World of Warcraft - Začiatočník

A vše kolem nich…
(tipy na hry zdarma, dojmy, novinky..prostě vše co vás napadne)

Moderátoři: beather, Mods_senior

Jovys
Level 1
Level 1
Příspěvky: 57
Registrován: prosinec 12
Pohlaví: Muž
Stav:
Offline

World of Warcraft - Začiatočník

Příspěvekod Jovys » 30 zář 2020 12:24

Čaute. Mám v pláne hrať WOWko ale neviem ako začať. Pred rokmi som si kúpil World of Warcraft battle chest ktoré som si raz stiahol a aktivoval (kód) ale to sú už roky dozadu. Stiahol som si to zas ale kód čo bol k tomu už nešiel použiť (logicky) a píše mi že mám starter edition čo som pochopil že môžem hrať wow do lvl. 20 že? Ak mám záujem hrať na viac ako 20 level tak čo mám robiť? Pochopil som že asi treba kúpiť nejaký datadisk alebo iný diel napríklad battle for azeroth ktorý je posledný datadisk poprípade počkať na shadowlands? A potom hrať oficialne alebo neoficialne servery a ofi sa musí platiť. Oplatí sa investovať mesačne neviem koľko do hry a hrať oficiálne? Mám v tom menší zmätok tak by som bol rád aby mi to celé niekto vysvetlil. Akékoľvek rady a tipy rád prijmem. :-)

Reklama
Uživatelský avatar
Cleric
Level 5
Level 5
Příspěvky: 2424
Registrován: červen 12
Bydliště: Kolín
Pohlaví: Muž
Stav:
Offline

Re: World of Warcraft - Začiatočník

Příspěvekod Cleric » 30 zář 2020 13:05

Ano, bezplatně můžeš hrát do lvl 20, pak musíš koupit GT. Poslední datáč je BfA a jakmile vyjde Shadowlands, dostaneš BfA zdarma ke stažení. Battlechasty blizzard již zrušil, i když jdou stále koupit.

Osobně bych už počkal na Shadowlands a za mě určitě se vyplatí hrát na ofiko serverech, měsíční GT stojí nějakých 300,- a to mi nepřijde nějak zvlášť velká suma..
Fractal D. Meshify C TG MB MSI MAG B550 TOMAHAWK CPU AMD Ryzen 5 5600X GPU Radeon Sapphire RX6600 XT RAM G.SKill Aegis 16GB HDD SSD M.2 ADATA XPG Gammix S11 1TB HDD 2 TB PSU Be quiet! 11 550W AOC C24G1 144Hz Mobil Apple iPhone 13Pro 256GB Tablet Samsung Galaxy Tab S7

Uživatelský avatar
ahcym
Level 2
Level 2
Příspěvky: 211
Registrován: září 12
Pohlaví: Muž
Stav:
Offline

Re: World of Warcraft - Začiatočník

Příspěvekod ahcym » 30 zář 2020 13:10

Ahoj,

pokud plánuješ hrát pár týdnů\měsíců, tak bych pravděpodobně volil free server, v případě delšího hraní bych doporučil offiko (populace hráčů, podpora, news,.. )

Jovys
Level 1
Level 1
Příspěvky: 57
Registrován: prosinec 12
Pohlaví: Muž
Stav:
Offline

Re: World of Warcraft - Začiatočník

Příspěvekod Jovys » 30 zář 2020 13:51

Okej takže takto: Kúpim si game time/sub a môžem hrať wow a len čo vyjde shadowlands tak si ho kupim a dostanem + BFA a potom vlastne stačí postupne mesačne kupovať game time?
Ďakujem. Už som to pochopil. Ešte sa chcem spýtať že na battle.net sa dá stiahnut WOW Classic alebo obyčajné WOW (myslím že retail to volajú). Ktoré sa viac oplatí? A aký je rozdiel?

Uživatelský avatar
nixxis
Level 2
Level 2
Příspěvky: 214
Registrován: únor 14
Pohlaví: Muž
Stav:
Offline

Re: World of Warcraft - Začiatočník

Příspěvekod nixxis » 30 zář 2020 14:34

Je to trošku jinak.
Starter edice co máš + žádný sub = omezení do levelu 20
Starter edice + subscription = máš otevřený Legion + level limit 110
Abys mohl expit do 120 a vstoupit do BFA contentu, tak potřebuješ BFA + sub.

Takže teď ti stačí platit gametime a doexpit do level capu bez datadisku.
Až vyjde Shadowlands, tak jen dokoupíš datadisk a doexpíš zbytek (bude level squish takze max level bude 60).

Plus k datadisku Shadowlands dostaneš i level boost k určitým edicím.

Určitě pro začátečníka co nechce pařit 8 hodin denně doporučuji retail (= nejnovější datadisky).

Classic můžeš hrát neomezeně bez toho abys něco kupoval, stačí jen platit gametime. Ale je to časově náročnější a chybí tam věšina urychlovátek a quality of life věcí na které jsme zvyklí z moderních her. Pokud jsi kdysi hrál Vanilu a bavila tě tak tě bude bavit i toto. Ale chce to partu lidí.

Jovys
Level 1
Level 1
Příspěvky: 57
Registrován: prosinec 12
Pohlaví: Muž
Stav:
Offline

Re: World of Warcraft - Začiatočník

Příspěvekod Jovys » 30 zář 2020 22:15

Ešte otázka: Predošlé datadisky budú v hre keď si kúpim shadowlands?

Uživatelský avatar
nixxis
Level 2
Level 2
Příspěvky: 214
Registrován: únor 14
Pohlaví: Muž
Stav:
Offline

Re: World of Warcraft - Začiatočník

Příspěvekod nixxis » 30 zář 2020 23:53

Ano neaktuální datadisky se ti zpřístupní vždy když máš game time.

Uživatelský avatar
phixion
Level 3
Level 3
Příspěvky: 457
Registrován: listopad 18
Pohlaví: Muž
Stav:
Offline
Kontakt:

Re: World of Warcraft - Začiatočník

Příspěvekod phixion » 01 říj 2020 07:09

Ako alternativu odporucim Guild Wars 2. Zakladna (bez 2 datadiskov) hra je free bez obmedzenia levelu. https://account.arena.net/welcome
Ryzen 7 3700X, MSI B450 Gaming Pro Carbon AC, BeQuiet! Dark Rock 4, 64GB Patriot Viper Steel DDR4 3600Mhz, Sapphire Pulse Radeon RX 5700 8GB, Samsung 970 Evo 500GB NVMe, 2 x Crucial MX500 1 TB SATA, Seasonic Focus GX 650W, Fractal Define S, 4 x BeQuiet! Pure Wings 2 140mm, 27" Samsung S27R750 VA 144Hz, Logitech G Pro Wireless, Logitech G213, HyperX Cloud Flight

Uživatelský avatar
Karrex
Elite Level 10
Elite Level 10
Příspěvky: 9596
Registrován: listopad 08
Bydliště: Brno
Pohlaví: Muž
Stav:
Offline

Re: World of Warcraft - Začiatočník

Příspěvekod Karrex » 01 říj 2020 11:36

A nebo si to zkus nejdřív na freečku... Samozřejmě kromě nejnovějšího datadisku co bude...
Funguji už jen přes SZ. Sestava v profilu.
Watercooling Club EXOverclocker@HWBot league rank#1 Aprilia Shiver Club BMW ///M Club


  • Mohlo by vás zajímat
    Odpovědi
    Zobrazení
    Poslední příspěvek

Zpět na “Hry”

Kdo je online

Uživatelé prohlížející si toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé a 12 hostů