Pozor na Acronis True Image Deluxe

...

Moderátor: Mods_senior

Uživatelský avatar
Rimmer
Level 4
Level 4
Příspěvky: 1171
Registrován: březen 03
Bydliště: Červený trpaslík
Pohlaví: Muž
Stav:
Offline

Pozor na Acronis True Image Deluxe

Příspěvekod Rimmer » 08 lis 2004 13:46

Ahoj lidi, tímto bych chtěl varovat všechny, kteří jsou těmi "šťastlivci" a dostali se nějakým způsobem k prográmku jménem Acronis True Image Deluxe. Jeho hlavním úkolem je záloha vašeho systému uložením do image na pevné nebo přenosné disky. Ovšem POZOR! Nenechte se zlákat jeho přívětivým vzhledem..nedoporučuji zálohu tímto nástrojem vytvářet!

Proč? Protože Deluxe je ranná verze tohoto programu (nyní je již ver. 8 ) a dělá přesně opak toho, co by měl.....pro příklad toho, jak nebezpečný sw to může být nemusím chodit daleko:

o víkendu jsem byl rozhodnut zazálohovat 2 PC v naší účtárně. Zálohu těchto PC již dlouhou dobu nikdo nedělal - jestli ji vůbec někdy někdo dělal. Jsou na nich data za uplynulý celý rok (účetnictví pro 3 firmy // cca 100 zam.) - no a po instalaci tohoto prográmku a následném restartu již systém (Winnt 4.0) nenaběhl......................zůstal vyset na modré obrazovce se spoustou čísel a hláškou Inaccessible_boot_device..no, v tu chvíli by se ve mne krve nedořezal. Už jsem se viděl, jak jdu šéfovi vysvětlit, že veškeré účetnictví je v trapu. Naštěstí se mi vše podařilo vrátit do normálu, ale byly to krušné chvilky.

Takže raději si stáhněte plnou verzi 8.0 než používat Deluxe (který byl mimochodem zdarma na CD v červnovém PC-Worldu)
Rimms

Reklama

Zpět na “Vše ostatní (sw)”

Kdo je online

Uživatelé prohlížející si toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé a 10 hostů