soft pro audit PC

...

Moderátor: Mods_senior

pekische
Level 1
Level 1
Příspěvky: 63
Registrován: září 05
Pohlaví: Nespecifikováno
Stav:
Offline

soft pro audit PC

Příspěvekod pekische » 29 zář 2005 11:52

můžete prosím doporučit nějaký program na audit PC, který by byl zdarma (nikoli ale trial verze). Jedná se mi především o audit softwaru. vím, že jeden prográmek je zde v sekci download, ale ten mi úplně nestačí, sháním se proto po jiném. díky.

Reklama
Uživatelský avatar
mikel
Level 5
Level 5
Příspěvky: 2298
Registrován: květen 05
Bydliště: Karviná
Pohlaví: Muž
Stav:
Offline

Příspěvekod mikel » 30 zář 2005 19:07

Jestli jsem dobře rozuměl tvému požadavku, tak mám pro tebe doporučení. Je to System Mechanic Pro. Bohužel to není freeware, stejně jako každý pořádný program, ale osobně jsem ho zkusil a můžu potvrdit, že je výborný.
Pokud bys chtěl freeware, musel bys mít spoustu malých prográmků - každý pro nějaký typ akce. Můžeš se podívat např. na Slunečnici.
Znáte pravidla?
Tipy a triky ve Windows XP
Návody: HijackThis, MWAV, CCleaner (THX to mijaja)
Problémy, které chcete vyřešit pište sem do fóra. Neposílejte je emailem ani po ICQ!

pekische
Level 1
Level 1
Příspěvky: 63
Registrován: září 05
Pohlaví: Nespecifikováno
Stav:
Offline

Příspěvekod pekische » 04 říj 2005 20:22

ne ne, neporzuměl jsi mi správně, nehledám diagnostickou nebo optimalizační utilitu. chci program, který využijí především správci sítě, program, který sleduje hlavně nainstalovaný soft a jeho licenční kódy a tak.... zkrátka něco ke zjišťování legálního a nelegálního softwaru na kompech....

Uživatelský avatar
mikel
Level 5
Level 5
Příspěvky: 2298
Registrován: květen 05
Bydliště: Karviná
Pohlaví: Muž
Stav:
Offline

Příspěvekod mikel » 05 říj 2005 09:02

Aha, tak už vím, kde jsem. :lol:
Můžeš zkusit Digital File Check. Je to freeware vyvinutý organizacemi na ochranu práv a měl by umožňovat nalezený software nejen bloknout, ale i odstranit.
Znáte pravidla?
Tipy a triky ve Windows XP
Návody: HijackThis, MWAV, CCleaner (THX to mijaja)
Problémy, které chcete vyřešit pište sem do fóra. Neposílejte je emailem ani po ICQ!

pekische
Level 1
Level 1
Příspěvky: 63
Registrován: září 05
Pohlaví: Nespecifikováno
Stav:
Offline

Příspěvekod pekische » 05 říj 2005 10:12

mrkl jsem na ten Digital File Check, docela dobrý prorámek, ale zaměřuje se spíš na p2p sítě,sdílené soubory, videa a mp3. nainstalovaný soft nesleduje vůbec. potřeboval bych něco, co překontroluje i licenční kódy woken a dalšího softu, co je nainstalován.

Uživatelský avatar
mikel
Level 5
Level 5
Příspěvky: 2298
Registrován: květen 05
Bydliště: Karviná
Pohlaví: Muž
Stav:
Offline

Příspěvekod mikel » 05 říj 2005 13:30

Tak žádný jiný freeware jsem nenašel. Jedině placený software.
Jen pro info:
české - PCInfo, Audit Pro (zdarma plná verze pro 5 počítačů)
english - Belarc Advisor (free pro single PC), Express Software Manager, další a další.
Znáte pravidla?
Tipy a triky ve Windows XP
Návody: HijackThis, MWAV, CCleaner (THX to mijaja)
Problémy, které chcete vyřešit pište sem do fóra. Neposílejte je emailem ani po ICQ!


Zpět na “Vše ostatní (sw)”

Kdo je online

Uživatelé prohlížející si toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé a 15 hostů