jak otevřít NAT

A vše kolem nich…
(tipy na hry zdarma, dojmy, novinky..prostě vše co vás napadne)

Moderátoři: beather, Mods_senior

ABPotkan
nováček
Příspěvky: 17
Registrován: říjen 18
Pohlaví: Muž
Stav:
Offline

jak otevřít NAT

Příspěvekod ABPotkan » 27 říj 2018 17:27

Ahoj, s kamarádem máme problém, chceme hrát Call of duty black ops 4 blackout duo, ale píše nám to problém s NAT network.

Googlíme tu asi hodinu ale moudrý z toho nejsme, máme oba router tp link ale v nastavování sítě se nijak moc extra nevyznáme.

Je tu někdo kdo by nám pomohl a vysvětlil co a jak nastavit aby sme mohli hrát spolu? =) mockrát děkuji.

Reklama
Uživatelský avatar
ITCrowd
Tvůrce článků
Guru Level 13.5
Guru Level 13.5
Příspěvky: 23605
Registrován: březen 10
Pohlaví: Muž
Stav:
Offline

Re: jak otevřít NAT

Příspěvekod ITCrowd » 27 říj 2018 17:34

Myslím, že pro tyto případy bude nejlépe, použijete-li hamachi. Tedy pokud chcete hrát mezi sebou.
Zkusili jste to vypnout a zapnout? Problémy řeším pouze v tématech. Do SZ mi proto píšete zbytečně.
Základní diagnostika WiFi Jak na diagnostiku sítě Router jako switch Proč je nesmysl chtít router s velkým dosahem Vybíráme router

ABPotkan
nováček
Příspěvky: 17
Registrován: říjen 18
Pohlaví: Muž
Stav:
Offline

Re: jak otevřít NAT

Příspěvekod ABPotkan » 27 říj 2018 17:50

no tak my to chceme hrát online.. ale abysme se připojili do skupiny třeba na dua nebo squady tak musíme mít ten open NAT.... ale nevíme jak to udělat...

Uživatelský avatar
ITCrowd
Tvůrce článků
Guru Level 13.5
Guru Level 13.5
Příspěvky: 23605
Registrován: březen 10
Pohlaví: Muž
Stav:
Offline

Re: jak otevřít NAT

Příspěvekod ITCrowd » 27 říj 2018 18:12

NAT = překlad síťových adres. Vzhledem ke znalostem doporučím nejjednodušší řešení - v nastavení routeru najdi položku forwarding, zde zapni DMZ a vepiš IP adresu svého počítače. V tom případě tvůj router, pokud obdrží pakety, se kterými si nebude jist, tak je nasměruje na tvůj počítač.
Nicméně tě musím upozornit, že ani tahle úprava nemusí fungovat, záleží také na tom, jak se o překlad stará tvůj poskytovatel a zda má otevřeny potřebné porty.
Zkusili jste to vypnout a zapnout? Problémy řeším pouze v tématech. Do SZ mi proto píšete zbytečně.
Základní diagnostika WiFi Jak na diagnostiku sítě Router jako switch Proč je nesmysl chtít router s velkým dosahem Vybíráme router

ABPotkan
nováček
Příspěvky: 17
Registrován: říjen 18
Pohlaví: Muž
Stav:
Offline

Re: jak otevřít NAT

Příspěvekod ABPotkan » 27 říj 2018 18:22

mam enabled jak dmz tak upnp, mam tam přidané porty přímo na blackops, všechno udělané podle všech návodů ale stejně nám to píše když pozvu já jeho, nebo on mě
"this lobby is not joinable. Players in the lobby may have different NAT types than yours, which can limit network features"

Uživatelský avatar
ITCrowd
Tvůrce článků
Guru Level 13.5
Guru Level 13.5
Příspěvky: 23605
Registrován: březen 10
Pohlaví: Muž
Stav:
Offline

Re: jak otevřít NAT

Příspěvekod ITCrowd » 27 říj 2018 18:36

ITCrowd píše:NAT = překlad síťových adres. Vzhledem ke znalostem doporučím nejjednodušší řešení - v nastavení routeru najdi položku forwarding, zde zapni DMZ a vepiš IP adresu svého počítače. V tom případě tvůj router, pokud obdrží pakety, se kterými si nebude jist, tak je nasměruje na tvůj počítač.
Nicméně tě musím upozornit, že ani tahle úprava nemusí fungovat, záleží také na tom, jak se o překlad stará tvůj poskytovatel a zda má otevřeny potřebné porty.
Zkusili jste to vypnout a zapnout? Problémy řeším pouze v tématech. Do SZ mi proto píšete zbytečně.
Základní diagnostika WiFi Jak na diagnostiku sítě Router jako switch Proč je nesmysl chtít router s velkým dosahem Vybíráme router


  • Mohlo by vás zajímat
    Odpovědi
    Zobrazení
    Poslední příspěvek

Zpět na “Hry”

Kdo je online

Uživatelé prohlížející si toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé a 8 hostů