Nové ovladače ATI CCC ke stažení

...

Moderátor: Mods_senior

Uživatelský avatar
samotarrk
Level 6
Level 6
Příspěvky: 3680
Registrován: listopad 08
Bydliště: Rakovnicko
Pohlaví: Muž
Stav:
Offline
Kontakt:

Re: Nové ovladače ATI CCC ke stažení

Příspěvekod samotarrk » 03 srp 2010 13:09

Akorát nevím, zda je dobré postupně vše instalovat. Neříkám, že nikdy, ale proč nezůstat u ovladačů s kterými jsem spokojen. Např. vyšly 10.2 a já nainstaloval, vyšly 10.3. a já nainstaloval, vyšly 10.4. - to znamená, že ty předchozí jsou hrozně špatné a způsobují problémy PC? A už vůbec nevím proč se mění. Jsem líný to hledat a překlad z angličtiny v této oblasti není nic pro mou angličtinu.

A ještě dotaz. Když mám nainstalované ovladače 10.2. a budu chtít nejnovější tak mám oddinstalovat ty staré a instalovat hned 10.7. a nebo je postupně všechny verze přeinstalovávat? Poslední verze nese vlastnosti všech předešlých? To se mi velikostně nezdá.
MSI Z97 PC Mate * Intel i5 4690K 3,5Ghz(4,9Ghz takt) * Noctua NH-D14 * Corsair 8GB DDR3 * NVIDIA MSI GTX960 2GB * Seasonic M12II-520 * Thermaltake Element G * SSD Crucial MX300 525GB * WD 2TB EARX * Creative SB X-Fi Xtreme Audio * WIN 10* 22" LG Flatron * 5.1 Logitech X-540

Reklama
Uživatelský avatar
AleRx8
člen HW spec týmu
Level 5
Level 5
Příspěvky: 2267
Registrován: duben 09
Bydliště: Mutěnice
Pohlaví: Muž
Stav:
Offline

Re: Nové ovladače ATI CCC ke stažení

Příspěvekod AleRx8 » 03 srp 2010 13:27

Můžeš instalovat hned nejnovější... Jako sice je pěkné, že Ati vydává ovladače každý měsíc, ale byl bych radši, kdyby to bylo třeba 2x za rok, ale aby ty ovladače přinesly nějaký výkon i pro normální lidi, a ne 5% v Multi-GPU zapojeních. To je často jediná novinka a je pěkně na prd.

Uživatelský avatar
samotarrk
Level 6
Level 6
Příspěvky: 3680
Registrován: listopad 08
Bydliště: Rakovnicko
Pohlaví: Muž
Stav:
Offline
Kontakt:

Re: Nové ovladače ATI CCC ke stažení

Příspěvekod samotarrk » 26 srp 2010 07:31

WHQL certifikované ovladače Catalyst pro měsíc srpen jsou tradičně ve verzi 10.8 (rok.měsíc) a přinášejí podporu desktopových grafických čipů AMD Radeon ze sérií HD 2000, HD 3000, HD 4000 a HD 5000. Pro majitele Radeonů série X1000 a starších jsou pak k dispozici nepravidelně aktualizované Legacy drivery (odkaz níže).

Podle oficiálních Release Notes byla do těchto ovladačů přidána plná podpora OpenGL ES 2.0, vylepšení se dotklo také přehrávání videa.

Herní novinky se mimo jiné týkají doplnění CrossFireX profilů pro hry Singularity, Mafia 2, Lord of the Rings Online, Aliens Vs. Predator a také Final Fantasy XIV Benchmarku. Navýšen byl i grafický výkon, konkrétně ve hrách Far Cry II, Left 4 Dead 2 a Stormrise, kde se podle konfigurace (převážně na Radeonech HD 5000) pohybuje od 2 do 10 %.

http://game.amd.com/us-en/drivers_catalyst.aspx
MSI Z97 PC Mate * Intel i5 4690K 3,5Ghz(4,9Ghz takt) * Noctua NH-D14 * Corsair 8GB DDR3 * NVIDIA MSI GTX960 2GB * Seasonic M12II-520 * Thermaltake Element G * SSD Crucial MX300 525GB * WD 2TB EARX * Creative SB X-Fi Xtreme Audio * WIN 10* 22" LG Flatron * 5.1 Logitech X-540


  • Mohlo by vás zajímat
    Odpovědi
    Zobrazení
    Poslední příspěvek

Zpět na “Vše ostatní (sw)”

Kdo je online

Uživatelé prohlížející si toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé a 11 hostů