Zdravím, tak jsem si dneska sestavil nové PC, všechno šlape jak má, akorát v něm teda nemám DVD Drive, neb jsem velice prozíravě usoudil, že ji nevyužiju. To je sice asi pravda, ale spíš mě trápí, že si nemůžu nainstalovat ovladače, které byly přiložené právě na DVDčkách u komponent.

No a jelikož nejsem žádný počítačový mág, tak jsem se chtěl zeptat, na co všechno bych měl teda ovladače postahovat. Ptal jsem se strejdy Googla, ale pokaždé na mě vyplivne něco jiného.
Konkrétně mi teda přišly DVDčka snad jen k MoBo (MSI B85-G43) a grafice (Sapphire Radeon RX460 2GB), ale právě z googlu jsem vyčetl i něco o ovladačích na chipset a já nevim na co všechno, tak jsem si říkal, že se raději zeptám tady. Počítač je kromě Windows 10 a Google Chrome úplně čistý, ještě jsem nic neinstaloval. Předem děkuji a doufám, že tenhle můj nedostatek brzy vyřeším.
