Telefon-USB klávesnice funguje i nefunguje

...

Moderátor: Mods_senior

Tony147
Level 1
Level 1
Příspěvky: 61
Registrován: únor 17
Pohlaví: Muž
Stav:
Offline

Telefon-USB klávesnice funguje i nefunguje

Příspěvekod Tony147 » 19 dub 2018 18:32

Ahoj, tak se zase něco po*ralo, absolutně si s tím nevím rady... Mám USB klávesnici kterou jsem se rozhodl přes OTG kabel připojit k telefonu, vše krásně fungovalo, i po odpojení a opětovném připojení klávesnice jsem byl schopen normálně psát, pak jsem na telefonu změnil rozložení Fyzické klávesnice a znovu ji odpojil, po chvíli zase připojil, ale to už nefungovala. Po připojení vždy jen 3x zabliká (jakože do ní jde proud v intervalu cca 20 vteřin) a pak nic... Telefon se chová jakoby nic připojené nebylo. Samozdřejmě jsem zkoušel připojit i jinou klávesnici ale ta fungovala bez problémů. Teď ale ta zajímavá část, když zapojím do telefonu OTG kabel, do toho zapojím USB Hub a teprve až do něj zapojím klávesnici, tak ji telefon rozpozná a lze s ní normálně psát, jako před tím, bohužel však když odpojím USB Hub a zapojím klávesnici přímo do OTG kabelu, opět to samé... nefunguje... Co s tím?? Hledal jsem na netu, a našel jsem, že to samé se stalo i s PC, ale co se řešení týče tak tam bylo uvedeno výměna zdroje atd... což je záležitost vyloženě PC... Jinak Telefon čte Flashky, s myší lze také pracovat, s jinými klávesnicemi také..atd...Podle mě se tam něco kouslo, a driver toho hubU to nějak řeší (jen můj tip, jak říkám jsem bezradný, klidně bych i teď věřil, že v tom hubU je kouzelná víla) Ví někdo vo co go? :huh: :-?

Dodatečně přidáno po 1 hodině 52 minutách 17 vteřinách:
teď jsem to zkoušel i s USB "prodlužkou" a taky to funguje...

Reklama
  • Mohlo by vás zajímat
    Odpovědi
    Zobrazení
    Poslední příspěvek
  • PC nevidí telefon
    od tomik.pb » 15 pro 2023 13:01 » v Mobily, tablety a jiná přenosná zařízení
    2
    756
    od tomik.pb Zobrazit poslední příspěvek
    15 pro 2023 15:55
  • USB3 funguje ako USB2
    od AmatérRobert » 28 říj 2023 13:39 » v Problémy s hardwarem
    4
    1099
    od pcmaker Zobrazit poslední příspěvek
    29 říj 2023 12:22
  • SkypeTranslator - funguje to vůbec?
    od bluenite » 29 bře 2023 13:32 » v Komunikace na internetu
    0
    1949
    od bluenite Zobrazit poslední příspěvek
    29 bře 2023 13:32
  • Nový telefon - 5 až 7 tisíc
    od skylen » 14 kvě 2023 22:29 » v Mobily, tablety a jiná přenosná zařízení
    10
    2025
    od skylen Zobrazit poslední příspěvek
    16 kvě 2023 08:58
  • Nový telefon 5000+/-
    od Lurthis » 06 kvě 2023 19:43 » v Mobily, tablety a jiná přenosná zařízení
    3
    1563
    od meda2016 Zobrazit poslední příspěvek
    07 kvě 2023 10:56

Zpět na “Vše ostatní (sw)”

Kdo je online

Uživatelé prohlížející si toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé a 5 hostů