Webcam

...

Moderátor: Mods_senior

pete122
nováček
Příspěvky: 6
Registrován: červen 05
Bydliště: CV
Pohlaví: Nespecifikováno
Stav:
Offline
Kontakt:

Webcam

Příspěvekod pete122 » 09 čer 2005 09:26

Koupil jsem si webcam SilverCrest 1.3 MPix ,USB 2.0, max.rozlišení 1280x960(VGA), rychlost 640x480/30 snímků/s, snímač 1.4´´ CMOS,
objektiv 3,6 mm/6 mm, rozsah až 3 CM, formát dat 24b, CCIR656,
signál/šum 42 dB,...

Při instalaci softwaru z CD mi vždy naběhne varovné okno: SOFTWARE,KTERÝ INSTALUJETE,NEPROŠEL TESTEM PRO ZÍSKÁNÍ LOGA SYSTÉMU WINDOWS A NEBYLA TAK OVĚŘENA KOMPATIBILITA SE SYSTEMEM WINDOWS XP,pokračováním v instalaci můžete poškodit nebo omezit správnou funkčnost systemu teď i v budoucnosti.Při ukončení instalace mi naběhne druhé varování,že nemohu updatovat windows XP files,protože je jazyk odlišný od jazyku windows XP update.

CPU:Athlon 1200,SDRAM 256,základní deska ASUS A7V133, CHIPSET: VIA KT133A, harddisc 60 GB, grafika:nVIDIA GeForce2 MX/MX 400 (ELSA GLadiac MX) 64MB/AGP,zvukovka:Creative SB Live! Sound Card PCI

Reklama
miras
Tvůrce článků
Level 5
Level 5
Příspěvky: 2159
Registrován: červenec 04
Pohlaví: Nespecifikováno
Stav:
Offline

Příspěvekod miras » 09 čer 2005 09:49

Tej hlášky že software neprošel testem pro získání loga si nevšímej a klidně v instalaci pokračuj. Velká většina ovladačů tuhle certifikaci nemá a chodí bez problémů :wink:

pete122
nováček
Příspěvky: 6
Registrován: červen 05
Bydliště: CV
Pohlaví: Nespecifikováno
Stav:
Offline
Kontakt:

Příspěvekod pete122 » 09 čer 2005 13:59

no jasne,ale kdyz instaluju dal,dam pokracovat,tak mi to pak stejne nejde-pred dokoncenim instalace to napise hlášku : setup cannot update your windows XP files because the language installed on your systém is different from the update language…. Vše, co se dá doinstaluju,dám restart,jak po mě chtějí,ale pak ani nenajede windows,k tomu,aby najel,musím vyndat i to instalační CD,který má zůstat uvnitř,pak se načte….dál mám připojit webcam do USB,ale jakmile to udělám,tak mi naskočí hláška,že si mám vše uložit,že nastala chyba a že se mi pc bude restartovat….jenže se nic neděje.
Jinak ale dik za snahu.

miras
Tvůrce článků
Level 5
Level 5
Příspěvky: 2159
Registrován: červenec 04
Pohlaví: Nespecifikováno
Stav:
Offline

Příspěvekod miras » 09 čer 2005 14:44

Jo takhle... No copak s tím, odinstalovat všechno co si tam setup doposud natahal, pokusit se systém maximálně od všeho vyčistit a zkusis to znovu. Jestli sou drivery na týhle stránce novější tak s nima...

Uživatelský avatar
besst
Level 2.5
Level 2.5
Příspěvky: 386
Registrován: březen 05
Bydliště: Severozápad
Pohlaví: Nespecifikováno
Stav:
Offline
Kontakt:

Příspěvekod besst » 09 čer 2005 15:56

jasne,ja to vse odinstaloval....s tema driverama to zkusim....jinak jsem to instaloval a odinstaloval asi uz 6x a porad to nejde....takze mi zbyvaj uz jedine nejaky ty novy drivery...jinak nevim...asi bych mel uz smulu...nebo te napada jeste neco?
Ale stejne dik :smile:

pete122
nováček
Příspěvky: 6
Registrován: červen 05
Bydliště: CV
Pohlaví: Nespecifikováno
Stav:
Offline
Kontakt:

Příspěvekod pete122 » 09 čer 2005 19:46

už jsem přišel na to,proč mi to nejde...požaduje to USB 2.0 a to já nejspíš nemám,mám asi jen obyč.Neví někdo,jestli se to nedá nějak ošéfovat?
Předem dík za radu 8)

miras
Tvůrce článků
Level 5
Level 5
Příspěvky: 2159
Registrován: červenec 04
Pohlaví: Nespecifikováno
Stav:
Offline

Příspěvekod miras » 09 čer 2005 20:05

Že by to bylo tím? No pokuď se ti nechce kupovat novou desku (předpokládám že ne :wink:) tak jedině dokoupit PCI řadič. Něco jak tohle třeba

pete122
nováček
Příspěvky: 6
Registrován: červen 05
Bydliště: CV
Pohlaví: Nespecifikováno
Stav:
Offline
Kontakt:

Příspěvekod pete122 » 09 čer 2005 22:40

no jo,ale je divný,proč to psalo něco o jazyku a získání loga,kdyby to bylo USB-čkem?To by snad mělo napsat,že to nenašlo USB 2.0 ne?
Fakt to nechápu :roll:

miras
Tvůrce článků
Level 5
Level 5
Příspěvky: 2159
Registrován: červenec 04
Pohlaví: Nespecifikováno
Stav:
Offline

Příspěvekod miras » 09 čer 2005 22:56

Taky mě to napadlo... Ideální by bylo kdybys to mohl vyzkoušet na jiným PC, vybaveným USB 2.0. Předpokládám že by instalace proběhla bez problémů, pak bys zkusil co se stane když USB přepneš na 1.1. Jinej způsob jak zjistit(před koupí řadiče) že je to opravdu způsobený pomalým USB asi není..

Uživatelský avatar
besst
Level 2.5
Level 2.5
Příspěvky: 386
Registrován: březen 05
Bydliště: Severozápad
Pohlaví: Nespecifikováno
Stav:
Offline
Kontakt:

Příspěvekod besst » 09 čer 2005 23:00

ne Mirasi, už jsme to zkoušeli na mý Gigabyte, kde je USB 2.0 dělalo to přesně to samý co jemu.... já mám takovej pocit že tonebude v síťovce, ale někde jinde... zlváštní je, že tohle upozornění s "neznámým jazykem" jsem viděl poprvé v životě..
ale jak u něj tak u mě to dělá to samé.... tak kde může být chyba? :-(

miras
Tvůrce článků
Level 5
Level 5
Příspěvky: 2159
Registrován: červenec 04
Pohlaví: Nespecifikováno
Stav:
Offline

Příspěvekod miras » 10 čer 2005 00:07

No v síťovce problém nebude, to máš pravdu :lol:. Očividně sou ty ovladače špatně napsaný... Co ten web, sou tam novější nebo je to to samý?
Btw: Žádnou podobnou hlášku o jazyku sem taky ještě nepotkal...

pete122
nováček
Příspěvky: 6
Registrován: červen 05
Bydliště: CV
Pohlaví: Nespecifikováno
Stav:
Offline
Kontakt:

Příspěvekod pete122 » 10 čer 2005 12:54

ty ovladače z tý stránky jsem už taky zkoušel a nejdou nainstalovat....ale zkusím to ještě jednou...stejně je ale možný,že to je tím USB 2.0, jestli to ted nepujde,tak mi nezbyde asi nic jinyho,nez ji vratit... :-(


Zpět na “Vše ostatní (sw)”

Kdo je online

Uživatelé prohlížející si toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé a 9 hostů