Half Life - Alyx

A vše kolem nich…
(tipy na hry zdarma, dojmy, novinky..prostě vše co vás napadne)

Moderátoři: beather, Mods_senior

Uživatelský avatar
DesperadoKHY
Level 2.5
Level 2.5
Příspěvky: 379
Registrován: leden 11
Pohlaví: Muž
Stav:
Offline
Kontakt:

Half Life - Alyx

Příspěvekod DesperadoKHY » 14 úno 2020 18:21

Dobrý večer, vím že notebookové grafiky jsou slabé a dají se tak stěží porovnávat s desktopovou grafikou předchozí generace. Ale fungovala by mi hra Half Life - Alyx po připojení VR od Steamu na notebooku MSI GS75 Stealth 8SF RTX 2070 Max Q design při 720p na ultra detailech? Chlazení k notebooku už mám a je to opravdu velmi užitečné při delším hraní, kdy docházelo při přehřívání k poklesu výkonu a tím k fps dropům.

Reklama
Uživatelský avatar
dom324
Level 6
Level 6
Příspěvky: 3161
Registrován: prosinec 16
Pohlaví: Muž
Stav:
Offline

Re: Half Life - Alyx

Příspěvekod dom324 » 14 úno 2020 20:42

Měl by to unést v klidu, ale člověče 720p a Ultra detaily jsou pěkná blbost ;) I u normálních her a obzvláště u VR.
Při 720p podle mě nemáš šanci poznat rozdíl mezi Ultra a Medium detaily, to rozlišení nenabízí dostatek pixelů aby jsi měl šanci ten rozdíl zpozorovat. To platí i u nových "neVR" her pro pc.
Ve VR musíš započítat i to, že displej máš doslova hned před očima, i při FullHD to někdy působí pixelovitě, proto spousta nových VR headsetů má rozlišení mnohem vyšší než FullHD.

Pokud by jsi jakoukoliv VR hru hrál na 720p, podle mě by jsi to nevydržel déle než 5 minut :D

Hraj na nativní rozlišení headsetu a detaily nastav podle toho. I mobilní RTX 2070 je dost schopná grafika.


Zpět na “Hry”

Kdo je online

Uživatelé prohlížející si toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé a 6 hostů