Hra, se spustí, ale ..

A vše kolem nich…
(tipy na hry zdarma, dojmy, novinky..prostě vše co vás napadne)

Moderátoři: beather, Mods_senior

Watsi
nováček
Příspěvky: 1
Registrován: červenec 18
Pohlaví: Žena
Stav:
Offline

Hra, se spustí, ale ..

Příspěvekod Watsi » 29 črc 2018 01:28

Aloha,
pěkně prosím dokázal by tu někde vyřešit můj problém? Jde o to, že se mi sice spustí hra, ale reálně se nic neděje.
Pokud jde o hru skrze Steam, tak to normálně objeví spouštění hry, začne hrát hudba, případně se objeví logo (když jde o LoL) vypadá to, že no problem, ale nic se nespustí. Teda .. respektive to vypadá, že to spuštěný je, je to v procesech i na liště a běží to, ale já jsem pořád na ploše, hudba hraje, když kliknu, tak to i zní, jako kdybych klikala přímo ve hře, ale reálně se nic neděje. Pokud nastavím, aby hra nejela full ale v okně, tak se objeví i bílé okno ale jinak nic. Hudba hraje, zvukem reaguje to na kliknutí, ale požadovaná grafika nikde.
Dle všeho mám aktuální DirectX i ovladače, nepomohl ani reinstall ani ověření integrity souborů skrze Steam. Respektive, tam to jednu položku nainstaluje znovu, ale stejně žádná změna a mohu jí instalovat znovu a znovu pořád dokola. Zkoušela jsem nastavit i výjimky v antiviru, taky nic.
Ještě zvláštnější je, že se to neděje u všech her. Prozatím jsem to objevila u dvou. Takové Kingdom Come jede třeba naprosto bez problémů.

Takže .. nějaké další návrhy co s tím? :huh:

Reklama


Zpět na “Hry”

Kdo je online

Uživatelé prohlížející si toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé a 11 hostů