Counter strike sourse šedé textury

A vše kolem nich…
(tipy na hry zdarma, dojmy, novinky..prostě vše co vás napadne)

Moderátoři: beather, Mods_senior

Hrobarik
nováček
Příspěvky: 5
Registrován: listopad 12
Pohlaví: Muž
Stav:
Offline

Counter strike sourse šedé textury

Příspěvekod Hrobarik » 16 led 2015 13:07

Dobrý den,

už si nevím rady, tak mě napadlo, že se zeptám zde. Po zakoupení nového notebooku jsem si stáhl a nainstaloval CS:S. V ten den jsme to s kamarádem stahovali zároveň. Kamarádovi vše jede v pořádku. Mě také až na takovou podstatnou drobnost. Během hry se do určité vzdálenosti textury vykreslí tak, jak mají. Ale jakmile se podívám do větší vzdálenosti tak hlavní textury(zdi,hory, atd.) jsou dobře vykresleny ale věci (sudy,krabica,auta, atd.) a postavy (cs,t) jsou šedé. Nějakou dobu hledám řešení tohoto problému. První věc na kterou jsem narazil je vyzkoušet příkaz v consoli hry mat_dxlevel 10. V tento moment se vše krásně vykreslí, tak jak má. Ale samozřejmě problém neskočil. Během 3 minut mě to vyhodilu ze hry, že nastavení dxlevel je nižší než 80. ALe při nastavení dxlvel 80 a víc automaticky hra spadne. Další věc na kterou jsem narazil při pátrání je, že nvidia nepodporuje hru jako je counter strike ale nedopátral jsem se žádné řešení a zdá se mi to podivné. moje (NVIDIA GEFORCE 740m).

Za případné rady bych Vám byl moc vděčný.

Reklama
Uživatelský avatar
El Diablo
Moderátor
Elite Level 11.5
Elite Level 11.5
Příspěvky: 14099
Registrován: červen 06
Bydliště: In Hell
Pohlaví: Muž
Stav:
Offline
Kontakt:

Re: Counter strike sourse šedé textury

Příspěvekod El Diablo » 17 led 2015 01:51

Stažený odkud?
RTFM!!! UBCD - Ultimate Boot CD Zkusili jste to vypnout a zapnout? Aneb z PIO do DMA a zpět... :) * Jak provést Clear CMOS
Kdo se moc ptá, málo googlí. Doporučený freeware

i5 3570K, ASRock Z77 Extreme, 16GB Corsair, 120GB SSD Kingston +2TB Samsung, Gigabyte Radeon HD7870, Sharkoon ReX8VE, XL-747H


Zpět na “Hry”

Kdo je online

Uživatelé prohlížející si toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé a 10 hostů