Herní myš-nefunguje nastavení barev

...

Moderátor: Mods_senior

Tony147
Level 1
Level 1
Příspěvky: 61
Registrován: únor 17
Pohlaví: Muž
Stav:
Offline

Herní myš-nefunguje nastavení barev

Příspěvekod Tony147 » 06 srp 2019 17:29

Ahoj všichni, už si nevím rady s myší od Yenkee (AMBUSH-YMS 3017) tak rok zpátky jsem měl stolní PC a k němu tuhle myšku připojenou, vše bylo ok a nikdy žádný problém, při změně DPI vyskočilo oznámení, to samé při připojení/odpojení myši. Nyní mám ale Notebook od MSI a i když mi zde software který byl dodán s myší běží už chvíli tak až teď jsem si všimnul, že v nastavení jasu podsvícení chybí intenzita od 75% nahoru (viz. foto)-(Pozn. scrollovat nejde) a v nastavení módu chybí kompletně jeden režim podsvícení ("střídavý") Nejdřiv jsem myslel že je to jen nějaká drobnost a že pomůže reset PC nebo přeinstalace (update) programu/driveru myši (který je zde jako "Myš kompatibilní s technologií HID") Ale k mé smůle nic. Tak jsem opět myš připojil ke starému (stolnímu) PC který má čerstvě přeinstalovaný celý Windows, nainstaloval software přímo ze stránek Yenkee a vše se zobrazovalo a fungovalo opět jak má. Nestalo se někomu něco podobného/ stejného? Není to jen třeba nějakým špatným nastavením zobrazení? (že by se třeba tabulka s možnostmi nevykreslila celá)? :wtf:

Dodatečně přidáno po 7 minutách 13 vteřinách:
UPDATE: Zkusil jsem otevřít to menu (viz. fotka) najet na něj myší a zběsile klikat na šipky na klávesnici, k mému překvapení... Fungovalo! Menu se posunulo dolů ale jen tak na 200 ms pak se ihned zase zavřelo, po chvilce zkoušení mám sekvenci (najet myší na menu, šipka nahoru, šipka dolů) menu se posune a vybere další možnost (která je mnou nepřístupná někde vespod) ale je tam! Takže teď je zde jiná otázka, a to, ?jakým? způsobem zvětšit to menu/nabídku? na starém PC se to normálně zobrazuje celé
Přílohy
Snímek obrazovky (1).png
Snímek obrazovky (1).png (16.3 KiB) Zobrazeno 977 x

Reklama
  • Mohlo by vás zajímat
    Odpovědi
    Zobrazení
    Poslední příspěvek
  • Nastavení RAM
    od Torrman » 21 led 2024 15:13 » v Problémy s hardwarem
    5
    839
    od šulda Zobrazit poslední příspěvek
    21 led 2024 23:36
  • Nastavení routeru
    od nej017 » 26 úno 2024 07:42 » v Sítě - hardware
    3
    585
    od nej017 Zobrazit poslední příspěvek
    26 úno 2024 16:12
  • Windows 11 - Start - Nastavení Příloha(y)
    od M.I.RASL » 28 lis 2023 19:10 » v Windows 11, 10, 8...
    9
    1614
    od M.I.RASL Zobrazit poslední příspěvek
    29 lis 2023 14:06
  • No signal na monitoru po nastavení RAM
    od Shashekk » 29 říj 2023 08:22 » v Problémy s hardwarem
    5
    1039
    od pcmaker Zobrazit poslední příspěvek
    29 říj 2023 12:20
  • Nastavení modemu - bridge
    od FIDLIK » 08 úno 2024 16:26 » v Sítě - hardware
    0
    574
    od FIDLIK Zobrazit poslední příspěvek
    08 úno 2024 16:26

Zpět na “Vše ostatní (sw)”

Kdo je online

Uživatelé prohlížející si toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé a 13 hostů