Nejde odinstalovat

...

Moderátor: Mods_senior

Gazosh
nováček
Příspěvky: 24
Registrován: srpen 06
Pohlaví: Nespecifikováno
Stav:
Offline

Nejde odinstalovat

Příspěvekod Gazosh » 14 srp 2006 01:08

No chtěl jsem mít lepší a doletěl jsem.Stáhl jsem si WMP10 místo základního a nic mi v tom nejde přehrát jen WAW.Odinstaloval jsem ho na starou verzi a vše šlo OK až potom mi padl systém při obnově systému kvůli ztrátě mechaniky a teď ji tu mám zase verzi 10, ale chci ji odinstalovat a ono to nejde, odinstalace se přeruší a napíše to že se nezdařila co s tím rád ych normálně fungoval?...

Reklama
Uživatelský avatar
T3NK
Level 2.5
Level 2.5
Příspěvky: 396
Registrován: duben 04
Pohlaví: Muž
Stav:
Offline

Příspěvekod T3NK » 14 srp 2006 08:18

co takhle používat nějakej bezproblémovější přehrávač jako WinAmp nebo JetAudio
Jan Werich : Kde blb, tam nebezpečno.

Luboš
Tvůrce článků
Level 5
Level 5
Příspěvky: 2038
Registrován: květen 05
Pohlaví: Muž
Stav:
Offline

Příspěvekod Luboš » 14 srp 2006 13:45

WMP 10 lze normálně odinstalovat přes ikonu Přidat nebo odebrat programy v Ovládacích panelech, a to přes ikonu vlevo Přidat nebo odebrat součásti systému. Před řádkem Windows Media Player je zaškrtávací políčko, které "odškrtneš" a po potvrzení výběru se tento program odinstaluje.
Potřebujete jinou pomoc při řešení problému ve Windows 10? Stáhněte si soubor Win10-finty.

Uživatelský avatar
Jan Pašek
Tvůrce článků
Level 6.5
Level 6.5
Příspěvky: 3701
Registrován: leden 06
Bydliště: Plzeň
Pohlaví: Muž
Stav:
Offline

Příspěvekod Jan Pašek » 14 srp 2006 14:12

Mno tady mi to nedá Cpát to tam nahoru dolu a pak se divit že to nejde. Jestlipak si po odinstalaci udělal SW údržbu je několik operací které po odinstalaci čehokoliv zvládá už u nás v rodině každý. Ikdyž hodně spěchají alespoň restartují počítač a spustí CCleaner aby se vyčistily registry. A pokud se ti to povede já mám ještě funkční verzi PC OnPoint. rozhodne se vyplatí navštívit zde na PC-Help rubriku užitečné programy http://www.pc-help.cz/viewtopic.php?t=2647 Je to Myjájovo dílo a párkrát už mi to zachránilo před reinstalem. Takže opět chválím.
Jendův rozcestník (Odkazy, které jsem měl dříve v podpisu najdete v mém rozcestníku.) Jendovy novinky - Co je pro Vás odemne nového Pokud potřebujete mermomocí vědět na čem páchám PC kriminalitu sestavy jsou v profilu.


  • Mohlo by vás zajímat
    Odpovědi
    Zobrazení
    Poslední příspěvek
  • Nelze odinstalovat hru
    od Kincl6 » 11 říj 2023 18:57 » v Vše ostatní (sw)
    2
    2523
    od zeus Zobrazit poslední příspěvek
    11 říj 2023 19:24
  • jak odinstalovat licenci MS Office na nefunkčním PC
    od symetrala » 19 říj 2023 13:56 » v Vše ostatní (sw)
    5
    2950
    od symetrala Zobrazit poslední příspěvek
    19 říj 2023 15:23

Zpět na “Vše ostatní (sw)”

Kdo je online

Uživatelé prohlížející si toto fórum: Majestic-12 [Bot] a 11 hostů