědět, co je to Linux, příkazová řádka, shell
    umět s Minecraftem - zkušenosti s provozováním serveru výhodou, nutnost orientovat se v pluginech
    komunikace prostřednictvím TS3, Skype, FB skupin
    myslet to s provozem serveru vážně (nehodlám hledat po měsíci další lidi, prostě toto je určené pro někoho, kdo má v dané oblasti zájem a má hodně časui do budoucna cca 2 roky min.)

V případě zájmu napiš sem do tohoto topicu. Na požádání zašlu více informací popř. se můžeme spojit přes Teamspeak, Skype,FB.
Fallout fan | HJT | MWAV | CCleaner | Provozuji Minecraft server Minecore.cz | Osobní blog
Notebook: Thinkpad X200s - 12", Core2Duo L9300, 9cell, 240GB SSD, 5GB DDR3
PC: AMD Phenom II X6 1055T, 12GB DDR3, AMD 6870, 500GB Seagate 7200.12

Reklama
IDVert3X
Pohlaví: Nespecifikováno

Re: Minecraft: Nabídka pro nadšené mladé IT s dostatkem času

Příspěvekod IDVert3X » 24 črc 2014 11:34

Pozri, to čo požaduješ ti 90% ľudí nebude robiť, lebo s tým nevie a 99% ľudí ti prácu v takomto rozsahu robiť zdarma nebude.
Písal si skúsenosti s Linuxom, čo tak to spresniť?
Chceš aby to ľudia mysleli s prevádzkou vážne, ale nie každý je 24/7/365 za PC a bude dohliadať na tvoj server...

Síce okrem veku spĺňam všetky požiadavky a so serverom mám už pár rokov skúsenosti (prevádzkujem si teraz svoj modpack server),ale rozhodne by som ti nešiel spravovať 36 členný tím, celý server a vlastne všetko sám, na to sú vačšinou minimálne dvaja aby sa vyhlo zbytočným chybám... A taktiež v takomto rozsahu by som si predstavoval aj nejakú odmenu (finančnú).

Keď tak napíš na mail kontakt@pgajdos.sk koľko si za to predstavuješ platiť mesačne... Nie, že by som mal záujem, ale chcel by som vedieť tvoju predstavu.
Naposledy upravil(a) IDVert3X dne 20 srp 2019 14:27, celkem upraveno 3 x.

Uživatelský avatar
Owner
Master Level 8.5
Master Level 8.5
Příspěvky: 7260
Registrován: červenec 07
Bydliště: Třinec
Pohlaví: Muž
Stav:
Offline
Kontakt:

Re: Minecraft: Nabídka pro nadšené mladé IT s dostatkem času

Příspěvekod Owner » 24 črc 2014 12:14

Všechny servery jsou již nastavené, rozjeté. Nemám zájem o to, aby mi někdo nastavoval server a vše na něm dělal.
Pouze tady dávám možnost, pokud by někdo měl zájem, se k nám zapojit.
IMO na tom nic těžkého není (36 lidí jsem napsal právě proto, že je to celký současný počet) a rád to nyní rozepíšu:

Rozdělování úkolů - to a to je třeba postavit, tak to napíšu té a té skupině lidí popř. se zeptám, kdo by měl zájem (organizace na max. 5 minut pokud je potřeba)
Správa adminteamu - dělá někdo binec? Demote . Nic víc, nic míň. Nábory řídím stejně pořád já a budu.
Dohled nad servery - pokud se něco lagne, vědět jak to restartovat popř. poslat příkaz přes administraci na restart, zbytek si to obstará server sám
Realizace staveb, eventů - souvisí to právě s tím rozdělováním úkolů, prostě mít v tom přehled a říct co by to chtělo a mít chuť se do toho pustit
Aktualizace pluginů, přidávání nových - dobře, aktualizaci stejně provádím já při každé majoritní verzi, ale mít svůj názor o složení pluginů, nápad na další, by bylo fajn

Toto není pozice pro někoho, kdo nemá o tom ani ponětí. Je to pozice pro toho, kdo s tím už něco umí a já jsem ochoten ho začlenit do našeho týmu s tím, že by dělal výše uvedené věci a vedl daný AT. Z našeho AT nechci nikoho z této pozice dosadit, protože to chci nejdříve zkusit zde.

Zkušenosti s Linuxem = vědět co je to SSH, zbytek naučím, máme na to i sepsané návody.

Nemluvím o nonstop dohledu, toto pokrývají právě členové AT, spíše o někom, kdo by byl ochoden se podílet na organizaci v rámci Minecraftu. Já tím momentálně ztrácím čas a rád bych ho věnoval do developingu webového adminu, který potřebuje zaktualizovat apod.

Toto opravdu není správa celého serveru, jen defakto "pluginmaster" + organizátor. V současné době to vše zajišťuji já, ale časově už na to nestačím, tedy ještě měsíc ano, potom už vůbec > bo VŠ.

Placení měsíčně je celkem úsměvné, v současné době jsme rádi, když máme na provoz a rozvoj mašin (ono to docela stojí ty SSD, UPSky, elektrika a internet) + něco nám zbyde na další rozvoj. Toto není výdělečná činnost oproti jiným skupinám, které mají pozice "sponzor" apod. za 600Kč sms. U nás je jen Donate ve formě VIP sms + balíčků s max. hodnotou 99Kč/2 měsíce.

Právě proto hledám někoho s nadšením pro MC a časem pro tuto blbůstku. Nechci hráče zklamat tím, že by už nebyl na serveru někdo, kdo ty adminy komanduje a restartne server, když se tam něco podrbe, popř. nepřidá nějaký pěkný plugin. Minecore.cz vždy byl a bude velký experiment, který se táhne dál a dál. A s tím jak čas plyne, tak já mám méně času a právě proto zkouším i tuto formu hledání.
Fallout fan | HJT | MWAV | CCleaner | Provozuji Minecraft server Minecore.cz | Osobní blog
Notebook: Thinkpad X200s - 12", Core2Duo L9300, 9cell, 240GB SSD, 5GB DDR3
PC: AMD Phenom II X6 1055T, 12GB DDR3, AMD 6870, 500GB Seagate 7200.12

Luky
Level 1.5
Level 1.5
Příspěvky: 122
Registrován: červen 14
Pohlaví: Muž
Stav:
Offline

Re: Minecraft: Nabídka pro nadšené mladé IT s dostatkem času

Příspěvekod Luky » 24 črc 2014 12:27

Já bych měl zájem, byl sem majitel serveru, dokonce i módvaného a vše sem si dělal sám, bohužel byli náklady na provoz větší než výdělek. S Minecraftem mám tedy bohatou zukušenost a vyznám se v něm, zkušenosti s pluginy mám také, bohaté.
Patnáct mi bylo a v září nastupuji na střední (IT). V případě zájmu: https://www.facebook.com/lukas.kosar

IDVert3X
Pohlaví: Nespecifikováno

Re: Minecraft: Nabídka pro nadšené mladé IT s dostatkem času

Příspěvekod IDVert3X » 24 črc 2014 12:46

@Owner: Aha tak, takže vo výsledku len správa o tím a server... Myslel som, že chceš úplnú "starostlivosť" o server, v tomto rozsahu čo požaduješ už to robiť zdarma je úplne normálne, ale nedá sa požadovať od niekoho aby zadarmo spravil celý portál a spravoval ho čo ty nepožaduješ.
Naposledy upravil(a) IDVert3X dne 20 srp 2019 14:26, celkem upraveno 3 x.

Uživatelský avatar
Owner
Master Level 8.5
Master Level 8.5
Příspěvky: 7260
Registrován: červenec 07
Bydliště: Třinec
Pohlaví: Muž
Stav:
Offline
Kontakt:

Re: Minecraft: Nabídka pro nadšené mladé IT s dostatkem času

Příspěvekod Owner » 24 črc 2014 12:49

RedmasterSK: Mě jde čistě jen o správu herního prostředí, jak jsem psal výše. Omlouvám se, zdali to z prvního příspěvku vyznělo, že chci na někoho plácnout vše, co doteďka dělám.

Luky: Máš tam request.
Fallout fan | HJT | MWAV | CCleaner | Provozuji Minecraft server Minecore.cz | Osobní blog
Notebook: Thinkpad X200s - 12", Core2Duo L9300, 9cell, 240GB SSD, 5GB DDR3
PC: AMD Phenom II X6 1055T, 12GB DDR3, AMD 6870, 500GB Seagate 7200.12

Uživatelský avatar
Owner
Master Level 8.5
Master Level 8.5
Příspěvky: 7260
Registrován: červenec 07
Bydliště: Třinec
Pohlaví: Muž
Stav:
Offline
Kontakt:

Re: Minecraft: Nabídka pro nadšené mladé IT s dostatkem času

Příspěvekod Owner » 26 črc 2014 13:16

Děkuji zájemcům za zájem, pokud by se ještě někdo snad našel, tak mě kontaktujte přes SZ.
Fallout fan | HJT | MWAV | CCleaner | Provozuji Minecraft server Minecore.cz | Osobní blog
Notebook: Thinkpad X200s - 12", Core2Duo L9300, 9cell, 240GB SSD, 5GB DDR3
PC: AMD Phenom II X6 1055T, 12GB DDR3, AMD 6870, 500GB Seagate 7200.12


  • Mohlo by vás zajímat
    Odpovědi
    Zobrazení
    Poslední příspěvek
  • Poraďte GPU+Zdroj+Casu
    od ttomasek » 20 led 2024 20:00 » v Rady s výběrem hw a sestavením PC
    7
    1530
    od Gerete Zobrazit poslední příspěvek
    23 led 2024 21:27
  • nefunguje nabídka start v jednom účtu v druhém ano
    od DeNNI85 » 16 srp 2023 12:00 » v Windows 11, 10, 8...
    1
    1294
    od RIKI22 Zobrazit poslední příspěvek
    16 srp 2023 12:07
  • Notebook pro Minecraft
    od Snake » 25 lis 2023 15:18 » v Rady s výběrem hw a sestavením PC
    7
    1994
    od nl635 Zobrazit poslední příspěvek
    25 lis 2023 19:09

Zpět na “Hry”

Kdo je online

Uživatelé prohlížející si toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé a 9 hostů