Vše k Mafia 2

A vše kolem nich…
(tipy na hry zdarma, dojmy, novinky..prostě vše co vás napadne)

Moderátoři: beather, Mods_senior

Uživatelský avatar
El Diablo
Moderátor
Elite Level 11.5
Elite Level 11.5
Příspěvky: 14099
Registrován: červen 06
Bydliště: In Hell
Pohlaví: Muž
Stav:
Offline
Kontakt:

Re: Vše k Mafia 2

Příspěvekod El Diablo » 31 črc 2010 13:42

RTFM!!! UBCD - Ultimate Boot CD Zkusili jste to vypnout a zapnout? Aneb z PIO do DMA a zpět... :) * Jak provést Clear CMOS
Kdo se moc ptá, málo googlí. Doporučený freeware

i5 3570K, ASRock Z77 Extreme, 16GB Corsair, 120GB SSD Kingston +2TB Samsung, Gigabyte Radeon HD7870, Sharkoon ReX8VE, XL-747H

Reklama
Uživatelský avatar
AleRx8
člen HW spec týmu
Level 5
Level 5
Příspěvky: 2267
Registrován: duben 09
Bydliště: Mutěnice
Pohlaví: Muž
Stav:
Offline

Re: Vše k Mafia 2

Příspěvekod AleRx8 » 31 črc 2010 21:44

Takže dneska jsem mířil k pc s jediným cílem-předobjednat si Mafii 2. Jenomže jsem si přečetl http://www.eurogamer.cz/articles/prvni-recenze-mafie-2 a přešlo mě to. Nechci nikoho zrazovat od koupi, ale koupit si za 1,5k hru, která trvá 10 hodin, ikdyž tam máte pěknou grafiku, hudbu a nějaké bonusy, je podle mě blbost. Tak si to zase čeští vývojáři u mě pos#ali...

Uživatelský avatar
Žbeky
Moderátor
Guru Level 13
Guru Level 13
Příspěvky: 22288
Registrován: květen 08
Bydliště: Vsetín - Pardubice
Pohlaví: Muž
Stav:
Offline

Re: Vše k Mafia 2

Příspěvekod Žbeky » 31 črc 2010 21:48

10 hodin když to pojedeš přímo, 15 když si to budeš užívat a 20 když tě pohltí. Každý mluví o jinak dlouhé době - na tiscali myslím měli 40% hry za 6hodin (40%=všechny mise z novinářské verze) => minimáloně 15 hodin ti to dá
V SZ řeším jen záležitosti týkající se fóra. Na prosby a žádosti o technickou podporu nereaguji. Díky za pochopení.

HiJackThis + návod - HW Monitor - Jak označit příspěvek za vyřešený - Pravidla fóra

Uživatelský avatar
Mirek1
Level 5
Level 5
Příspěvky: 2109
Registrován: červenec 07
Bydliště: Hradec Králové
Pohlaví: Muž
Stav:
Offline

Re: Vše k Mafia 2

Příspěvekod Mirek1 » 31 črc 2010 21:57

Každý se ohání délkou hry.Jak to bylo dříve?v dobách minulých?
Čím víc toho budeš vědět o hře,tím horší pro tebe/všeobecně.Někdo vůbec nečte tyto hype.Jasně,chceš vědět do čeho pujdeš.To souhlasím.Když si neměl internet,a dostal si od kámoše paličku*,tak si netušil co instaluješ.Byla to bomba.Možná si vzpomeneš..a věř tomu,že to bylo lepší.Takhle se mě do ruky dostal Max Payne.Vůbec sem netušil..dnes?vynášená do nebes.Věříš tomu?

Uživatelský avatar
AleRx8
člen HW spec týmu
Level 5
Level 5
Příspěvky: 2267
Registrován: duben 09
Bydliště: Mutěnice
Pohlaví: Muž
Stav:
Offline

Re: Vše k Mafia 2

Příspěvekod AleRx8 » 31 črc 2010 22:03

I tak je to celkem málo, ale hlavní, co mi vadí, je variabilita prostředí. V jedničce je několik městeček, závodní okruh, venkov (farmy) letiště, ve dvojce je město, a...město. Hlavně že můžeš pustit kohoutek ve sprše. Promiň, ale tu hru dělali (myslím) 6 let, a od tak dlouho vyvíjené hry očekávám něco jiného. Proč nenakašlali na pošahaný PhysX a neudělali lepší (delší) příběh? Nechápu..,

2 Mirek: to se mi taky parkrát stalo, ale tady jde o to, že tam implentovali technologie, které tam skoro neuvidíš, a jiné, důležitější věci tam nejsou. Teď je to jen GTA s lepší grafikou a menší hratelností, nic víc ani míň.

Uživatelský avatar
Mirek1
Level 5
Level 5
Příspěvky: 2109
Registrován: červenec 07
Bydliště: Hradec Králové
Pohlaví: Muž
Stav:
Offline

Re: Vše k Mafia 2

Příspěvekod Mirek1 » 31 črc 2010 22:11

Já ty videa moc nesleduju.Stejně to tam ani neuvidíš,nebo si nevšimneš.Je pěkný,že vlaje kabát,když utíkáš,ale k čemu to je,viď.Kohoutek taky jde pustit?to je fajn.Třeba si doplníš zdraví,že ne? tak k čemu to je,že.Že se klepe obraz když střílíš ze samopalu?to je pěkný,ale ale,no chtějí se předvést.Aby to nebyl interaktivní film. :bigups: Což už tady je v podobě CoD MV 2 aspoň se to tvrdí,neznám.

EDIT:Jestli nebude volná jízda,tak to uplně zabijou.To je hlavní tahák v jedničce.Dodnes to nemám dohrané.Hraju to nějakej pátek..

Uživatelský avatar
Žbeky
Moderátor
Guru Level 13
Guru Level 13
Příspěvky: 22288
Registrován: květen 08
Bydliště: Vsetín - Pardubice
Pohlaví: Muž
Stav:
Offline

Re: Vše k Mafia 2

Příspěvekod Žbeky » 31 črc 2010 23:20

Ukaž mi hru, která INTENZIVNĚ vypráví příběh 15hodin. Vždyť i hvězdné války mají menší dobu vyprávění...
Kolik městeček bylo v 1? Myslím že jen jedno + venkov, kde stejně nic nebylo (až na letiště a pumpu). Ve 2 to bude to samé - jedno město a spousta čtvrtí. Nevím kde jsi přišel na cenu 1500kč - na megahry.eu stojí 999,- (PC verze)

Líbí se mi, jak srovnáváte něco co ještě nevyšlo s něčím, co jste ještě nehráli (viz AleRx8 hratelnost ala GTA a Mirek1 MW2 i když nehrál) :roll: Radši si dám 15hodin intenzivní zábavy než hrát 40 hodin a půlu se nudit, jen abych si odfajfkl 100%.

Jinak hry pojaté interaktivním filmem mají velké úspěchy. Když si dnes člověk zapne hru, tak je jedna jak druhá - nikde nic nového. Po týdnu ani nevím jméno hlavního hrdiny. Ve filmu to prožiju ale úplně jinak, stanu se součástí toho filmu a jen určuju jeho pokračování. Viz např. Heavy Rain nebo starší Fahrenheit. Proč asi sklízeli 9-10/10?
V SZ řeším jen záležitosti týkající se fóra. Na prosby a žádosti o technickou podporu nereaguji. Díky za pochopení.

HiJackThis + návod - HW Monitor - Jak označit příspěvek za vyřešený - Pravidla fóra

Uživatelský avatar
AleRx8
člen HW spec týmu
Level 5
Level 5
Příspěvky: 2267
Registrován: duben 09
Bydliště: Mutěnice
Pohlaví: Muž
Stav:
Offline

Re: Vše k Mafia 2

Příspěvekod AleRx8 » 01 srp 2010 07:36

Pro mě byla takovou hra Zaklínač, a jestli jsi ji hrál, tak to sám musíš uznat. Ta hra mě dostala, ale ne hratelností, ale příběhem. Prvních 10 hodin mě to nebavilo, ale pak se to rozjelo.

Nevím kolik těch měst bylo, ale jestli bylo jen jedno, tak bylo rozdělené na 3 části.

Ano stojí, taky to tam mají nejlevnější, a čeká se, že budou zdražovat. V některých obchodech stávala i 899,- ale Cenega chtěla zdražovat, tak zdražila na 1200,- a ty obchody nechcou (až na megahry) riskovat ztrátu.

Ano, je trošku divné, srovnávat něco, co jsme ještě nehráli, ale opravdu to bude jen pěknější GTA 4, jelikož to bude jen město bez jiných lokací (ikdyž v GTA 4 je alespoň letiště) Furt jen hnusné město...

Na to hodnocení se mě neptej-ani jednu jsem nehrál :D

Uživatelský avatar
Žbeky
Moderátor
Guru Level 13
Guru Level 13
Příspěvky: 22288
Registrován: květen 08
Bydliště: Vsetín - Pardubice
Pohlaví: Muž
Stav:
Offline

Re: Vše k Mafia 2

Příspěvekod Žbeky » 01 srp 2010 09:05

Zaklínač byla výborná hra, ale jak píšeš tak se rozjela až potom po kanálech ve wyzimě či jak se to město jmenovalo. Příběh pěkný ALE ne intenzivní. Rozbíjelo to to, že sis mohl chodit klidně 5 hodin jen tak po mapě a dělat furt vedlejší úkoly. Toť můj názor.

V mafii 1 je pouze Lost Heaven skládající se ze 3 polo/ostrovů. A upřímě - kolik času jsi trávail na letišti nebo venkově? Naopak když jsi jel po městě a z Little Italy vjel do China town nebo do Oak hills tak ta změna byla patrná na první pohled/poslech. A to samé bude ve 2. Kontrast dělnických čtvrtí s bohatými, menšinovými atd.

Když tu za 10 dnů napíšete "Dohrál jsem demo a když to srovnám s tím a s tím co jsem hrál tak bych vytkl to a to" Tak na to máte plné právo a je to váš názor. Takhle se tady jen vaří spekulace z vody.

Řeknu to tak - je mi jedno, který onchod se bojí ztráty. Když mi to prodá za 999 tak u mě stoupl v ceně a příště si u něj koupím něco zas.
V SZ řeším jen záležitosti týkající se fóra. Na prosby a žádosti o technickou podporu nereaguji. Díky za pochopení.

HiJackThis + návod - HW Monitor - Jak označit příspěvek za vyřešený - Pravidla fóra

PinHole
Level 2.5
Level 2.5
Příspěvky: 302
Registrován: říjen 08
Bydliště: Chotýšany
Pohlaví: Muž
Stav:
Offline
Kontakt:

Re: Vše k Mafia 2

Příspěvekod PinHole » 01 srp 2010 09:31

Zaklinac je taky podle knizni predlohy. Ale srovnavame hrusky s jabkama. Ja si pokracovani Mafie nezahraju, nemam na to masinu. Jenze dej neni uplne vsechno. Podivejte na Kmotra, miluju filmy i knizky ale hru sem dohral jen kvuli alternativnimu konci atd. A tady je videt ze i kdyz ma hra dejem hodne co nabidnout (vydirani uplatky mobwars) tak hratelne klesla hodne dolu. Ale nemuzem neco kritizovat kdyz sme to nehrali ze?
Vim neco, co Bill Gates ne. Co jsou drobné...

Uživatelský avatar
samotarrk
Level 6
Level 6
Příspěvky: 3680
Registrován: listopad 08
Bydliště: Rakovnicko
Pohlaví: Muž
Stav:
Offline
Kontakt:

Re: Vše k Mafia 2

Příspěvekod samotarrk » 01 srp 2010 13:24

Kdo to z Vás má v plánu koupit? Prý to bude mít strašně těžké požadavky. i7 a grafika v crossfire (5970?). Víte o tom něco? Asi víc než já. Tak jak to bude?
MSI Z97 PC Mate * Intel i5 4690K 3,5Ghz(4,9Ghz takt) * Noctua NH-D14 * Corsair 8GB DDR3 * NVIDIA MSI GTX960 2GB * Seasonic M12II-520 * Thermaltake Element G * SSD Crucial MX300 525GB * WD 2TB EARX * Creative SB X-Fi Xtreme Audio * WIN 10* 22" LG Flatron * 5.1 Logitech X-540

Uživatelský avatar
CrasherKill
Level 5
Level 5
Příspěvky: 2030
Registrován: prosinec 07
Bydliště: Olomouc
Pohlaví: Muž
Stav:
Offline

Re: Vše k Mafia 2

Příspěvekod CrasherKill » 01 srp 2010 13:28

To je pěkná blbost takový požadavky :D reálný to bude asi takhle http://gamestar.cz/tema/oficialni-hw-po ... ie-2-11499
Právě že by to mělo jet i na slabších železech....
AMD Phenom II X4 945 3.0 GHz / CoolerMaster Hyper 212+ / Gigabyte 870A-UD3 / Kingston DDR3 4096 MB 1600MHz / Nvidia GeForce GTX 560 / 3X SAMSUNG F3 1TB + WD Green 1TB + SSD Samsung 840 EVO 120GB / SEASONIC 620W BRONZE / CoolerMaster Elite 330 / Windows 8 Pro


Zpět na “Hry”

Kdo je online

Uživatelé prohlížející si toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé a 17 hostů