Hledám ztracenné hry

A vše kolem nich…
(tipy na hry zdarma, dojmy, novinky..prostě vše co vás napadne)

Moderátoři: beather, Mods_senior

Jiří Zdekovský
nováček
Příspěvky: 2
Registrován: červenec 19
Pohlaví: Muž
Stav:
Offline

Hledám ztracenné hry

Příspěvekod Jiří Zdekovský » 30 črc 2019 15:38

Dobrý den, už nějaký ten den hledám moje ztracenné hry co jsem kdysi hrával na starém PC který byl zničen při stěhováví, ani HHD nešel zachránit. Zkusím dát co nejvíce informací ale už je to taky pár let takže to berte s nahledem děkuji. Všechny hry jsou z pohledu ze zhora a hrál jsem je na integrovanné grafice. :lol: :lol:

První hra je ve stylu "Age of empires", ale pamatuji si že po instalaci jsem měl celkově 3 ikonky, protože tam byli ještě nějaké přídavky. Hra se dala hrát bud v středověku, nebo v období májů (Pamatuji se že tam byli a takové ty májské pyramidy]
A pak myslím že ještě něco s druhou světovou myslím že to bylo. Fakt už nevím je to možna I 7 let dávno.

Druhá hra je z obodví tzv "Druhého světa", pamatuji se že tam byla mise jak původně jsem byl sám proti nepřátelum na mapě, později jsem je nějak rekrutoval a u prostřed mapy byla potom "základna", byli tam aji takové "kamenné monstra" nebo tak něco a ukolem hry myslím bylo převzat kontrolu nad mapou.

Budu si cenit každé odpovědi nebo návrhu co to jsou za hry, omlouvám se za gramatické chyby ale nikdo není dokonalý. Přeji hezký den. :listen:

Reklama
xpsedla57
nováček
Příspěvky: 43
Registrován: listopad 17
Pohlaví: Muž
Stav:
Offline

Re: Hledám ztracenné hry

Příspěvekod xpsedla57 » 30 črc 2019 20:12

To první. Nemůže to být American conquest a cosacks?

Uživatelský avatar
dom324
Level 6
Level 6
Příspěvky: 3161
Registrován: prosinec 16
Pohlaví: Muž
Stav:
Offline

Re: Hledám ztracenné hry

Příspěvekod dom324 » 30 črc 2019 20:19

Hearts of Iron, Heroes of Might and Magic, Age of Wonders...


  • Mohlo by vás zajímat
    Odpovědi
    Zobrazení
    Poslední příspěvek

Zpět na “Hry”

Kdo je online

Uživatelé prohlížející si toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé a 13 hostů