2x aktivační klíč Euro Truck Simulator 2

...

Moderátor: Mods_senior

HarryS21
Level 2
Level 2
Příspěvky: 208
Registrován: říjen 14
Pohlaví: Muž
Stav:
Offline

2x aktivační klíč Euro Truck Simulator 2

Příspěvekod HarryS21 » 18 úno 2022 20:11

Ahoj, dnes se mi stala taková nepříjemná věc. Na mallu jsem si objednal aktivační klíč do steamu na hru Euro Truck Simulator 2: Cesta k Černému moři. A bylo mi divné, že tak vehementně trvají na zadání adresy, když mi to můžou poslat do mailu. Obejít to nešlo. No.. vše jsem vyplnil jak chtěli, zaplatil kartou a po zaplacení mi to napsalo, že objednávku mi doručí kurýr dpd v pondělí... Tak si říkám, jsem takovej debil, že si to necham poslat na adresu místo na mail? Navíc když mám volný víkend na hry a v pondělí už je mi to k ničemu. Navíc se někde nahánět s kurýrem, když budu v práci. Dal jsem tedy okamžitě storno objednávky s tím, že si to objednám jinde. Přišel mi mail, že objednávka je stornována a peníze mi vrátí do tří dnů. Klíč na hru jsem si tedy koupil jinde a hrál teď asi hodinu a půl, pak se podívám do mailu a tam mail z mallu a v něm aktivační klíč :-D

Proč to celé píši. Skutečně mi vrátí z mallu peníze i když mi ten klíč nakonec přišel? Vím, že ty odpovědi jako že objednávka byla stornována a peníze mi příjdou do tří dnů jsou generovány automaticky, ale až to bude někdo zkoumat, tak mi to nakonec zatrhnou? Ptám se zde, protože věřím, že někdo má se stornováním koupi aktivačního klíče zkušenosti..
Samozřejmě bylo stornováno před tím, než mi nakonec dorazil.


Btw: kdyby to neklaplo, nechce někdo klíč na Euro Truck Simulator 2: Cesta k Černému moři za dvě kila? :smile:

Reklama
sampooonek
Level 2
Level 2
Příspěvky: 167
Registrován: únor 16
Pohlaví: Muž
Stav:
Offline

Re: 2x aktivační klíč Euro Truck Simulator 2

Příspěvekod sampooonek » 18 úno 2022 21:41

Mall jsou amatéři, spousta problémů a bídná infolinka. Klidně bych věřil, že ti peníze vrátí, ale spíš jako chybu v systému.. než že by měli.

HarryS21
Level 2
Level 2
Příspěvky: 208
Registrován: říjen 14
Pohlaví: Muž
Stav:
Offline

Re: 2x aktivační klíč Euro Truck Simulator 2

Příspěvekod HarryS21 » 18 úno 2022 21:54

Tak uvidíme. Já jsem v tom v podstatě nevinně. Nabídli možnost zrušení objednávky, to jsem využil. I mi přišel potvrzující mail o stornu. To, že mi to nakonec poslali je tak trochu jejich problém..


  • Mohlo by vás zajímat
    Odpovědi
    Zobrazení
    Poslední příspěvek
  • Nový PC - 25 000 Kč / 1100 euro
    od Ragorz » 22 čer 2023 19:58 » v Rady s výběrem hw a sestavením PC
    0
    566
    od Ragorz Zobrazit poslední příspěvek
    22 čer 2023 19:58
  • Kde koupit levně klíč win 11 pro
    od Dizzy66 » 11 kvě 2023 14:51 » v Windows 11, 10, 8...
    36
    5510
    od Spooner3 Zobrazit poslední příspěvek
    18 kvě 2023 20:22
  • Nesprávný klíč k zabezpečení domácí sítě Příloha(y)
    od dedky » 16 dub 2024 12:12 » v Sítě - hardware
    4
    873
    od dedky Zobrazit poslední příspěvek
    17 dub 2024 15:16
  • Farming simulator 17 platinum edition
    od bazmekcz » 16 kvě 2023 17:00 » v Hry
    8
    2819
    od kecalek Zobrazit poslední příspěvek
    03 črc 2023 18:44

Zpět na “Vše ostatní (sw)”

Kdo je online

Uživatelé prohlížející si toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé a 11 hostů