Program na mereni slozek v krvi a přesnost

...

Moderátor: Mods_senior

shockwave
Level 3
Level 3
Příspěvky: 464
Registrován: únor 11
Pohlaví: Muž
Stav:
Offline

Program na mereni slozek v krvi a přesnost

Příspěvekod shockwave » 06 srp 2016 15:33

Omlouvam se, ale z osobnich duvodu se chci optat ,jestli někdo nevite, v jakem program. jazyce muze byt naprogramovan pristroj na mereni slozek v krvi pro zvirata a jaka je presnost takovehoto pristroje. Jeste jednou se omlouvam za dotaz, jez neni uplne asi na spravnem miste. Dekuji

Reklama
Uživatelský avatar
faraon
Master Level 8.5
Master Level 8.5
Příspěvky: 7398
Registrován: prosinec 10
Pohlaví: Muž
Stav:
Offline

Re: Program na mereni slozek v krvi a přesnost

Příspěvekod faraon » 06 srp 2016 17:15

No, prakticky v jakémkoliv, záleží na hardwaru na kterém to běží. Může se na to použít cokoliv od assembleru po Python. Přesnost záleží především na použitých senzorech a následujících převodnících, tu by ti sdělil spíš výrobce toho aparátu.

Jestli chceš něco takového stavět, tak můžeš použít třeba Raspberry Pi s dotykovým displejem a naprogramovat to ve Scratchi, ale to bude ze všeho to nejjednodušší, protože hlavní část je to co zpracovává tu krev a získává z ní hodnoty, které můžeš zobrazit třeba pomocí ručičkového ukazatele nebo barevných světýlek... Předpokládám že to bude něco takového: https://cs.wikipedia.org/wiki/Spektrometr
"Král Lávra má dlouhé oslí uši, král je ušatec!

(pravil K. H. Borovský o cenzuře internetu)

Uživatelský avatar
Pic
Moderátor
Guru Level 13
Guru Level 13
Příspěvky: 23292
Registrován: září 06
Bydliště: Východní Čechy
Pohlaví: Muž
Stav:
Offline

Re: Program na mereni slozek v krvi a přesnost

Příspěvekod Pic » 06 srp 2016 17:55

Obávám se, že věcně může odpovědět jen výrobce a částečně možná i dodavatel přístroje.
Přečti si pravidla tohoto fóra! Přečetl jsi si nejprve manuál? Piš tak, abychom Ti rozuměli! Na SZ neodpovídám na požadavky řešení Vašich problémů s PC!
Nic není dokonalé, ani člověk!


  • Mohlo by vás zajímat
    Odpovědi
    Zobrazení
    Poslední příspěvek

Zpět na “Vše ostatní (sw)”

Kdo je online

Uživatelé prohlížející si toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé a 2 hosti