Hledám nějakou MMO hru na zabavení

A vše kolem nich…
(tipy na hry zdarma, dojmy, novinky..prostě vše co vás napadne)

Moderátoři: beather, Mods_senior

Uživatelský avatar
kellne
Level 5
Level 5
Příspěvky: 2141
Registrován: květen 12
Pohlaví: Muž
Stav:
Offline

Hledám nějakou MMO hru na zabavení

Příspěvekod kellne » 10 dub 2014 17:31

Chtěl bych aby se ta hra podobala stylu GTA. Chtěl bych tam mít město, svůj dům, a nějaký svoje auto. Že bych třeba různě jezdil po krámech nebo po městě a třeba dělal nějaký mise.

Díky.

Reklama
Uživatelský avatar
domitea
Tvůrce článků
Level 4.5
Level 4.5
Příspěvky: 1966
Registrován: červen 09
Bydliště: Královehradecký kraj
Pohlaví: Muž
Stav:
Offline
Kontakt:

Re: Hledám nějakou MMO hru na zabavení

Příspěvekod domitea » 10 dub 2014 18:29

Znám jednu takovou, The Live.
UNIX je systém jednoduchý, jen musíte být geniální, aby jste tu jednoduchost pochopili. Jedině OSS, vše co napíšu je pod GNU/GPL
Linux je mé koření života. Nikdy nevím, co pokazím! Registered user #550849

Dnešní počítače mi nestačí, pracuji na vlastním

Uživatelský avatar
kellne
Level 5
Level 5
Příspěvky: 2141
Registrován: květen 12
Pohlaví: Muž
Stav:
Offline

Re: Hledám nějakou MMO hru na zabavení

Příspěvekod kellne » 11 dub 2014 08:13

Jseš fakt hrozně moc vtipnej ;)

Svůj život mám rád, ale chce to nějakej relax, chápeš -_-

Uživatelský avatar
Morf8522
Level 3.5
Level 3.5
Příspěvky: 844
Registrován: leden 14
Bydliště: Most
Pohlaví: Muž
Stav:
Offline

Re: Hledám nějakou MMO hru na zabavení

Příspěvekod Morf8522 » 11 dub 2014 08:25

saint s row the third, Mafia 1,2 , Kmotr 1,2

--- Doplnění předchozího příspěvku (11 Dub 2014 08:27) ---

Popřípadě Red dead redemption na konzoli
Takové gta na divokém západě
Můj pc -
Op. systém - Windows 8.1 (64bit)
Základní deska - MSI B85-G43 Gaming
Procesor - Intel Core i5 4440 3.30GHz
Graf. karta - MSI R9 290 Gaming 4G - 4Gb
HDD - Seagate Barracuda 1Tb
SSD - Samsung 840 Evo 120Gb Basic
Seasonic M12II 620W
Kingston HyperX 8Gb 1600MHz

Uživatelský avatar
kellne
Level 5
Level 5
Příspěvky: 2141
Registrován: květen 12
Pohlaví: Muž
Stav:
Offline

Re: Hledám nějakou MMO hru na zabavení

Příspěvekod kellne » 11 dub 2014 18:43

Vše již zmíněné jsem už hrál :/

Uživatelský avatar
Petr Hnátek
Level 3.5
Level 3.5
Příspěvky: 654
Registrován: listopad 13
Pohlaví: Muž
Stav:
Offline

Re: Hledám nějakou MMO hru na zabavení

Příspěvekod Petr Hnátek » 11 dub 2014 18:44

APB Reloaded, sice to není, že by jsi tam měl barák, ale je to celkem dobrá hra.

Uživatelský avatar
Clorky
Moderátor / člen HW týmu
Master Level 8.5
Master Level 8.5
Příspěvky: 7032
Registrován: květen 10
Bydliště: Moravskoslezský kraj
Pohlaví: Muž
Stav:
Offline

Re: Hledám nějakou MMO hru na zabavení

Příspěvekod Clorky » 11 dub 2014 18:53

Já vedle GTA Vice City kdysi hrál GUN, ale nevím jak je to s multiplayerem - tuším, že není. SP byl ale fakt parádní.

Uživatelský avatar
Laikka
Level 2
Level 2
Příspěvky: 175
Registrován: září 10
Bydliště: Brno
Pohlaví: Muž
Stav:
Offline

Re: Hledám nějakou MMO hru na zabavení

Příspěvekod Laikka » 11 dub 2014 19:21

Tato témata jsou vrchol lenosti; nudím se, poraďte, ale dobře, ne blbě, to a to jsem hrál, tak poraďte, ale dobře, ne blbě...

Nechci být vulgární, ale vole gůgl.

Uživatelský avatar
domitea
Tvůrce článků
Level 4.5
Level 4.5
Příspěvky: 1966
Registrován: červen 09
Bydliště: Královehradecký kraj
Pohlaví: Muž
Stav:
Offline
Kontakt:

Re: Hledám nějakou MMO hru na zabavení

Příspěvekod domitea » 11 dub 2014 21:10

kellne píše:Jseš fakt hrozně moc vtipnej ;)

Svůj život mám rád, ale chce to nějakej relax, chápeš -_-


A proto, když sedím celý den u počítače není od věci dostat se od něj co nejdál..... ;)
UNIX je systém jednoduchý, jen musíte být geniální, aby jste tu jednoduchost pochopili. Jedině OSS, vše co napíšu je pod GNU/GPL
Linux je mé koření života. Nikdy nevím, co pokazím! Registered user #550849

Dnešní počítače mi nestačí, pracuji na vlastním

Uživatelský avatar
Nextr0n
nováček
Příspěvky: 5
Registrován: duben 14
Pohlaví: Muž
Stav:
Offline

Re: Hledám nějakou MMO hru na zabavení

Příspěvekod Nextr0n » 11 dub 2014 22:20

Defiance | Steam

Docela zábavná posk-apokalyptická third person střílečka. Mechanika grindingu, levelování a farmování je ne nepodobná Borderlands a pokud si seženeš pár přátel je to solidní hra za málo mastných. Bohůžel jsou servery poněkud prázdné, takže pokud jsi sociální alfa sameček, virtuálně si nejspíš nezapáříš.

The Secret World | Steam

Netradiční MMOčko. Pokud vyžaduješ průměrný, (přiznejme si) na poměry MMO hry naopak zajímavý děj, jsi tu správně. Opět post-apokalyptická atmosféra (to tu chcete všichni žít v ruském bunkru kilák pod hlínou?) a hodně konspirací a spiknutí a skvělý systém frakcí. Docela čerstvý vánek ve víru masových her a přináší pár nevídaných herních mechanik. Spíš bych si počkal na výraznější slevu (často -66%).

Star Wars: The Old Republic | Web (ZDARMA)

Měl jsem problémy technického rázu, ale můžu ti povědět krátkou zrekapitulaci na základě mé desetisnímkové slideshow a trochu gameplaye u štědrýho kamaráda :). Je to MMO se vším všudy, frakcí jsou tu dvě, Jediové a Sithové. Jasňačka, pokud jsi fanda Válek, přestaneš ihned číst a vyrazíš srážet hlavy v barech Mos Eisley. Jestli ne, věř mi, že je mnoho možností povolání: popelář, zedník, můžeš makat na stavbách a sem tam něco šloh... ne počkat, to je někde jinde. Tady můžeš jako Jedi Knight porovnávat délku světelných mečů s kolegy, pašovat hyperprostorou hašiš jako Smuggler, lízat komandantovi botu jako Trooper, kasírovat nějaké to těsto za jiné to tělo jako Bounty Hunter, převoltovat pár vesmírných čarodějnic jako Sith Inquisitor a... však to už chápeš - tříd je vážně mnoho a různorodosti až až. Boj se mi zdál spíše zjednodušený, ale děj tu je a rozhodně se cítíš být součástí světa a bitev. A to je v MMO k nezaplacení.

Path of Exile Web (ZDARMA)

Tak tohle je srdcovka. Pokud jsi někdy hrál Diablo I nebo II (a doufám že jo, jinak... bych byl dost smutný) tak věř mi, tohle je Diablo III, který jsme si zasloužili (byt' již spravili původní D3 neduhy, ale to nic...). Temný, krutý a nelítostný svět. Pokud nejsi krvežíznivý Marauder, smrtelně přesná Ranger, zrádná Witch, sebevědomý Duelist, vírou naplněný Templar nebo hbitý Shadow, nemáš šanci tyto podmínky přežít. Začínáš s nulovou výbavou a jako otrok v exilu, který znovu nabyl svobody se vydáváš 3 akty plných dobrodružství. Kolik monster si zmasakroval, kolik podzemek vyplenil, kolik itemů a setů zbrojí vystřídal nespočítáš ani na všech prstech, co jsi usekl. Na začátku se budeš kolem 10. hodiny nudit, pak padne pár zajímavých setů, pak si začneš v hlavě rýsovat perfektní specializaci a pak zjistíš, že ten podělanej skill tree NEMÁ KONCE. A zamiluješ si to. A budeš chtít víc. A začneš novou postavu. A kdoví, možná to bude za právě odemknutého Sciona.


Je to pár her co jsem vycucal z prstů. Pokud chceš další návrhy nebo dále nějakou rozšířit, klidně mi dej vědět. Mezitím: Úspěch najdeš v miliardách pobitých NPCček.

Nextr0n zdar!

Uživatelský avatar
kellne
Level 5
Level 5
Příspěvky: 2141
Registrován: květen 12
Pohlaví: Muž
Stav:
Offline

Re: Hledám nějakou MMO hru na zabavení

Příspěvekod kellne » 13 dub 2014 12:36

domitea píše:
kellne píše:Jseš fakt hrozně moc vtipnej ;)

Svůj život mám rád, ale chce to nějakej relax, chápeš -_-


A proto, když sedím celý den u počítače není od věci dostat se od něj co nejdál..... ;)



Ty už radši nepiš.

--- Doplnění předchozího příspěvku (13 Dub 2014 12:36) ---

• Path of Exile Web (ZDARMA)

Tak tohle je srdcovka. Pokud jsi někdy hrál Diablo I nebo II (a doufám že jo, jinak... bych byl dost smutný) tak věř mi, tohle je Diablo III, který jsme si zasloužili (byt' již spravili původní D3 neduhy, ale to nic...). Temný, krutý a nelítostný svět. Pokud nejsi krvežíznivý Marauder, smrtelně přesná Ranger, zrádná Witch, sebevědomý Duelist, vírou naplněný Templar nebo hbitý Shadow, nemáš šanci tyto podmínky přežít. Začínáš s nulovou výbavou a jako otrok v exilu, který znovu nabyl svobody se vydáváš 3 akty plných dobrodružství. Kolik monster si zmasakroval, kolik podzemek vyplenil, kolik itemů a setů zbrojí vystřídal nespočítáš ani na všech prstech, co jsi usekl. Na začátku se budeš kolem 10. hodiny nudit, pak padne pár zajímavých setů, pak si začneš v hlavě rýsovat perfektní specializaci a pak zjistíš, že ten podělanej skill tree NEMÁ KONCE. A zamiluješ si to. A budeš chtít víc. A začneš novou postavu. A kdoví, možná to bude za právě odemknutého Sciona.


Mohl by jsi mi přes SZ podrobněji vysvětlit hru Path of Exile ? Vipadá totiž moc dobře.

lucaso84
Level 5.5
Level 5.5
Příspěvky: 2704
Registrován: červen 12
Pohlaví: Muž
Stav:
Offline

Re: Hledám nějakou MMO hru na zabavení

Příspěvekod lucaso84 » 15 dub 2014 15:18

Docela dobrá hra ta Patch of Exile. Taky jsme ji začal hrát.
CPU: Intel Core i5 10400F 2,9GHz
OP: 16GB Kingston 2666MHz
GFX: GIGABYTE RX460 WINDFORCE OC 4G
MB: GIGABYTE B460M DS3H - Intel B460
HDD: Seagate Barracuda 7200.14 1TB
SSD: Samsung 860 EVO 500GB
Zdroj: Fortron HEXA+ 400W
Case: Evolveo Ray 4
OS: Windows 10 64bit
Chladič: Arctic Cooling Freezer 7 Pro Rev.2


  • Mohlo by vás zajímat
    Odpovědi
    Zobrazení
    Poslední příspěvek

Zpět na “Hry”

Kdo je online

Uživatelé prohlížející si toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé a 1 host