Potřebuji prosím pomoc s černým problikáváním obrazovky

...

Moderátor: Mods_senior

Babin Ud
nováček
Příspěvky: 1
Registrován: prosinec 19
Pohlaví: Muž
Stav:
Offline

Potřebuji prosím pomoc s černým problikáváním obrazovky

Příspěvekod Babin Ud » 10 pro 2019 21:23

Dnes jsem hrál csgo asi hodinu a z ničeho nic se mi hra sekla, tak jsem zkusil přepnout na plochu a zpět, ale to nepomohlo. Hru jsem vypnul a když jsem ji znovu zapnul tak zůstala jen černá obrazovka, ale zvuky šly slyšet.
Od té chvíle když zapnu Steam, tak je okno celé černé a nedá se otevřít knihovna her a když přecházím např. z prohlížeče na plochu tak mi zčerná obrazovka tak na 2-3 sekundy. Prosím o radu, nevím co s tím, zkoušel jsem už reset pc ale to nepomohlo.
Počítač mám jen 2 dny.

Reklama
Bobesek14
Level 1
Level 1
Příspěvky: 97
Registrován: září 19
Pohlaví: Muž
Stav:
Offline

Re: Potřebuji prosím pomoc s černým problikáváním obrazovky

Příspěvekod Bobesek14 » 23 pro 2019 14:49

Dobrý den je možné že odchází monitor a nebo grafická karta já bych spíše tipnul že to bude grafická karta. Řešení je koupit novou kartu. Teď mě napadá zkontrolovat dráty jestli jsou pořádně zasunuty. Přeji hezký den.

Turion
Level 5.5
Level 5.5
Příspěvky: 2879
Registrován: březen 16
Pohlaví: Muž
Stav:
Offline

Re: Potřebuji prosím pomoc s černým problikáváním obrazovky

Příspěvekod Turion » 23 pro 2019 15:13

Když má počítač 2 dny, tak není řešení koupit novou kartu, ale vrátit počítač nebo reklamovat, když se svépomocí nepodaří problém odstranit.
Základní pokus o odstranění nedostatků: Aktualizovat windows, ovladače základní desky, ovladače grafické karty, bios.

SGvagon
Level 2.5
Level 2.5
Příspěvky: 261
Registrován: listopad 12
Pohlaví: Muž
Stav:
Offline

Re: Potřebuji prosím pomoc s černým problikáváním obrazovky

Příspěvekod SGvagon » 23 pro 2019 15:59

Jaký počítač? Hotová koupená sestava, nebo složen z jednotlivých komponent? Windows 10? Můj tip je ten, že se ti přeinstaloval ovladač grafické karty (nvidia?) na nějaký nekompatibilní a teď to blbne.


  • Mohlo by vás zajímat
    Odpovědi
    Zobrazení
    Poslední příspěvek

Zpět na “Vše ostatní (sw)”

Kdo je online

Uživatelé prohlížející si toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé a 5 hostů