Jak sbírat předměty v hře Vanquish

A vše kolem nich…
(tipy na hry zdarma, dojmy, novinky..prostě vše co vás napadne)

Moderátoři: beather, Mods_senior

Uživatelský avatar
Speed_dead
Level 6
Level 6
Příspěvky: 3213
Registrován: duben 10
Bydliště: Praha
Pohlaví: Muž
Stav:
Offline
Kontakt:

Jak sbírat předměty v hře Vanquish

Příspěvekod Speed_dead » 17 bře 2019 12:11

Pořídil jsem si ve slevě na Steamu hru Vanquish. Nepřišel jsem na to, jak ve hře sbírat předměty. Když přijdu k bedně, tak do sám kopne, vyletí náboje a ty sám sebere. Jenže těchto beden je málo. Přitom se po zemi válí při boji docela dost munice. Ale netuším, jak to sebrat. V návodu jsem nic rozumnýho nenašel. Narazil jsem i na další zbraně, ale nevím, jak je sebrat / vyměnit. Jsou červené, oranžové a zelené. Měl jsem za to, že mohu sebrat alespoň ty zelené, ale nepřišel jsem na to jak. Vyzkoušel jsem všechny myslitelné klávesy, ale nic. Možná na to ještě nemám úroveň, ale netuším, jak to poznat. Narazil jsem i na bedny s upgradem a ty jsem také nezjistil, jak je seberu. Hra je hodně akční a člověk potřebuje tuny nábojů, aby se dostal dál, takže brzy dojdou.
Google ví skoro vše. Ale někdy je problém co tam napsat, aby to našlo to, co hledám.
Pokud se to nepovede, vypadne tuna nepoužitelných odkazů a nebo taky nic.

Reklama
Uživatelský avatar
Speed_dead
Level 6
Level 6
Příspěvky: 3213
Registrován: duben 10
Bydliště: Praha
Pohlaví: Muž
Stav:
Offline
Kontakt:

Re: Jak sbírat předměty v hře Vanquish

Příspěvekod Speed_dead » 18 bře 2019 21:30

Nikdo nehraje, nikdo neví?

Obrázek
Google ví skoro vše. Ale někdy je problém co tam napsat, aby to našlo to, co hledám.
Pokud se to nepovede, vypadne tuna nepoužitelných odkazů a nebo taky nic.

Uživatelský avatar
Speed_dead
Level 6
Level 6
Příspěvky: 3213
Registrován: duben 10
Bydliště: Praha
Pohlaví: Muž
Stav:
Offline
Kontakt:

Re: Jak sbírat předměty v hře Vanquish

Příspěvekod Speed_dead » 16 dub 2019 16:23

Opravdu nikdo neví?
Google ví skoro vše. Ale někdy je problém co tam napsat, aby to našlo to, co hledám.
Pokud se to nepovede, vypadne tuna nepoužitelných odkazů a nebo taky nic.

Piccaso
Level 1
Level 1
Příspěvky: 59
Registrován: září 18
Pohlaví: Muž
Stav:
Offline

Re: Jak sbírat předměty v hře Vanquish

Příspěvekod Piccaso » 16 dub 2019 19:20

Dle wikipedie (mimochodem prvni odkaz na google):

The player is able to swap weapons if they come across a type of weapon not already in their possession by simply holding down the reload button. This will replace the weapon in the active weapon slot.
These weapons, and the grenades, can be upgraded by collecting upgrade chips. Collecting a type of weapon already in the player's inventory will replenish its ammunition, while doing so with maximum ammunition constitutes one third of an upgrade. Upgrading a weapon improves its statistics, such as their maximum ammunition capacity, firepower, and blast radius. Players can aid injured allies on the field to earn weapons, or find them in crates or weapon lockers.

Uživatelský avatar
drobino
Level 3.5
Level 3.5
Příspěvky: 971
Registrován: září 16
Pohlaví: Muž
Stav:
Offline

Re: Jak sbírat předměty v hře Vanquish

Příspěvekod drobino » 16 dub 2019 20:30

Barva zbraní udává typ zbraně sniper, rifle, rocket launcher atd náboje bereš sebráním této zbraně a můžeš mít myslím jen tři. Když chceš vyměnit zbraň tak podržíš chvíli R jinak myslím bereš E čkem.

Dodatečně přidáno po 25 minutách 43 vteřinách:
Jinak náboje a vybavení získáš třeba vyléčením svých spolubojovníků.


Zpět na “Hry”

Kdo je online

Uživatelé prohlížející si toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé a 10 hostů