Nemohu se přihlásit do google účtu (poškozený mob. telefon)

...

Moderátor: Mods_senior

Uživatelský avatar
FIDLIK
Level 4.5
Level 4.5
Příspěvky: 1710
Registrován: květen 08
Bydliště: Kolín
Pohlaví: Muž
Stav:
Offline

Re: Nemohu se přihlásit do google účtu (poškozený mob. telefon)

Příspěvekod FIDLIK » 06 říj 2022 08:22

No, upřimně. Ze Samsungu J3 jsem se pokusil v podstatě udělat Z FLIP, ale každopádně uvidíme. Příští týden budu v kanceláři, tak to zkusím vyřešit.
i7-2700K, GB Z77M-D3H, MSI R9 380 Gaming 4G, 1x4GB 1x8GB 1600 Kingstone, 256GB SSD (Intel), 1TB 2,5" WD Black, NZXT S340 + Be Quiet! Pure Power L8-530W + 6xF12 LS

Reklama
flowem
Level 5.5
Level 5.5
Příspěvky: 2835
Registrován: březen 13
Pohlaví: Muž
Stav:
Offline

Re: Nemohu se přihlásit do google účtu (poškozený mob. telefon)

Příspěvekod flowem » 06 říj 2022 11:13

Chápu správně, že ten telefon byl jediné zařízení, na kterém byl ten Google účet přihlášený?

Toto jsi zkoušel? https://accounts.google.com/signin/recovery - tady by snad mohlo jít zadat více informací toho tvýho účtu a zkusit ho nějak obnovit.

Jinak Google podpory se nedočkáš, ona tuším ani žádná není...
AMD Ryzen 5 5600X | MSI MAG B550 TOMAHAWK | G.Skill Aegis 32GB 3200MHz | Kingston A2000 1TB | PowerColor Red Devil RX 6700 XT 12GB | XPG Core Reactor 750W | Be quiet! PURE BASE 500 | Asus VG27AQ1A

Uživatelský avatar
kecalek
Level 3
Level 3
Příspěvky: 603
Registrován: říjen 17
Pohlaví: Nespecifikováno
Stav:
Offline

Re: Nemohu se přihlásit do google účtu (poškozený mob. telefon)

Příspěvekod kecalek » 07 říj 2022 15:41

FIDLIK píše:Už jednou jsem tě prosil, aby jsi se nevyjadřoval, pokud tě můj dotaz obtěžuje a vyvolává v tobě vztek a chuť mlátit do klávesnice. Přijde mi, že z textu nedokážeš pochopit, jaký problém přesně mám. Buď si to celé pročti znovu, nebo se na to opravdu už vykašli.

Ty stále nie si schopný pochopiť, že stačí prehodiť SIM kartu, pretože tá má v sebe tel. číslo. A pri prihlasovaní máš možnosť potvrdenia - pretože číslo je viazané na SIM kartu - to sa nezmenilo pri fyzických SIM kartách.
Image 001.png
spôsoby overenia

Takže ja nechápem - KDE ty máš problém. Prehodiť SIM kartu do iného mobilu a prihlásiť sa do účtu už dokáže i škôlkar!
A pokiaľ je niekto taký "neinteligentný", že kontakty si necháva LEN v telefóne (pričom SIM karta je schopná uschovať 200 kontaktov), prípadne si ich uložit na cloude Google (synchronizácia) - tak potom je každá rada ZBYTOČNÁ.

petr22
Guru Level 15
Guru Level 15
Příspěvky: 53621
Registrován: únor 12
Pohlaví: Muž
Stav:
Offline

Re: Nemohu se přihlásit do google účtu (poškozený mob. telefon)

Příspěvekod petr22 » 07 říj 2022 17:38

Uz asi sedmkrat opakujeme ze kdyz nemas zadane zadne telefonni cislo, tak overeni pomoci SMS neni mozne.

Zkratka tam ta funkce neni a je mozne jen overeni pomoci jineho zarizeni, ktere je rozbite.

Presne to, co mas na tom screenshotu uprostred, tam chybi.

Uživatelský avatar
šulda
Level 4
Level 4
Příspěvky: 1378
Registrován: srpen 08
Bydliště: Tam kde se vrány otáčejí
Pohlaví: Muž
Stav:
Offline

Re: Nemohu se přihlásit do google účtu (poškozený mob. telefon)

Příspěvekod šulda » 07 říj 2022 19:10

Už sem tu reagoval, ale nakonec sem to neodeslal. Teď už to ale odešlu :D
kecalek>> Nemám rád když pitomec dělá pitomce z jiných. Meleš pořád dokola jedno a to samý aniž by ses nad tím zamyslel. Kdybys aspoň poslechl radu, tak tu ze sebe neděláš megahňupa. Málokdy používám vulgarity, ale třeba to takhle pochopíš.
Člověk se pořád učí.


  • Mohlo by vás zajímat
    Odpovědi
    Zobrazení
    Poslední příspěvek

Zpět na “Vše ostatní (sw)”

Kdo je online

Uživatelé prohlížející si toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé a 13 hostů