Webcam nejde zapnout

...

Moderátor: Mods_senior

wendiinka
nováček
Příspěvky: 1
Registrován: květen 14
Pohlaví: Žena
Stav:
Offline

Webcam nejde zapnout

Příspěvekod wendiinka » 23 kvě 2014 16:57

Ahoj, chtěla jsem se zeptat co mám dělat, když mi nejde zapnout webcamera, zkoušela jsem obnovit předchozí aktualizace, i odstranit problémy z kompabilitou, ale když to chci zapnout, tak se mi otevře jenom okno "Chcete povolit, aby následující program provedl změny v tomto počítači?" Ať zmáčknu cokoliv, program se neotevře. Dík za odpověď
Naposledy upravil(a) Ltb dne 23 kvě 2014 22:19, celkem upraveno 1 x.
Důvod: Úprava nadpisu

Reklama
Deny18
Level 4.5
Level 4.5
Příspěvky: 1909
Registrován: listopad 12
Pohlaví: Muž
Stav:
Offline

Re: Webcam

Příspěvekod Deny18 » 23 kvě 2014 21:54

Ahoj, zkus v příkazovém řádku (Start) vyhledat "správce zařízení", poté v něm najdi "zařízení pro zpracování obrázků", rozklikni to a na název webkamery (např. u mě je to 1.3M WebCam) klikni pravým a zvol Zakázat/Povolit.

Uživatelský avatar
Pic
Moderátor
Guru Level 13
Guru Level 13
Příspěvky: 23292
Registrován: září 06
Bydliště: Východní Čechy
Pohlaví: Muž
Stav:
Offline

Re: Webcam

Příspěvekod Pic » 23 kvě 2014 22:09

Co je to za kameru - v ntb, nebo dokoupená k PC (její název, případně výrobce). Jestli tomu rozumím, tak kamera byla funkční, ale nyní nejde. Co jsi změnila na PC, či ntb, když přestala fungovat, případně co jsi nainstalovala (program a p.).
Přečti si pravidla tohoto fóra! Přečetl jsi si nejprve manuál? Piš tak, abychom Ti rozuměli! Na SZ neodpovídám na požadavky řešení Vašich problémů s PC!
Nic není dokonalé, ani člověk!


  • Mohlo by vás zajímat
    Odpovědi
    Zobrazení
    Poslední příspěvek
  • Ikona napájení v oznamovací oblasti nejde zapnout Příloha(y)
    od Minapark » 17 pro 2024 20:48 » v Windows 11, 10, 8...
    6
    4184
    od petr22 Zobrazit poslední příspěvek
    09 led 2025 21:48

Zpět na “Vše ostatní (sw)”

Kdo je online

Uživatelé prohlížející si toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé a 3 hosti